Fórum pridal Darksider96, 12. 4. 2019 18:00 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dnešná zvrátená mládež

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Pred nejakou dobou som zacal len tak zo zvedavosti sledovat vo svete coraz viac sa rozsirujucu yaoi komunitu, ktora je oblubena najma u dievcat v pubertalnom veku a mladymi homosexualmi a ostal som doslovne v soku. Neviem ci ostatni ludia ziju v jaskyni alebo co, ale vyrasta nam tu zvratena generacia a ani si to neuvedomujeme. Co som cital, tak vela mladych yaoi dievcat je priam posadnutymi gaymi a velmi tuzia byt chlapcom a sukat inych chlapcov. Snazia sa silou mocou zmenit chalanov na gayov a co ma najviac dostalo, tak boli pedofilne sklony u niektorych mladych dievcat v yaoi komunite. Vela takych 17 rocnych pubertiacok je rozkokosenych len s 12 rocnych chlapcov a pisu na wattpade o nich eroticke poviedky, ktore maju slusnu popularitu. Co si o tom myslite? Lebo ja mam normalne nechapacky 0_0
  2. 2
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

co je yaoi? v zivote som to nepocula :D akoze fakt
  3. 3
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Tu si mozete precitat ich priznania https://www.facebook.com/Přiznání-yaoistekyaoistů-554031578049580/
  4. 4
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@purenarcissism https://sk.wikipedia.org/wiki/Jaoi
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tak sú to zvrátenosti, aj ked to bolo aj v minulosti, lenže nebol internet, tak mnoho ľudí o tom ani nevedelo, čo sa vo svete deje.
  6. 6
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

w
    t
    f
  7. 7
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

niekto povedal yaoi? :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
  8. 8
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

keby ste vedeli ze existuje biozbran ktora sposobuje vznik homosexuality na principe rozprasovania hormonov tak by ste si uvedomili mozno lepsie v akom svete zijeme :D
  9. 9
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

pozri si aj ty a pochopíš. :S
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

prvy krat pocujem resp. citam "yaoi" (:

@Chlorofyl mal by tu byt nejaký rebricek NAJ kktin (: tato teoria by bola horucim kandidatom na titul (hehe)
  11. 11
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

Náhodou jedna z neskodnejsich vecí z japonských fetish subkultúr :D
  12. 12
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Aj chlapi chcu byt dievcatami a mat potom s nimi sex , to sa ako vola?
  13. 13
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ved taku formu môžu mať kedykoľvek, nech si kupia pripinak a nech si ošukaju kamoša, ktorý chce trojku alebo ktorý chce skúsiť anal :D
  14. 14
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

počujem o tom prvý krát
  15. 15
    Montgomery

29 ročný muž

A čo hovoríte na SLAYTIIINU? :D

https://www.youtube.com/channel/UCh1vThnFpqnBftxFBgkrN2w/featured
  16. 16
    Montgomery

29 ročný muž

https://www.youtube.com/watch?v=XZKLOO_YPDQ
  17. 17
    Majmarad

36 ročný ujo

@montgomery kks, to si kde vyhrabal? :D
  18. 18
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

Slaytina ... OMG.... vdaka takymto sa necudujem, ze ma kopa ludi na homo taky nazor, aky ma... https://i.imgur.com/mKjPajs.gif
  19. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Dnešná mládež? Kde si žil?
    Veď to bolo známe už keď ja som dospievala :-D

(A hoci to nikdy nebolo nič, čo by ma lákalo čítať/pozerať/čokoľvek, na ff.net a kdekade človek natrafil aj na skutočne pohoršujúce veci)
  20. 20
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora :D este ta zlincuju ze podporujes hintie yaoistov ci kiu mater (hehe)
  21. 21
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

podľa mňa je veľa chalanov, ktorí by chceli byť lesbou a mať sex s inými lesbami..
  22. 22
    Dee99

26 ročný muž
    RK

1.x o tom pocujem a to som n nete viac nez dost ,:D
  23. 23
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@1 mne sa tiez pacia cca o 5rokov mladsi. :D Su proste kuzelni! Dobre obcas aj mladsi ale pod 18nejdem ani za Boa! :S
  24. 24
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 sak to prve som dnes pocul prvy krat (: (hehe) a kiu mam vies kde (:

https://i.imgur.com/yXIhl7X.jpg
  25. 25
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@mielikki "Dnešná mládež? Kde si žil? Veď to bolo známe už keď ja som dospievala"

No ale vtedy to nebolo az tak zname a tiez to nebolo az tak zvratene ako je teraz. Dnes vznikaju aj take yaoi pribehy, kde sa otec zamiluje do svojho 13 rocneho syna a trtka ho. Alebo rozne incestne a pedofilne yaoi (grc)
  26. 26
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@darksider96 bola som ešte na strednej, keď som natrafila na Lucius + Draco (a traumatizovalo ma to :-D ), takže hej, bolo to vždy, len ty si na to nenatrafil
  27. 27
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Alebo, ak ti je málo 10 rokov dozadu, nájdi si Neteře paní plukovníkové, občas pripisované Maupassantovi, 19. storočie. Síce sú tam dve sestry, ale podstata podobná.

Alebo taký de Sade
    Ľudia sa nezmenili, len ty si objavil nové zákutia internetu
  28. 28
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

@montgomery Chcela som sa opýtať či je to muž alebo žena. V momente, keď sa moja domnienka, že je to muž potvrdila, som to vypla. Poznám, jedneho chalana, ktorý sa " pretransformoval" na dievča tí,.čo nevedia, že je to chalan si myslia, že je dievča. Myslela som si, že je divný, ale po tomto videu to beriem späť. Oproti tomto individuu je úplne v pohode.
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora sak aj ja :D a ... (:
  30. 30
    Koichi

tvári sa, že má 4 roky

jéj, tak yaoi fangirls by som fakt neriešil :) každý má nejakú úchylku :D
  31. 31
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Vyfľaskať remeňom a poslať sadiť zemiaky. Takto sa to má riešiť. (thumbs)
  32. 33
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Čo by na to tak povedal súdruh dženďžer ?
  33. 34
    Athenodora

17 ročné dievča

Yaoi je veľmi populárne vo východnej Ázií a aj u nás začína byť celkom taký bum. Tie poviedky sa dokonca píšu aj o reálnych chalanoch, napr. BTS (juhokórejská skupina) vzťahy medzi nimi a atď. No proste o tom, že baby majú radi gayov je ok, ale o tom, že sa chcú pretvoriť a mat pohlavný styk ako chalani a ešte tie "pedofilne sklony" u dievčat ak si myslím co si myslím, že čo všetko myslíte, počujem to prvýkrát. Tak doba prichádza vždy z niečím novým a trufalejším co generácia pred nepochopí. Proste to tak je.
  34. 35
    Athenodora

17 ročné dievča

@mielikki (hehe) (hehe) (hehe) no páni, že Lucius a Draco. Bolo to v angličtine?

Ako ja mam yaoi rada, len záleží o aké obsahy ide a čo sa tam robí. Sú aj také, že normálnejšie a a nájdete aj hentai. Mne stačí to prvé zatiaľ.
  35. 36
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 nechce sa mi veriť :D

Ale inak dobré ráno :D
  36. 37
    Rambo30

17 ročný chalan
    Skoro Dunajská Streda, malá dedina..

wtf začinam sa báť čo bude z mojej segry XD
  37. 38
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@athenodora Ja som v tej yaoi komutie zahliadol aj to, ze nejake starsie yaoi dievca merkovalo chlapcov vo veku 11-14 rokov, proste bola ich opatrovatelka alebo take nieco a podnecovala ich k homosexualite. Proste ich nahovarala k tomu aby si dali pusu a tak... Dokonca sa s tym chvalila aj na nete. Toto mi uz pride akoze chore.
  38. 39
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@38 Myslim, ze to je uz aj trestny cin...
  39. 40
    Trevor1994

75 ročný ujo

@salora az nato ze je to Ford Focus (hehe)
  40. 41
    Palec223

27 ročný muž

@darksider96 preto bude zachvilu koniec casov :) dobre si vsimas ;)