Fórum pridal Sandy19, 10. 10. 2017 20:51 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dobry anglictinar, help.

0
Sandy19

19 ročné dievča

Ahojte mam napísat autorovy ucebnice list, v ktorom sa zameriam na chyby, ktore spravil v tej ucenbnici a vsetko to ma byt po anglicky, Názov knihy je New English File Upper-Intermediate Student Book, vobec sa neviem odrazit, ak mate nejake navrhy ako to
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sandy19

19 ročné dievča

napísat, budem velmi vdacna :)
  2. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

Myslím, že toto by nedal ani Angličan...hľadať chyby v knihe...Pisikovy môžeš hľadať chyby aj v nadpise, ale takej knihe asi ani nie...fúha.
  3. 3
    Sandy19

19 ročné dievča

noo ved to, ze je to kniha z ktorej sa ucime, tak by v nej nemali byt chyby :/ @Hagelslag
  4. 5
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

to co je za kokotne zadanie ? :D :D :D :D

5. 6
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

nemáš si tie chyby akože vymyslieť/domyslieť?
  6. 7
    Chlorofyl

26 ročný muž
    Erec Jisrael

a to celu knihu ako?
  7. 8
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

https://en.oxforddictionaries.com/writing-help/letters-of-complaint :)
  8. 9
    Sandy19

19 ročné dievča

Tak mozem si aj vybrat prvych 10 stran a vyhladat tie chyby ale ja ich ani neviem najst lebo podla mna je vsetko dobre :D @4 @5 @6 @7
  9. 10
    Sandy19

19 ročné dievča

Mal by to byť informalny list priatelovy :D
  10. 11
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

ako zacat? no skus si zobrat do rucky papier a pierko a pisat... alebo otvor word... to zvykne pomahat
  11. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Autorovi ucebnice ? To je tvoja povinnost?
  12. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@sandy19 no chyby v ucebnici nemusia byt gramacke ci ano?napr mna napada..ze ak poznas nejake doplnujuce informacie..lebo tie informacie neboli az tak velmi dobre rozvedene...alebo udaje ktore uz neplatia..alebo..co ja viem ved aj dejiny historie ci vedy sa prepisavali teda btw..
  13. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Dalej ma napada..pis to tak akokeby si pisala ze ty by si to napisala lepsie.. :D a teda rozmyslaj cim by si to mohla vylepsit..odvolavaj sa na zjednodusenie tam kde to bude na mieste