Fórum pridal Majojo, 11. 2. 2018 12:13 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Do akých kryptomien investovať? TERAZ!

0
Majojo

19 ročný chalan
Ak chceš, zistíš si :)

Hojte. V prvom rade chcem poprosiť všetkých, čo máte prehrané nenávistné myšlienky ohľadom kryptomien, nekomentujte, ďakujem. :) ... Ostatným, ktorí sa venujete kryptomenám a zaujímate sa o ne, čo myslíte, do ktorých kryptomien sa oplatí teraz investovať?
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kryptomeny sú extrémne volatilné... viď bitcoin v posl. období. Ešte tak Ripple je relatívne stabilný... ale investovať do nich..... (grc)
  2. 4
    Magnet

23 ročný chalan

Investuj do Bitcoinu! trust me Iam a koalafied birdz crypto currency analyst.
  3. 5
    Obrvonjottr

30 ročný muž

Eos, stellar, neo, ethereum, ripple, nano, waves... Nemas zac
  4. 6
    Poppyseed

24 ročné dievča

Dogecoin
  5. 7
    Labut1

19 ročný chalan

USDT
  6. 8
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

Veru netušil, ja so stiahnutou riťou hodlujem ltc a dúfam vo veľký comeback :)

Aj keby nie, cryptá boli posledné mesiace nadhodnotené kvôli ošiaľu a ich cena teraz klesá na realistické férové hodnoty. Ich použiteľnosť a praktickosť to nijako nepoprelo a ja blockchainom naďalej verím. Do čoho ale investovať, to teda netuším... (nerd)
  7. 11
    H8r

23 ročný chalan
    planeta Žižkov

Držím toho viac. A síce BTS, MIOTA, ITC, TRX, BCH, XRP, NEO, QASH, ETC, ADA, DASH, EOS a LTC.
  8. 12
    Obrvonjottr

30 ročný muž

@wewo
    Ja si myslim, ze ten hype okolo toho bol este iba taky zaciatok. Verim tomu, ze o chvilu to zase zacne znova a v ovela vacsom. Ja zatial hodlujem stellar a tiez lutujem, ze som nepredal kym bol na vrchole... Teraz som mohol nakupit toho nasobne viac
  9. 13
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

clovek by povedal, ze to ludi preslo po tomto velkom prepade co bol :D Ale tak nech vam to vyjde. Na druu stranu co som pozeral, ked v munulosti nastal velky prepad, tak cena stagnovala roky tak aby vam to potom nebolo dlho :)
  10. 14
    Nabuchodonozzor

27 ročný muž

teraz? do žiadnych... a ak už chceš investovať, investuj to takým spôsobom že ak o to prídeš nič sa ti nestane.
  11. 15
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@nabuchodonozzor to su take "rady" akoze nesadaj si do auta lebo mozes narazit do stromu. ale ked uz jazdis tak sa vyhni havarii.

@Majojo ja by som ti odporucal kupit akcie NVIDIE tie tlacia hore prave kryptomeny ale aj cloud a herny segment... a vraj maju potencional este na 4nasobny narast market cap. okrem toho si pozri vysledky za posledne 3 mesiace. NVDA ma teraz za kazdy mesiac zisk 1 mld usd https://connect.zive.cz/clanky/nvidia-trha-rekordy-vydelava-bezmala-miliardu-dolaru-mesicne/sc-320-a-191744/default.aspx
  12. 16
    Obrvonjottr

30 ročný muž

@semhamforas
    Tak toto je v poradi uz tretia splasnuta bitcoinova bublina, co si mnohi neuvedomuju. Zatial sa to vzdy spamatalo a kazda dalsia bola vacsia. Takze podla mna je tam v pohode priestor aj na stvrtu. Medzera medzi bublinami je cca 2-3 roky... Ale co by som dal za to, aby som nakupil uz pred tromi rokmi :D
  13. 17
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@semhamforas "clovek by povedal, ze to ludi preslo po tomto velkom prepade co bol"

zisti si co je to mechanizmus tvorby cien... jednoducho raz si hore raz si dole a s tym pocita kazdy investor.
  14. 18
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@obrvonjottr to neni ziadna bublina... ked je dopyt mensi ako ponuka cena klesne a ked je to naopak cena stupa. ono sa to meni furt - proste prirodzeny trhovy mechanizmus... a okrem toho sa da spekulovat aj na pokles ceny a da sa na tom aj zarobit.
  15. 19
    Obrvonjottr

30 ročný muž

@xxar3s
    Vsak to je princip bubliny. Enormny zaujem vyzenie cenu prudko hore a potom nastane silna korekcia. Staci sa pozriet na ten graf s typickou krivkou. A nikde nepisem, ze sa na shortovani neda zarobit, sam som to viackrat robil.
  16. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

Vždy som vravel, že do žiadnej, a viac-menej sa mi to potvrdzuje.
  17. 21
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

@xxar3s ty budes asi svetoznamo uznávaný ekonóm ked si mam zisťovať co je mechanizmus tvorby cien :D

@obrvonjottr viem, ze ich bolo niekolko. Ved nakoniec to pisem aj vo svojom prispevku :) ja dufam, ze ti to vyjde, vydrzis este dva roky a zbohatnes :D aj ked podla mna percentuálne viac ludi o úspory urcite pride
  18. 22
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Tu je ale odbornikov...