Fórum pridal Xxar3s, 6. 10. 2017 16:00 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dobrá žena

0
Xxar3s

34 ročný ujo
Bratislava

Chalani pačia sa vam dobre ženy, také čo pre vás poslušne spravia všetko ako psíky? Čo žiju len pre vas? A vo všetkom vám pritakávajú?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Nie.
  2. 2
    Melancholik

25 ročný muž

zlé ženy neexistujú
  3. 3
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

^ tu som
  4. 4
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

Takto si predstavuješ dobrú ženu ? :D Zvláštna predstava, nič v zlom len sa divim :D
  5. 5
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@condition skopiroval som ine forum co tu bolo o dobrom chlapovi. ale inak keby som taku zenu stretol hned si ju berem za zenu skoda ze je to len scifi
  6. 6
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

@xxar3s jj zbadal som to forum uz :D len som tu nebol nesla mi vcera elektrika tak niesom v obraze sorry :)
    Mne by sa moc nepacila zena ktora si nepresadi rovnocenne somnou to co chce :) by to bola len pritaz
  7. 7
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@condition no vidis aspon si nebudeme liezt do kapusty ja som raz taku stretol vlastne som ich stretol viac ale jedna bola taka az do extremu skodaze nam to nevyslo ona nebola len submina ale celkovo mala o koliesko viac aj v inych veciach. ale zaujimave je ze mna vo vsetkom posluchala ale teraz co ma frajera tak sa k nemu sprava ako ja vtedy k nej
  8. 8
    Obsession

22 ročné dievča

Ja byt muzom poviem ze nie...zena ma mat svoj vlastny rozum..priestor..hobby..zaujmy..a ktora zena to nechape a robi len to co je vyssie uveddene.. je hlupana..s takou vacsinou muzi zaobchadzaju ako s handrou.....SORRY .ALE TAK TO JE 8-)
  9. 9
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

nechcel by som,
  10. 10
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

1. nepoznám také, možno 2 som stretol v živote
    2. páčia? to závisí od toho ako vyzerajú.
    3. ale pýtaš sa na to či vyhovujú. nevyhovujú. nudia. rozprávať sa s nimi je ako písať blog. nulová odozva, v podstate. potrebujem a chcem v partnerke konverzačného partnera a sanity check. človeka čo bude rozumieť a chápať, ale bude ma upozorňovať keď je to čo hovorím odveci, a bude spolupracovať a posúvať úvahu ďalej najlepšie AJ smermi čo (by) mi (nikdy) nenapadli. keď poviem pičovinu tak upozorní že je to pičovina a v pojmoch ktoré chápem a som schopný akceptovať vysvetlí prečo. keď poviem niečo čo dáva zmysel, reaguje že to dáva zmysel spôsobom ktorý vnímam a cítim, a následne posunie myšlienku tým zmyseldávajúcim smerom ďalej.

a tak.
    prívesky ma nudia a ubíjajú a iritujú rovnako veľmi ako ma chronické zdrbávačky a pohŕdačky ubíjajú a serú.

keyword: ROVNOVÁHA
  11. 11
    Tangerina

22 ročné dievča

neverím, že sa reálne niekomu niečo hentaké môže páčiť :D
  12. 12
    Desertdrift

18 ročný chalan
    High road

Je to nejaké podozrivé, asi to potom nebude žena (hehe)
  13. 13
    Xy12345

23 ročný chalan

Ja by som chcel dobrú a poslušnú v živote, teda ako tak v norme a dominantnú v posteli :D
  14. 14
    Maxirotor

27 ročný muž

Neorumiem, preco si definovala dobru zenu ako niekoho, kto poslucha na slovo ako psik??? (wow)
    A ano, pacila by sa mi dobra zena v zmysle, ze ma ma naozaj rada, jej na mne zalezi, nepodvadza a celkovo nesekiruje, nerozkazuje, ale vie viest konstruktivny dialog a robit kompromisy (to predpoklada, ze ma aj vlastny nazor, ale nema potrebu ho nasilu pretlacat)
    A hej, taku som este nestretol, takze ak by ste niekto taku poznal, napiste mi kontakt na nu do TSky. Dakujem. (hehe)
  15. 15
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@Obsession to sa predsa nevylucuje

@tangerina mne hej