Fórum pridal Ánosomtuprvýkrát, 6. 11. 2017 13:01 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dobre tu je na Birdyi?

0
Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

Mám t byť alebo sa na to vysr ... kakať?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

co sme komu urobili
  2. 2
    Silviaaa

23 ročné dievča

https://theterrellmims.files.wordpress.com/2016/09/dont-feed-the-trolls-meme-03.jpg?w=640
  3. 4
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

The fuck.
    Čo si zase ty za kentaura prijebaného.
  4. 5
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

to sa mi paci to je presne ako ked nam ucka hovorila ze ked matovic vykrikuje na pana premiera fica ze je zlodej atk to krici iba preti ze on je este vecsi zlodej ze on mal cierneho kona cez ktoreho ukradol milion eur a teraz na pana premiera vykrikuje ze ma so svojou zenou ukryte strasne vela milaird euri na roznych uctoch a ze Matovic karadne peniaze co dostava Olano a dava na ucet svojej manzelke a presne aj tam hore co mi napisali tak ze nekrmte troly a hnet prve prilsi nakrmit akoze mna akoze trolku trojkolku
  5. 6
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

a ze treba ist volit pana fica ked mudeme mat osemnast ale my aj tak s ivanou a tanou budeme volit LSND lebo toten fesak mino mazurek nam dal autogramy na tricka a ivanu aj pobozkal lebo ma velke kozy a aj sa na mu usmial
  6. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

velmi dobre uz len ty si nam tu chybal ako ceresnicka na torte :D ze mnam ,,ne
  7. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Ahoj, vymyslinick, dlho si tu nebol.
  8. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

(:
  9. 10
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Sa mi to celkom paci ze si tu maslia ze som vymyslinick tana ani ivana mi neverili ze to vyjde a vidite vy kravy ze to funguje presne som vym to hovorila ze ked ju zablokuju a ja ked sa hned po nej dam tak vsetci budu msliet ze to som ja.
    Tio je supíííííííííííííííš !!! Vyhrala so stavku, vy kravy!
  10. 11
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Diki @Antifunevracka
  11. 12
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

trapne
  12. 13
    Marcello1111

29 ročný muž

@admin
    @Tomas
    vymyslinic je tu znova, prosím o zjednanie nápravy...
    Ďakujem filip
  13. 14
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Proste toho chorého človeka ignorujte. Robí to len kvôli pozornosti, ktorú očividne nemá irl.
  14. 15
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

ach tolko sme sa spolu aj s tanou aj spolu s ivanou celu noc az do rana BIELEHO modlili aby sa pod mojim unipopcornom objavil aj uhlvvny neprijatel vymislinik a on nase prsoby vyslisal dakujeme ti pane nas predsa len existujes lebo sme si vsetky tri mysleli ze asi ani nie
  15. 16
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

presne to v piatom komente ucka hovorila ze aj vseci chori sa sem zbehnu a budu na mna vykrikovat cjora chora nevsimajte si ju lebo ona je nebezpecna a je rada ked ma obecenstvo a ze sa na nu treba vykaslat ako keby vestky tie co sem chodia tu nechodili kvoli tomu aby im dali pozornost ved su asi aj este horsie ako my s tanou a ivanou ale asi som neporusila zatial ziadne pravidla birdza alebo hej ani neviem
  16. 17
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

normalne sa na to vyser :D
  17. 18
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@motorbreath akoze preambula birdzackej ustavy my narod birdzacky absolutne nikdy netroliaci pamätajúc na polytitske a cooltourne deticstvo svojich zadkov a na popstár.očnéajzubné skúslamasti zo západov o náhodné vytie a vlastbutnotleastnú štátnos/medziočami/ť,
    octavťe tu choru dievcinu a zoberte jej jedine potesenie zo zivota lebo to je jej jedina zachrana a spasa ked nebude mat Birdz a nieco si urobi a potom uz vsetci budeme navysost spokojni lebo sme si splnili svoju historicku ulohu
  18. 19
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Braňo, nevyšlo ti to, keď si sa hral na sexi milionársku 18-ku.
    Nevyjde ti to ani keď sa hráš na mentálne retardované dievča.

Proste si napiču herec.
    S genderovým problémom.
    @admin zakroc pls
  19. 20
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

vymyslinicka vyhodili? za čo konkrétne, ak sa smiem spýtať? (:
  20. 21
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@antifunebracka ty si klasicky ako uz je len tebe vlastne vsimas podruznosti a nie dolezite veci ktore mentalne retardovane dievca pise keby si chapal akoze nie hlboke myslienky v jej textoch tak by si chapal aj Brana aj jeho aka svoj genderovy problem a preco ty a dievcata nejde k sebe
  21. 22
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 prilis vela pravdy ktoru neuniesli politicke a oligarchicke spicky birdza takze je vyhodnejsie to vyriesit banom ako diskusiou lepsie je hitlera polpota kotlebu odstavit na okraj spolocnosti nechat to tam vyhnit a potom sa cudovat preco sa zacali dve svetove vojny kynozenie milionov uzivatelov okuliarov a preco po lesoch a aj vlakoch sr pochoduju cudesni hlavokrki typkovia no lebo ved problem sa riesi banom z birdzu alebo nr sr prilis vela pravdy naraz zabije aj kona nieto elity birdzu
  22. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat takže hádžeš vinu na druhú stranu a nie na seba? akože viem že ťa nemuseli zabanovať, máme tu aj horších trollov, ale pravdepodobne na to mali nejaký minimálny dôvod. Nič proti tebe,
  23. 24
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 ja vysvetlujem ako to na svete chodi a snazim sa to na nazornom uz nazornejsi neexistuje priklade vysvetlit za banmi nenavistou pohrdanim sa veci nie ze neriesia, oni sa zhorsuju az do velkych svetovych tragedii, inak vsimas si ten sustredeny nackovsko kotlebovsky xenofobny utok na jednu odlisnu osobu, ako sa tu jednotky az desiatky rozlicnych ludi zjednotia na odstraneni neziaducej osoby + nehovori ti nic slovo ako holocaust ???
  24. 25
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat a keby ťa dopredu upozornili, tak by si zmenil svoje správanie (ak ťa nie?!) proste svojím správaním si si narobil nepriateľov a tí sa proti tebe postavili
  25. 26
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 Bola som niekedy protivná k TEBE, robila ti zle, nadávala, ponizovala, posielala do péčka, čokoľvek negatávne? Odpoveď vieš. Všetci tamtí domnelí nepriatelia robili robia a robiť budú mne, ale hlavne iným ľuďom, ja som profík, takže mňa môžme vynechať, sú kvantá ľudí, ktorých schopnosti sa brániť si minimálne, takže si ich ako terč nájdu presne títo tu moji kvázinepriatelia a začnú vo svojej bohumilej činnosti, no a potom zakročím ja a s troj osem stonásobnou intenzitou všetkých tých negatívnych javov, každému podľa potreby, ako si žiada (zaslúži, prosí o, koleduje, ...blablabla synoným sto) predvediem dotyčným filantropom, aké to je na vlastnej koži zakúsiť pôsobenie filantropických láskavých vrúcnych povzbudivých slov, ja svoj dokonalý spôsob upozorňovania na tieto veci nezmením, to sa skôr Zem začne točiť opačným smerom, veď NECH sa postaví aj celý Birdz, akože verných fanúšikov a fanynky tu mám, o tom jiná, ja vo svojej výchovno vzdelávacej činnosti neprestanem, mnohí nechápu, že zárodky kotlebovčiny, Adolfovčiny, Kim&DonaldTrumpovčiny driemu v nich a oni im až príliš často dávajú nieže voľný priebeh, oni si to s rozkošou užívajú a vzájomne sa potľapkávajú po pleciach, že fasa, ale sme jej naložili, svini jednej odlišnej !!!
  26. 27
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat nie, my dvaja sme spolu nikdy nič neriešili a čo sa týka ostatných, tak keď sa ich snažíš prevychovávať (nehovoriac o tom že je to záslužné ale tak trochu márne) tak vieš aký sú sprostý a vytiahnuť proti tebe kartu banu bol z ich strany logický a očakávateľný krok, ale v tejto chvíli nemám názor z ich strany iba z tvojej
  27. 28
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 Moja celoživotná náplň práce, 98% je chváliť, povzbudzovať, tešiť sa, rozvíjať, viesť za ručičku (#), dvíhať na nohy, budovať, objavovať krásu a robiť jej propagáciu, kde sa len dá, tie dve percentá, aby som sa nezbláznila zo svojej dokonalosti a dokonalého budovania Raja na Zemi, si nasadím čertovské rožky, latex šatočky a vysoké kozačky z krokodílej kože a s neskrývaným potešením Dominy všetkých Domín šlapem po krku všetkým, ktorí si o to koledujú, žobronia o to a považujú to za najväčšiu rozkoš ich biednych životov, tak prečo im nedopriať túto luxusnú libôstku, keď im robí tak dobre a má taký edukatívny vplyv!
  28. 29
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 za ten # krížik sa ale dá považovať aj záver @28
  29. 30
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat takže ty to berieš tak ako si napísal... a čo ostatný?
  30. 31
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 ostantní to zoberú každá/ý podľa svojej vlastnej prirodzenosti a aj sa tak zachovajú, bojkovia ma vypnú, zabanánujú, odstrelia, priemerní budú váhať, na ktorú stranu sa pridať a odvážni? Tí sa už len usmievajú popod nos, lebo dokonale chápu, čo tu ja robím a robia to isté, ... tam, kde sa práve nachádzajú.
  31. 32
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat správaś sa ako boh, ktorý môže súdiť ľudí a ukázaním prstu ich môže zničiť , odpusti si komplex moci
  32. 33
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 budem konzistentná a spýtam sa ja teba, nerobíš písaním statusu @32 presne to, o čom v ňom píšeš? Hoci to pripisuješ mne, je to o tebe samej a kľudne sa pridaj za tieto moje slová do skupiny mňa nenávidiacich, mne je najprednejšia PRAVDA, nech sa všetci aj postavia hoci na hlavu ...
  33. 34
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 TY ideš MNE hovoriť ako samotný BOH, ktorý jediný má právo takto ku mne hovoriť, že si mám odpustiť komplex moci? JA si mám odpustiť TVOJ KOMPLEX ??? To moc dobre nepôjde, to je na tebe samej ...
  34. 35
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat touché, ospravedlňujem sa (thumbs) ale to nemení tvoju časť viny
  35. 36
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 Nie som si vedomá žiadnej svojej viny, zasa rozprávaš ako Pán Boh, ktorý jediný má právo hovoriť: Toto je tvoja vina, musíš ju oľutovať a napraviť škody, ktoré si ňou spôsobila. No a zároveň sa dosť previňuješ proti úplne prvému z desiatich prikázaní, lebo Boh je Boh a nie Marjy77, akokoľvek tu budeš na MŇA hádzať špinu, vinu, čokoľvek zlé, budeš to mať expresne na sebe, u mňa si vážne na svoje neprídeš ...
  36. 37
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@anosomtuprvykrat ja som nikdy nepovedala že si nepriznávam vinu
  37. 38
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@marjy77 veď to je v poriadku, to je tvoja vlastná záležitosť, do ktorej ti ja nemám čo hovoriť, to je medzi tebou a tými, ktorým si ublížila a prípadne ešte Bohom, ja len hovorím, že keď smerom ku mne alebo ku komukoľvek inému operuješ pojmom vina, zbav sa jej, oľutuj ju, naprav ju, tak je to určite o tebe a možno áno a možno nie o osobe, na ktorú mieriš prstom. Ja to tiež niekedy robím, ale je to nastavovanie zrkadla, doslovne, buď ho vezmem do rúk a vidíš sama seba, alebo vidíš svoj obraz priamo na mne, v mojich očiach, celá pôsobím, vyzerám, rozprávam, vrtím sa, váham a kýcham ako ty, dokonalý divadelný prevlek, že si užasnutá, ako môže existovať dokonalá druhá TY. Klídek, je to len dokonalý divadelný kus, v skutočnosti je to len tvoj obraz, vlastne všetkých, čo tu majú so mnou kváziboj a kvázispor, všetci len s nadšením sledujú, ako im niekto ukazuje po dlhých rokoch samých seba a konečne sa môžu tých svojich najväčších chýb zbavovať ... Jednoduché, však?
  38. 39
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

@marjy77 http://1.bp.blogspot.com/-5KgfpUoCsvM/ViZAVR2QiSI/AAAAAAAAEBU/qjdQt9VE6Hc/s1600/11541951.jpg
  39. 40
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco stále túto púpavu irituje, že existujú príjemní
    ľudia, ktorí sa chcú niečo dozvedieť a nie slepo počúvať
    tie, ktoré rady rozkazujú, poúčajú, nariaďujú, ... ale vlastne
    to, o čom píše @Marjy77 ... Zuza, čo sa rada hrá na Boha,
    ktorý jedine On vie, čo je najlepšie pre tú a pre toho, takisto
    aj pre MARJY77. No a hádaj ZUZKA, koho slová a rady sú MARJY
    bližšie, známejšie, novšie, prekvapivejšie ... proste žiarliš
    vlastne na to, čo by si mala so svojimi skúsenosťami robiť
    ty sama, slová poznania od krásneho dievčaťa ako si ty by
    chalani hltali jedna radosť. Ale nie, ty budeš sama seba trestať
    za to, že sama seba rada trestáš! Krásne zacyklená! Točiaca
    sa okolo seba púpavka, Slniečko. Keď spomalíš, tak zistíš,
    že už sa trestať naozaj nemusíš, že svet je krásny a že už je
    načase, aby si všetky svoje krásy začala rozdávať a nie ich v sebe
    dusiť, až POTOM budeš dokonale šťastné dievča, sama sebou,
    ty vo svojej podstate ...
  40. 41
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Zlatíčko, my sme si už veci medzi sebou vyjasnili. Komplex menejcennosti sa dá riešiť aj iným spôsobom, vieš o tom? Ale whatever, ak je to tvoje jediné šťastie v živote, užívaj si. Ale možno by nebolo odveci nájsť si nejakých reálnych ľudí, ktorým sa môžeš vyrozprávať a ktorí ťa skutočne podporia.

...kedysi si bol strašne fajn človek. Čo sa stalo?
  41. 42
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Stalo sa, že som stále sama sebou a neuhnem ani
    o milimeter a to je presne to, čo ťa na mne tak fascinuje,
    že to, po čom tak bytostne túžiš sama, dokáže niekto iný,
    nejaká iná, presne v tom spočíva ten komplex, o ktorom
    píšeš, že nedokážeš prekročiť Rubicon a dostať sa na druhú
    stranu samej seba, k tej šťastnej, ktorú si už párkrát naplno
    zažila počas zamilovanosti, milovania ani nie tak fyzického,
    ako skôr toho naozajstného, bezpodmienečného, úžasného.
    Keby si ty len tušila, koľko reálnych ľudí mám okolo seba a
    odbieham od noťasa k nim, prípadne keď tu nie som hoďku
    dve, tak sa im naplno venujem a sme všetci šťastní na rozdiel
    od teba, ktorá takých, o akých píšeš, nemáš. Ja podporu
    nepotrebujem, ja ju poskytujem stovkám ľudí, vieš to, ale
    stále ideš svoju obohratú pieseň o mojej opustenosti
    prameniacej vo tvojej vlastnej duši.
    Stále som ten strašne fajn človek, stala si sa ty, ty sama
    si to switchla do čohosi iného a je to čiste na tebe, aby si
    to switchla späť, vieš dobre, že ja ľudí milujem a aj oni mňa,
    aj keď to častokrát vyjadrujú čudným spôsobom, už som ti
    o tom písal, dievčisko zaľúbené do chlapca svojich snov,
    ale na pieskovisku mu hádže piesok do očí a kradne formičky,
    pľuje naňho a ohovára pre ostatnými dievčatami, lebo má
    panický strach, že by jej ho prebrali a ona ho nemala len sama
    pre seba. No nie, LEN TEBE NIKDY PATRIŤ NEBUDEM, ja som
    tu pre všetkých a pre všetky, ten strašne fajn, ony a oni ma
    majú, ale nie osobne, vždy len na nejaký nevyhnutný čas, presne
    ako ty mňa teraz, ... a práve tebe sa veľmi rád venujem, veď vieš.
    Že si super fajn kráska, dávno viem, práve preto ťa mám rada/rád.
    Opačný smer je čisto na tebe, a to za teba neurobím ...
  42. 43
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Aha! @tarassaco @42
  43. 44
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco
    A aby som nezabudol, znova si na ploche, tu si podľa mňa
    naprosto dokonalá a nedostihnuteľná, TO JE PRESNE to, v čom
    si najlepšia na svete, to nepopísateľné slovami, alebo len veľmi
    chabo, to, čo vidno v tom pohľade, to šibalské dievčisko, o ktorom
    snívajú všetci chalani, to nepredvádateľné dobrodružstvo, ktoré
    je viac ako všetky iMaxy a YouTube dokopy, ten prísľub nikdy
    nekončiaceho šťastia, nádej, že život bude už navždy dokonalý,
    že predsa len existuje Boh, že ... to sa už nedá povedať ľudskou
    rečou, to už len cítiš vovnútri, čo mám na mysli, to, kvôli čomu
    ma tak bezhranične miluješ ...
    http://www.imagehosting.cz/images/tarassacos.jpg
  44. 45
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco
    No lebo som dokonalý majster slova, ... presne ako ty.
    A umocnené na druhú o je, keď počuješ môj zamatový hlas.
    Na tretiu, keď sa vidíme face to face, zatiaľ a vlastne navždy
    len v nočnej škole, tam, kde sa stretávame, keď naše telá
    odpočívajú na posteliach a my sme voľní a dokonale
    milovaní každý každá každým každou, všetci všetkými a
    len tu, na Zemi sa na to dokážeme len so strašnými ťažkosťami
    rozpomenúť.
    Na N-tú, keď aj tu na Zemi bude Raj, keď všetci všetkým budú
    sestrami a bratmi, výnimočne potom aj milenkami a milencami.
  45. 46
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco
    len tak mimochodombajdavéj, toto je stále najdokonalejšie
    vyzváňanie na celom európskom kontinente a všetci, čo ho
    počujú, vykúzlia na svojej tvári úsmev od ucha k uchu, aj
    keby im tri minúty pred tým zjedol kocúrisko všetky milované
    rybičky z akvária, čo plnia každá tri priania ...
    https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/djbls5t2ef7ensfx
  46. 47
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Bezhraničnej (a vlastne akejkoľvek) lásky mám dosť len pre jednu osobu na svete, takže prepáč, že ti zničím ilúzie.
  47. 48
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco bezhraničnej, bezpodmienečnej je nekonečne
    veľa, to je príliš na jedného chlapca, to by nedal, takže
    musí byť rozdávaná úplne všetkým, áno, sex a rannú pusu
    môžeš poskytnúť IBA jemu, aj to bude mať trvanie len pár
    liet, ako praví klasik Funebrák, to proste nejde, byť verná
    entite rovnakého levelu ako si ty, verná, verný sa dá byť iba
    niečomu, niekomu vyššiemu, v našom prípade Stvoriteľovi,
    to je asi tak maximum, akej Vernosti sme schopní a nakoniec
    aj ochotní ju doržiavať. Lenže ľudá sú častokrát "verní" svojmu
    frajerovi, manželke, naši moslimskí bratia aj trom štyrom, ale
    Allah, Bog, God aj Gott, tí sú v srdciach posunutí niekam
    na stodvadsiatudeviatu koľaj a tak neostáva na vernosť k nim
    príliš veľa času, ale oceňujem tvoj dvojzmyselný koment, je
    naprosto nadčasový, geniálny, dokonalý a nasledovaniahodný,
    áno, tá Láska, naša ľudská láska patrí v prvom rade hlavne
    Jemu, ... a až potom ostatným, ľuďom, mazlíčkom, kvetom
    a nebu, vetríku aj psici na jednej z tvojich fotiek.
    A ja? No mňa sa jednoducho, čítajúc si moje slová, nedá
    nemilovať, nedá nenávidieť, veď to vidíš, aké sú tie slová
    plné vrúcneho citu, nielen k tebe, ku všetkým ľuďom, ku
    celému tvorstvu, to je len láska Jeho k nám a ja som len
    jej účastníčkou, účastníkom, keď už mám brať túto moju,
    našu Birdz storku brať ako kolektívnu prácu.
    LOVE, FOREVER ...
  48. 49
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco a áno, sorry za zničenie tvojej ilúzie o tom, že
    ma bezhranične nemiluješ, to proste a jednoducho nejde,
    nech by si robila, čo by si robila, telesnú lásku ti poskytne
    tvoj milý, to ti, vám, veľmi rád doprajem, tú moju špeci,
    ktorú viem len a len ja, kvôli ktorej si do mňa zamilovaná,
    ani nie už zamilovaná, ale ma už navždy miluješ, tú ti
    budem tu na Birdze prejavovať stále a ubrániť sa jej
    nebudeš môcť, to nie je v tvojich schopnostiach
    a možnostiach ... jáj, púpavka, tebe nakladám viac
    ako všetkým tamtým predtým, pod týmito argumentami,
    no, ... neviem, neviem, to nedá NIK, nech má akýkoľvek
    nick, tak absolútne nulovo mrazivú -273.15 celsiovostupňovú
    kráľovnú tamtie slová roztopia bez najmenších problémov,
    zima a chlad srdca nedokážu bojovať proti vrúcnej láske,
    tma sa nedokáže brániť svetlu, proste končia jedno aj druhé ...
  49. 50
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco ešte by si mohla podniknúť jeden zúfalý pokus
    zakázať si milovať mňa, zakázať mne milovať teba, ale co ti
    já vím, Karle, já bych se na to asi vysrala, proste
    Tarassacom Vymyslinicka neprerazíš ...
  50. 51
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Je mi ťa veľmi ľúto.
    Jedného dňa, snáď, pochopíš, že vnútorné uspokojenie z prítomnosti iných ľudí sa dá dosiahnuť aj inak - a výsledok je tiež omnoho lepší.
    Na to ale musíš prísť sám.
  51. 52
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco To je pekné, Zuzanka, mne sa na tomto všetkom
    úplne najviac zo všetkého, ako všetci, čo poznajú mňa, všetci,
    čo poznajú teba, môžu potvrdiť, že moja už nielen teória, ale
    aj dlhoročne preverená a potvrdzovaná prax ZRKADLENIA je
    naprosto dokonalá, ja v tebe vidím všetko to nádherné, krásne,
    skvelé, perfektné, lebo áno, ja som to v sebe už objavila a som
    naprosto spokojná a happy a potom si tu ty ...
    ani nebudem už hovoriť, že vidiac vo mne sama seba VEĽMI
    ĽUTUJEŠ samu seba, ja stále iba tvrdím, že si zarputilo
    dôsledná vo svojej ROLE TEJ SO ZATVRDNUTÝM SRDCOM, TEJ
    ZUZY, KTORÁ ROBÍ ZLE DRUHÝM, veď si sa stavala na zadné
    kvôli tomu, ako boli uverejnené nejaké screeny a ty si sa akože
    "do smrti urazila", že čo si to ja dovoľujem, ukázať Birdzu, aká
    naozaj si, presne to, čo tvrdíš, jedovatá nemilosrdná kobra, keď
    ide o to, zaútočiť na približujúcu sa ruku, čo ťa ide pohladiť a
    ublížená samoľútostivá rozsypaná osôbka, ktorá mrnká a plačká,
    keď sa jej narovinu povie, aká vlastne v skutočnosti je.
    Takže hérečka si, to tu my dobre vieme, dokonalá, nevypadneš
    z tej roly ani za nič, poňala si to tak, že nielen pre BIrdzom, ale
    vlastne komplet všade budeš dôsledná,aby všetci uverili, aká
    si ty ničiteľka vzťahov, V PRÁZDNE PRÁZDNA ... aj to má dva
    významy, to druhé ako genitív slova prázdno, ale aj tá tvoja rola,
    ty, ako prázdna, bezobsažná, zbytočná, nie ty, tvoje obľúbené
    alterego, ... aby sme mohli nadviazať na záver tvojho komentu,
    veď si sa tam charaktrizovala tiež, ako vždy, dokonale presne,
    ... Jedného dňa, snáď, @Tarassaco, ZUZKA zo ZVOLENA, ZZZ, pochopí, že vnútorné uspokojenie z prítomnosti iných ľudí sa dá dosiahnuť aj inak - a výsledok je tiež omnoho lepší.
    Želám ti to viac než komukoľvek inému, a vlastne, veď ty vieš,
    že na to musíš prísť sama, ty už si aj prišla, ty len ideš svoju
    rolu bad, bad, bader badest the most badest destroyer girl.
    Páčiš sa mi v nej, si jedeným z mojich najobľúbenejších seriálov
    vysielaných na stanici Birdz. Preto som tu tak často a neprepínam
    na žiadnu inú, fascinovane, uhranutá, s otvorenými ústami
    sledujem, akú skvelú hlášku znova dáš, ako neočakávane sa
    zachováš. Len troška, slečna scenáristka, poradila my som, zišlo
    by sa zaradiť aj neočakávaný zvrat ... zrazu sa akože zmeníš a
    začneš byť na mňa príjemná a milá, divákov to už začína nudiť
    a padajú čísla, chodia sem už len kvôli @vymyslinick a tomu jej
    zábavnému hláškovaniu, ktoré tak milujú ...
  52. 53
    Hawk799

19 ročný chalan

Ja som asi jediný čo dokáže oceniť kvalitu @Ánosomtuprvýkrát príspevkov. Len tak ďalej <3
  53. 54
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@hawk799 Ďhanks, sú vás tu desiatky, to len je tu zatiaľ výhodné
    príliš sa neprejavovať, ale inak vieš, že si môj asi stoštrnásty fejk,
    no aj tak, nepochváliš sama seba, kto ťa už len pochváli ...
    Tak teda ďakujem si sama sebe ...
  54. 55
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

nemal som koho zákerne bez slov bloknúť :D Vitaj späť
  55. 56
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Môžem ti povedať len toľko, že tak, ako svojho drahého milujem nadovšetko, k tebe cítim úplný opak (presne kvôli vlastnostiam, ktoré na sebe tak vyzdvihuješ), ba až cítim odpor. Keby si bol nejaký druh zeleniny, zvracala by som už len pri tvojom pachu.

Ďalej na mňa nemusíš reagovať. Ďakujem.
  56. 57
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@condition
    Ách, a ja som sa tak tešila, že si si ma naozaj blokol a
    ty len sľubuješ, nebudem ti môcť odpovedať ako iným
    vyvoleným iba na stene cez statusy, si vari horší ako Zajo,
    prosím, buď NAJVYVOLENEJŠÍ a daj ma znova zabanánovať,
    tentokrát za to, že ťa mám rada a som milučká ako statusy
    povyše ... pozri ju, @Tarassaco , ako sa rozohnila, s tou
    fujky fuj zapáchajúcou zleleninov a iných zle osobností dejín
    zabila! No proste nemiluj ju, aj keď si rovnakého pohlavia ako ona.
    A ešte mi aj dala možnosť nemusíš = ale môžeš, v preklade ROB TO!
    + prahnem po tom a nemôžem sa nabažiť tvojich slov, akokoľvek
    pri pomyslení na teba vzbudzujem v sebe dáviaci reflex, nejde
    prekonať tú túžbu po tvojich neprekonateľných hláškach!
  57. 58
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tarassaco To je dobrá hláška od veriacej kresťanky!
    Že človeka NADOVŠETKO ! Bingo !
    A čo tamten hore? Sa nahnevá a cez Zajka spôsobí vo Zvolene
    potopu alebo nedostatok masla v Tescu. Alebo ten najstrašnejší
    trest pre toto zblúdené ľudstvo ... pochopím, zahanbená a kajúca sa,
    svoju vinu, ospravedlním sa ti a ty prestaneš byť hlavná hviezda
    večera na Birdze, Ty koky, môžem ti ja toto urobiť? NIE, až taká
    sviňa, aj keď robím, čo môžem, nie som. Som ešte väčšia!
    Budem ťa predstavovať v plnej paráde, budem transformovať
    tvoje kvázi nenávistné komenty do ich pravej podoby, totiž
    do prejavov náklonnosti, obdivu, úcty, rešpektu, jedným slovom
    LÁSKY, ktorú ku mne prechovávaš a už navždy prechovávať budeš.
    Že sa teším, pozdrav svoje DOBRÉ JA !!!
  58. 59
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@anosomtuprvykrat bez teba by bolo lepšie... už vieme kto si :D
  59. 60
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tomas To som rada! Vždy som sa na to tešila!
    Tak teda tschus, autobus !!!
  60. 61
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@tomas
    Máš koment u seba pod článkom .. keď myslíš, že je lepšie,
    aby sa tvoji užívatelia nedozvedeli o sebe viac, nedbám,
    je to tvoje dieťa, ty tu budeš mať pacientov, akých len chceš,
    áno, počujem to, že pacientom som ja, presne, ja s nimi
    presne túto hru idem, ja som ich pacient a oni moji doktori,
    to ich lieči úplne najlepšie, zmysluplná činnosť, pomoc druhým,
    nie ponižovanie, urážky, zloba, nenávisť. Verím, že aspoň desatine
    ľudí tu došlo, o čo mi ide a že majú dostatočne výkonný aparát
    vo svojej hlave, ale hlavne v srdci, aby pochopili, voč tu kráčí ...
    Ale inak, wealthy som dosť, takže keby Birdz potreboval finančnú
    injekciu, nebude problém ...
  61. 62
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@tarassaco ja ti teda brutálne nezávidím že sa na teba henten psychopat zavesil :(
  62. 63
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

@plavam_zivotom nuž, aspoň vidím, ako sa nesprávať k svojim blízkym, aby sa z nich nestalo niečo takéto, keďže ten človek očividne len trpí nedostatkom pozornosti a svojimi komplexmi, s ktorými mu nemá kto pomôcť.
    Samému sa človeku ťažko bojuje s psychickými problémami, no zároveň si musí uvedomiť, že ak nezačne sám, nikto mu ani nebude chcieť pomôcť... Totiž, spočiatku som sa o to úprimne snažila. Teraz cítim už len odpor a zhnusenie.
  63. 64
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom @Tarassaco
    Ty kokšo, zrovna tie pravé sa tu na debatke v mojom fóre
    stretli, tamtá sam absolut presne sama seba pomenovávajúca,
    v súkromných TS-kách to priznajú o tebe komplet všetci, s ktorými
    so si o tom písala, niet jedinej výnimky, ty fackačka zúrivá!

A Zuza? X-tá excelentná, dokonalá sebaanalýza, už sa mi ani
    Ctrl+C-čkovať nechce, ale to jednoducho nejde, inak, sama hore
    x krát napíše Don't feed troll a nikdy neodolá, priťahujem ju najmä
    JA a potom ešte aj moje chirurgicky presné odhalenia jej samej,
    ktorými je uhranutá a fascinovaná ...

"Očividne len trpím, ja, ZUZA ZO ZVOLENA,
    nedostatkom pozornosti a svojimi komplexmi,
    s ktorými MI nemá kto pomôcť. " - toto ti vŕta hlavou a
    nevieš na to dojsť, že je najdokonalejšie priznanie
    vlastného zlyhania, neprestaneš si to opakovať, až ti
    raz dôjde, ako to s TEBOU SAMOU je, o mňa tu nejde ...

Samému sa človeku ťažko bojuje s psychickými problémami, no zároveň si musí uvedomiť, že ak nezačne sám, nikto mu ani nebude chcieť pomôcť... Totiž, spočiatku som sa o to úprimne snažila. Teraz cítim už len odpor a zhnusenie.

tak, tak, to bol len maličký opis, ako to k sebe samej cíti táto
    slnečná kvetinka, dosť strašné vyznanie pred celým svetom,
    a nehanbí sa za to, kľudne to tu prizná a tvári sa, akoby nič ...
  64. 65
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Nuž... Aspoň, že mňa niekto ľúbi, narozdiel od teba. ;)

Maj sa.
  65. 66
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Presné, trefné, výstižné, konečne bez zbytočného
    slovného balastu, začínaš sa lepšiť! Aké nečakané!
    Teba niekto, mňa VŠETCI, ty z tých, čo NAJVÁC!
    To je samozrejme obojstranné.
    A díky, aj Tomu hore, aj Tebe, viac než skvele, poslednú
    dobu je to výnimočné, ale veď to aj ty, každý dostal,
    čo v momentálnu dobu najviac potreboval, však to
    Tamten hore geniálne a express doručuje, bez najmenšej
    chybičky a zaváhania ...
    Celkom si ma prekvapila, nabudúce kľudne aj niečo
    hustejšie môžeš! Alebo? Ňävärím, začína z teba byť
    Súz, The Lover, not The Hater, hlavne teda not The SelfHater,
    kde to vlastne celú dobu viazlo a trčalo. No to sa potom teším
    viac než ktokoľvek iný a prajem ďalšie skvelé pokračovania.
    Tentokrát bez akejkoľvek irónie REŠPEKT.
    A že Láska hory neprenáša, ona dala aj Väčšie než Himaláje
    pohorie, kontinent @Tarassaco a preniesla ju z odvrátenej
    strany samej seba na SLNEČNÚ, PÚPAVOVSKÚ, MILUJÚCU.
    Stal sa zázrak, asi sa idem ožrať!
  66. 67
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Ty vole, Púpava, tomu sa povie, zavádzaš do Slovenčiny
    kontraindikatívne pojmy ... dať niekoho HORE,
    my sme tu, TY si tu predviedla, ako sa dáva niekoho,
    mňa, vzopäl som sa k jednému z najvyšších životných
    výkonov, ... HORE.
    Normálne, že dpč, ale ho dala HORE, a poťažmo aj
    z mojej strany ale ju dal HORE !!! No ale ja vždy len reagujem
    na druhú stranu a robím len to, čo ona, s "troška" väčšou
    intenzitou, Zitou Obezitou. Mala by som si ísť zacvičiť, nech
    nemusím frajerovi tie faldíky popred nos pretŕčať.
    PEACE, LOVE 'N ... @TARASSACO

to vyzváňanie je ale strašne popiči, milujem ho !!!
    speakpipe.com/voice-recorder/msg/djbls5t2ef7ensfx
  67. 68
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat ľudia čo si s tebou dobrovolne píšu tsky nie sú celkom príčetní a od takých ja na seba nepotrebujem kladný názor :)
  68. 69
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom To tým pádom sú nepríčetní komplet
    všetci okrem teba. My sme lietadlá a ty si PAULÍNA!
    Si výnimočná, si jedinečná, si sama sebou.
    Všetci by chceli byť v stave, že si so mnou nepíšu TS,
    ale cesta späť je nemožná, už to všetci spravili, ... ibaže by
    si nejaké nové fejky spravili a tvrdo a nekompromisne ma ignorovali.
    Budem zúfalo a obsedantne nariekať, nebude sa dať utíšiť ma.
    A TO BUDE TVOJA VÝHRA.
    Vyzdvihnúť si ju môžeš u Abaffyho na vrátnici, Budeš ju tam
    mať zabalenú v trblietavom obale so zlatými hviezdičkami.
    A päťstoeurovku k tomu, nech nejsi SOCKA!
  69. 70
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat umri
  70. 71
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

To je dobrá stránka! Poznám, Zomri! sa na ňu nechytá ani
    zďaleka. Si bezmocná, tak ti ostali len jednoslovné výkriky.
    Ja ti zakontrujem:

ŽI !!!
  71. 72
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

http://www.imagehosting.cz/images/nosomtuprv.png
  72. 73
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@72

15555 piksľof na výšku! DRAKOmRAP !!!
    Skoro taký fajňový ako tie z tvojho blogu
    SACCO @TARASSACO ...
    http://birdz.sk/tarassaco/blog/confide/173715-clanok.html
  73. 74
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

A tento už 20825, to už je poriadna výška ...
    http://www.imagehosting.cz/images/nosomtmzm.png
  74. 75
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

JBMNT, dám ešte raz, aj tak je REKURZIA najgeniálnejší
    vynález prírody ... 27635 pixels height

http://www.imagehosting.cz/images/nosomtwnw.png
  75. 77
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Spamujem si to tu odušu DRAKomRAPmi, ale
    pre teba boli statusy @66 @67 a @73 ...
    kebyže si opäť raz nechceš čítať mojotvoje MÚdrosti!
    plus, of course, Mňaudrosti a Hafdrosti ...
    @TA @RAZ @AKO? @tarassaco ... (letim) 0:) (bird)
  76. 78
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Ach áno, samozrejme vďaka, KONEČNE !!!
    Tak si sa zdráhala a nakoniec to predsa len prišlo ...
    a ty vlastne ty aj tak vždy dosiahneš svoje a budeš tou
    SPECIAL STAR, ktorej budem odpisovať nie v komentoch,
    ale špeciálne v osobitných statusoch, blogoch, fotkách,
    presne tak som si to priala už ako @Vymyslinick a
    až teraz si vyslyšala moje prianie. Naozaj sa niečo
    deje a začínaš tentokrát aj ty plniť priania moje.
    Nevychádzam z údivu, len tak ďalej.
    No ale toto, no ale toto ...
    Naozaj dobré (thumbs) (love)
  77. 79
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom
    Hovno hypnóza, zbytočné ojebávanie prachovna šarlatánov.
    Ty by si si to vysvetlila, že psychouš @Vymyslinick ti odrezáva
    ruky, nohy, ... a ja stále blbečkom dookola opakujem, že to sú
    len projekcie ich vlastného vnútra a postojov k tým, ktorých
    najviac nenávidia, milujú, proste k tým, ku ktorým majú tú
    úplne najsilejšiu emóciu.
    Proste si potrebuješ pomyselne "odpíliť", "odťať sekerou" staré,
    nepotrebné ruky a nohy a kúpiť si v Tescu alebo kde sa to, ruky
    a nohy nové, také, vďaka ktorým sa budeš v pohode hýbať a
    pomocou ktorých budeš tvoriť nádherné veci, aj texty kľudne
    len sa potrebuješ presne ako tutoka @Tarassaco vyjebať na
    prehadzovanie vlastných chýb na mňa, ale na zbavenie sa ich
    vlastnou aktivitou, biblickou rečou vyprať svoje rúcha dočista,
    ak mi neveríš, napíš si Zajovi @Marcel1111 do TS-ky alebo nech
    ti to kľudne napíše aj sem, vy pionieri hejtu!
  78. 80
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat to a tými rukami aj nohami sa snívalo frajerovi o mne a nie mne samotnej. Takisto hovno vlastná projekcia , takéto sny mňa konkrétne prenasledujú od ranného detstva ... z prestávkami. Hypnóza nie je šarlatánstvo ale bežný postup psychoterapeutov.
  79. 81
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom prekristapána, snívalo sa to jemu, ale povedal
    to tebe, žiješ s ním ty, bolo to určené tebe, teba sa to dotklo ďaleko
    viac ako jeho, že musíš o tom dať osobitný status.
    Hovno samozrejme tiež, to je jedna s najlepších projekcií, vysrať sa
    na doterajšie žabomyšie píčoviny a začať počúvať a sledovať, čo píše
    profík a nehrať sa na ešte väčšieho ako je on. No to je tak, polka,
    väčšia?, menšia?, ti povie, že je, druhá, že nie je, myslím špecialistov,
    niektorí ju vedia použiť, ale nepoužívajú, lebo narobí viac škody ako
    osohu, to tí, čo ňou argumentujú a dajú si za ňu ppč zaplatiť, nikdy
    nepriznajú, proste počas hypnózy nemajú dievčatá a chlapci
    šarlatánski žiaden alebo len veľmi minimálny vplyv na to, po akých
    šialených, strašidelných a na zošalenie temných oblastiach sa
    dokážu ľudské duše pohybovať, na mňa amoje názory sa môžeš
    vyjebať, nájdi si na nete alebo porozprávaj s psychiatrami,
    psychológmi, čo niečo o používaní hypnózy a jej nepriaznivých,
    zničujúco nepriaznivých účinkoch niečo vedia, niet väčšej zábavy,
    keď máš dávať dokopy rozjebané vystrašené stvorenie
    pred samovraždou, ktoré sa ti naveľa, naveľa prizná, že bolo u
    tety psych... a u tej podstúpila regresné bla bla bla. Nemajú šajnu
    dochtórkovia slabo vyškolení našim socškolstvom zaostalým, do čoho
    idú, to musí byť kurva borec, aby si stým vedel dať rady a takých je
    na svete možno päť a aj tí nejdú do každého prípadu, čo majú
    pod rukami, ale len výnimočne. Čím väčší debil, tým sa radšej
    zahráva s nebezpečným ohňom, děvenko ...
  80. 82
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom
    Tak na reinkarnáciu verí, ja viem, že to nie je výmysel, ale
    holý fakt, že tu nie sme len raz, ale rodíme sa a umierame,
    nebojím sa to prezentovať a nehanbím sa za to, lebo viem,
    že to je jediné logické vysvetlenie mnohých zdanlivo
    nepochopiteľných vecí, okrem iného tej "nespravodlivosti",
    prečo sa niekto narodí do bohatej, úspešnej, zdravej rodiny,
    kde mu absolútne nič nechýba a prečo iný zasa do rozvrátenej,
    kde mu, jej ubližujú až ju, ho týrajú, má stým problémy dlho,
    predlho, nik mu s tým nevie pomôcť, lieky nie sú to pravé,
    lebo tisíctristo vedľajších účinkov a aj tak to nerieši príčiny,
    ale len následky. A raz nie a nie sa dopátrať pravdy, "ako to
    so mnou vlastne je". Ale som tvrdohlavá, aj tak si pôjdem
    stále svoje a tí, čo niečo vedia, sa nedostanú k slovu, lebo
    psychopatka, pedofilka, deviantka @vymyslinick ...
    to nie je áale vôôôôôôôôôbec o tebe, ani len trošíčka, však?
  81. 83
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat neotravuj ma do Boha, vždy vždy vždy keď sem prídem nájdem príspevok od teba v ktorom som označená, zablokovala som si ťa na to aby si ma neotravoval, tak ťa ešte stále slušne žiadam nech s tým prestaneš.

A nech to vidí aj @Tomas aj @admin, táto osoba ma neustále osočuje, neustále ma taguje a vylieva si na mňa tieto psycho stavy, začínam sa jej (myslím, že celkom dôvodne) obávať, nech ma nechá tak, prosím...
  82. 84
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat chcela som ťa nasrať, preto som ťa nazvala pedofilom a deviantom , lebo som vedela že zo seba vyprodukuješ na margo toho 3000000 ďalších zbytočných slohov a mala som pravdu. Ukázal si čo si za psychopata tak ma láskavo NEOTRAVUJ!
  83. 85
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom
    Ty robíš zle mne a keď ti chcem pomôcť, vrieskaš a voláš
    admina a Tomáša. So typical! Čo? Zablokujú ma a tvoj problém
    sa vyrieši? No to uvidíš, či nebudeš prosiť jedného aj druhého,
    aby ma aktivovali naspäť, lebo sa ti strašne pohoršilo a ty si
    nevieš dať rady už s ničím. TO TY OTRAVUJEŠ MŇA !
    Lepšie povedané chcela by si, ako to robíš stále iným, ale
    ja ti to vraciam naspäť, lebo to viem, iní to nechajú tak a
    ty v tom s pasiou pokračuješ, robiť zle iným, z TOHO tie tvoje
    všetky psychické problémy a sny a všetko. Ňo super, mňamka,
    špecialistku dá zabanánovať, aby sa ukájala vo svojej zvrátenosti,
    si ozaj kvalitná pacientka, takých mám v praxi ozaj málo!
  84. 86
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

Jednoduché riešenie, @Paulína ... alebo sem nechodiť, alebo
    o mne nevypisovať hlúposti, ak to budeš robiť, ja sa budem brániť.
    Tu, na mieste, na Birdze, slovami, obávať sa treba TEBA , to ty
    si schopná všetkého, daj prečítať naše slová nezávislej osobe a tá
    ti povie, ako to je, lenže to ty nechceš počuť, ty chceš počuť, že
    jedine ty máš pravdu a ja určite nie. Ale veď fpoho, tagovať ťa
    nemusím, ty sem aj tak vlezieš, takže budem ti písať spolu s
    linkom na mnou komentovanú tvoju vec, nebude ťa dráždiť
    notifikácia tam hore pri tvojom avatare, to bude riešenie tvojho
    problému? To si vážne myslíš? No to congrats !!!
  85. 87
    Falinko

tvári sa, že má 4 roky
    vedľa suseda

Vysvetlí mi niekto čo sa tu deje ? (prosím v krátkosti)
  86. 88
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@anosomtuprvykrat ja od teba nechcem rady, ani pomoc, 99% príspevkov od teba nečítam, hovorím ti neotravuj ma , to že si teraz anonymný neznamená, že na teba nemôžem podať trestné oznámenie za obťažovanie
  87. 89
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

A do tohto vyjebaného fóra neleziem absolútne
  88. 90
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom Slobodná vôľa je schopnosť používať energiu a rozhodnosť nezávisle, bezpodmienečne. V súčasnosti je však tento termín u mnohých neurovedcov chápaný ako ilúzia.

89. 91
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@plavam_zivotom @88
    Poď, daj, ja sa s tebou vážne celkom rada stretnem aj
    na súde, pred políciou, spolupracujem s nimi na dennej
    báze, takže podaj, zaevidujú, Tomáš im dá IP-čky, ak
    to vyhodnotia ako odôvodnené, ale z mojich skúseností
    sa skúsení vyšetrovatelia, kolegovia, budú na teba pozerať
    presne ako ja, vlastne nie, no, nebudem ti hovoriť, aké
    výrazy používajú pre dievčatá ako si ty, to by si sa divila
    a podávala ďalšie trestné oznámenia na nich, komplet
    celé oddelenie, inak, keď majú splín a jebe im z vážnej
    roboty, tak im to dávam čítať a strašne sa ujebávajú nad
    tvojou železnou logikou a hovoria mi, že nech ťa pošlem
    priamo k nim, oni ťa s "pochopením" a "záujmom" vypočujú.
    Dám ti adresu oddelenia alebo máš známych svojich polišov?