Fórum pridal Jozef511, 6. 10. 2017 12:41 do kategórie Košice. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dobrý muž

0
Jozef511

21 ročný chalan
Stakčínska Roztoka

Ženy pačia sa vam dobry muži, taky čo pre vas poslušne spravia všetko ako psiky? Čo žiju len pre vas? Ja som taky a ženam sa to pači
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Gratulujem
  2. 2
    Melancholik

25 ročný muž

ženy maju dokonca zaujem len o takých, to preto sa na svete žije tak dobre
  3. 3
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Zas raz skvela tema o Kosiciach! Gratulujem degenerat!
  4. 4
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@jozef511 omyl, ženám sa to nepáči.
    ženám to istú dobu vyhovuje. lebo potom majú automat/stroj na plnenie svojich potrieb. a potom s naplnenými potrebami môžu spokojne a šťastne doliezať za tými chlapmi čo sa im páčia napriek tomu že im nie sú ochotní naplniť žiadne potreby okrem tých inštinktívnych sexuálno-množiacich.

lebo ženy sú inštinktívne priťahované k "bad boyom", pretože "bad boy" je sebecký a agresívny samec ktorý je ochotný a schopný vybojovať si čo chce, a teda ak je žena schopná ho efektívne manipulovať, to isté bude schopný robiť aj pre ňu a jej potenciálnych potomkov, čím potomkom zaručí prežitie.
    mimochodom toto čo som popísal je v podstate definícia hypergamie. inštinktu ktorý preukázateľne existuje a cca do 18teho storočia bol kľúčový na prežitie genetickej línie a ľudstva všeobecne.

evolučná psychológia v praxi.

#NotAllWomen, samozrejme. dneska už majú ženy ten luxus možnosti nepodriadiť sa svojim inštinktom ktoré sú z hľadiska moderného poňatia vzťahov (a civilizácie) výrazne deštruktívne, a tie uvedomelejšie si to aj uvedomujú a pracujú na tom. Takýchto je však pochopiteľne stále minimum, lebo stotisíce rokov prírodnej selekcie a genetického dedičstva sú silná vec, a kým nejak výraznejšie zareagujú na novú situáciu, to potrvá najmenej ďalších tisíc rokov.

A civilizácia ktorá ženám umožňuje plne sa oddať svojim prirodzeným, momentálnu civilizáciu a vzťahy ničiacim inštinktom, tejto zmene príliš nenapomáha. (to je zas to čo sa volá gynocentrizmus)
  5. 5
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@melancholik týmto komentom dosť možno znehodnotím štatistiku, ale veľmi ma zaujíma koľko ľudí si uvedomí že je to sarkazmus a koľko z nich bude schopných bez rozhorčenia priznať že je to sarkazmus pravdivý a namieste :-D
  6. 6
    Melancholik

25 ročný muž

skor sa tu do mna obuju miestne "silne zeny" ze som fnukacik ... lenze ja nad tym nefnukam a to je rozdiel @midnight
  7. 7
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@ps102 sudruh, analyza? (:
  8. 8
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@midnight #NotAllWomen je snad tiez sarkazum :D Hovori sa tomu AWALT.

ale ja musim potvrdit, ze odkedy som slusny chlapec co zenam nosi kvety a dava komplimenty, robi laskavosti a pocuva ich problemy tak za nimi zostava stopa ako za slimakom! ;)
  9. 9
    Paria333

25 ročný muž

Nepáči lebo taký múž vyžaruje správu " ahoj som velký kamen priviaž si ma ku krku a už sa ma nezbavíš"

Si nudný, nazdar...
  10. 10
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Zeny... HAHAHAHAHA, je to statisticky nezmysel.
    Otazkou je skor to, preco ma clovek stastie len na urcitu skupinu zien ("vsetky zeny"). A na to dava odpoved teoria radiacie a kruhov v obyli (to bolo vlastne motivaciou k pochopeniu pojmu Law of attraction). :-)
  11. 11
    Paria333

25 ročný muž

@wewo ale to je zase niečo iné, ked ideš zo ženou von tak sa nesmie správať ako kokot ale ako trošku reprezentatívne...

Ale @midnight myslel "badboy" v zmysle takom že nieje pre ženu otrokom jej túžob, že ked si zmyslí že nemá obedík tak jej ho do práce chlap automaticky donesie je nevyrazný nemá autoritu...

A takých šuntrov je proste vela, na 3 rande "milujem ta a ostanem stebou až do smrti láska moja, a ked nie tak sa zabijem"

Detto opačne, nepačia sa mi ženy ktoré mi spravia všetko po čom tužim, samozrejme sa mi páčia také mršky ktoré sa vedia spravať na verejnosti slušne nebojím sa snimi ist na večierok z práce ale zas mi dá v bežnom živote trochu pocítiť že je mi z časti seberovná...

Nejakú tutuli mutuli a čo si dáš na obedik láska by som dlho nedal :D
  12. 12
    Loveillumination

23 ročné dievča

@paria333 "ale zas mi dá v bežnom živote trochu pocítiť že je mi z časti seberovná"
    z časti
    seberovná
    rofl
  13. 13
    Midnight

28 ročný muž

@wewo jediný sarkazmus v tej #NotAllWomen sekcii je to že ju musím písať ako keby nebola samozrejmá.

a čo sa týka toho tvojho "odkedy som na ne milý", tak... potom je rozhodujúci faktor niekde inde. lebo aj ja som mal obdobie že obetavosť, chápavosť a počúvavosť "fungovala". a potom prešlo. tipujem teda že veľmi podstatným elementom rovnice je ešte niečo iné, hádal by som finančný/spoločenský status a(lebo) výzor. a keďže tento iný element vie úplne invertnúť efekt uvedenej taktiky, tým sa argument že daná taktika funguje stáva v podstate irelevantným, aspoň vrámci toho ako vnímam logiku ja.

@patria333 midnight myslel "badboy" v tom typickom význame ako to ženy používajú. ťažký na interakciu, náladový, miestami priam sebecký a bezohľadný, často nevypočítateľný, a inokedy to pozitívami voči nej vyvažujúci, čiže presne ten package ktorý ženám spôsobuje emocionálnu húpačku a vzrušenie+nervozitu z premýšľania o ňom a z interakcií s ním.
  14. 14
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@midnight @8 <--- @13

https://i.pinimg.com/originals/1b/95/bb/1b95bb669a6855d3606e7efdcbf41975.jpg

ale nie ved. jasne ze ide iba o to ze som bohaty jebac (:
    a este lebo som namysleny a mam fantaziu (thumbs)
  15. 15
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

Ee.
    Páčia sa mi rozvážni muži s autoritou, lebo som proste decko a keby bolo všetko po mojom, dopadlo by to zle. (:
  16. 16
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@tarassaco Plusový bodík za to, že si ochotná to pripustiť! (thumbs)
  17. 17
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

not going to ever happen :) FCK rules :D
  18. 18
    Midnight

28 ročný muž

@wewo namysleny? check
    fantazia? check.
    bohaty? not yet.
    jebac? hmmm... i'll have to compensate with money

a to s tym sarkazmom zatial nechapem lebo na mobile nezobrazuje indexy komentov a nechce sa mi pocitat, na to zareagujem ked pridem domov.

jo a vyznam skratky AWALT mi dosiel az teraz. ziadni "all" vramci skupiny nie su taki ako cela skupina v priemere/prevazne. ale to asi vies. to awalt bol asi sarkazmus. nechce sa mi to skumat teraz.
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Jasne ...a ked ma este zlatu kreditku bezohladu na vek :D napriklad ten playboy boss ktory pred par dnami zomrel :D (hehe) (: (rofl)
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tak a teraz naozaj..ja len takku otazocku...kto by chcel cloveka bez rozumu? :D
  21. 21
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Psiky sa mi pacia ako zvieratka, ale mat poslusneho psa doma by bola.nuda
  22. 22
    Jozef511

21 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@padlyanjel Ale no, určite si takého už mala a chýba ti to.
  23. 23
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@jozef511 nemala.a.nechyba... mam rada ludi s vlastnymi nazormi, nie deti ktorych treba vencit..mala som dva vztahy a prvy sa mozno podobal na psika v malickostiach ale v zasadnych veciach sme sa.rozchadzali... tento druhy je uplny rozdiel.poslusneho psika...
  24. 24
    Jozef511

21 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@padlyanjel Podľa mna každá si to aspon raz skúsi takého muža
  25. 25
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@jozef511 tak ja by som nechcela vo vztahu takeho cloveka... zena potrebuje chlapa nie dieta...
  26. 26
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Tak sme sa tu zase pobavili
  27. 27
    Zamolodchik

19 ročný chalan

Vďaka Bohu, génom, prostrediu alebo čomukoľvek čo to spôsobilo, že som homosexuálom a nemusím riešiť čo sa páči ženám (:
  28. 28
    Exomor

27 ročný muž
    myšlienkovo

Ak randis so zenou ktora nieje vyspela resp nema vobec jasno co chce od teba alebo od zivota mozes byt hocicim nebude nikdy spokojna, teda zopar druhov nebude spokojnych asi nikdy ale je zas na tebe ake zeny vyhladavas :)
  29. 29
    Borovy

11 ročné dievča
    pieščiny

Áno
  30. 30
    Paria333

25 ročný muž

@midnight " ťažký na interakciu, náladový, miestami priam sebecký a bezohľadný, často nevypočítateľný, a inokedy to pozitívami voči nej vyvažujúci, čiže presne ten package ktorý ženám spôsobuje emocionálnu húpačku a vzrušenie+nervozitu z premýšľania o ňom a z interakcií s ním."

Si ma práve popísal moje životné obdobie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D