Fórum pridal Bezo16, 9. 9. 2019 18:52 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

DMT

0
Bezo16

19 ročný chalan

čaute ide o Dimetyltryptamín ne datum min. trvanlivosti..
je tu niekto kto s tym ma skusenosti alebo sa o to zaujima alebo celkovo o duchovno ak jo rad bych si pokecalo zažitkoch s tym , pište hned dm :D po čase to vymažem bo ma najdu policisti
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Neskoro, spravil som si print screen a založím do kartotéky ,,Birdz-kompromitujúce materiály". Neudám ťa, ale budem ťa vydierať, ked budem čosi potrebovať, čakaj tri zaklopania na dvere.
  2. 2
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Sklamem ťa, fórum už nevymažeš, je to tu na veky vekov :D
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

mam skusenosti s datumom min. trvanlivosti - nerob si z neho privelku hlavu, drviva vacsina produktov je uplne v poriadku aj po jeho vyprsani
  4. 4
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Počula som,že je to hormón "tretieho oka", ale viac nemám šajnu :)
  5. 5
    Tryptaminedream

tvári sa, že má 4 roky
    Bratislava

uz ta maju.
  6. 6
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

Chcel by som to vyskúšať, vraj to mení ľudí a ja sa v horšie zmeniť už viac nemôžem. Akurát je to vraj pomerne ťažké zohnať a potom aj celkom obtiažne to správne spotrebovať :D
  7. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

na to aby si prezil plnohodnotny ucinok halucinogenu musis byt pripraveny dusevne. a to je malokto. takze ser na to, chod sa ozrat a neries picoviny. tieto formy kvazi osvietenia ktore produkuju idioti ktori nic v podstate vo svojom zivote neprezili len sa nafetovali a potom hlasaju pravdu su prelud
  8. 8
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Raz urcite vyskusam, ale teraz nemam k tomu pristup. Inak bude ta urcite zaujimat youtube kanal tohto typka, ktory opisuje svoje tripy (aj dmt) https://www.youtube.com/channel/UCn8V3KNSgDr1Dai77_y8JrQ
  9. 9
    Majmarad

36 ročný ujo

@mariquittka :D tretie oko sa mi otvorí a poseriem sa :D
  10. 10
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@1ggy vraj je to jednoduche vyrobit, len potrebujes znalost anglictiny a najdes si navody.. spotrebuva sa to inhalaciou, problem je to, ze to je na hrane zivota, inac to nerobi takmer nic, alebo "tam" ostanes navzdy.. vraj je to rovnake ako salvia a ide len o dobu trvania... odporucam najprv tu salviu, lebo tie nastupy su fakt hrozive (rozpad ega je vlastne pocit zomierania) jo a ta dlzka trvania, pri salvii okolo 10 minut, pri dmt som pocul o 30tich.. mozno sa to javi ako moment, ale na stavoch sa ti ten cas spomali, ba dokonca mas pocit, ze sa zastavi.. ja som si bol isty, ze presli namiesto 20tich minut 3 hodiny a chlape, v pici som s toho bol
  11. 11
    Nerwous15

26 ročný muž

A priprav sa aj na to, ze sa s toho vycuvat neda, stavy nevykrijes, moze ti to privodit cokolvek.. ja som horel a trhali ma zombici (kamosi, co sa ma snazili ukludnit ked ma jebalo na zemi) celkom urcite sa zblujes, je dost mozne ze aj postis, v niektorych pripadoch poseres.. znie to divoko, je to vsak normalne.. idealne je mat nejakeho mentora (kamos ktoremu plne veris, nie vsak v jednej miestnosti ale za dverami pripraveneho ta ukludnit)
  12. 12
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

@nerwous15 hej tie stavy mi boli dosť do hĺbky popisované a úplne ma to láka
  13. 13
    Bezo16

19 ročný chalan

@nerwous15 šalviu som už mal :D a vždy som bol potom len taky kludny že sa mi chcelo sediet a proste len BYT , a počas toho som sa len usmieval, mal som už aj listy ale fuuuha to bol dobry humus kentus tie listy :D minimalne 3 krat ma naplo pri ich žuvani
    @tommyhot ja som o tom už nakukal celkom dost ak to aj teba zaujima daj si na YT channel before skool mega zaujimave čenel
  14. 14
    Bezo16

19 ročný chalan

@chlorofyl to je pravda ale najvačšia BRZDA takychto stavov vedomia je strach a pri šalvii divotvornej čo opisovali niektori ako niečo CO TA MOZE došahat tak pri nej som sa len usmieval a užival si to nwm myslim si že som na to rdy :D
  15. 15
    Nerwous15

26 ročný muž

@bezo16 nevies nahodou kolko percentnu si mal? Taka 10% blueberry ma rovnaky efekt ako obycajny joint pre pokrocileho.. a tiez zalezi od mnozstva.. popravde som fajcil salviu po dobu asi jedneho mrsiaca a mal som za to, ze je to trava :D az do inkriminovaneho momentu, potom som to zacal studovat hlbsie (bolo to podrtene)
    Hej a tiez je sikovne to trochu podporit, vycistit si na tom hlavu
    Listy nezuvaj, to je picovina.. pokial to nieje (s tych prirodnych) kaktus alebo kvalitnejsia hubicka, tak to do ust nepchaj :D
    Niesi rdy, bud to zvladnes alebo ne :D
  16. 16
    Bezo16

19 ročný chalan

@nerwous15 ja som mal zatedy iba šalviu a listy som si užival viac než fajčenie :D šalviu som mal 80X extrakt