Fórum pridal Yoss, 19. 5. 2017 18:00 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dopíjate aj bielu usadeninu po šumivom vitamíne ?

0
Yoss

26 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hagelslag

22 ročný chalan

Od dnes to nepijem, lebo si to nazval "bielou usadeninou" !
  2. 2
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

pijem iba usadeninu bez vina
  3. 3
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Nee sak to je slane (grc)

@milgamman ? :D
  4. 4
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

Ja vzdy zatrasiem poharom aby sa to znova zamiesalo a vypijem to tak vsetko :D
  5. 5
    Piter09

20 ročný chalan

hej, najprv zatrasiem aby som to dopil, ale vzdy tam nieco ostane a este 3 dni do toho dolievam vodu a pijem z neho
  6. 6
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Toto su realne otazky!!!:D

Tiez dolievam vodu, ale len raz
  7. 7
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Mne sa nechce dolievať vodu....ale však to nevadí či? Inak zaujímavé koľko nás tu pije nejakú šumienku.
  8. 8
    Freedef

18 ročný chalan
    VTR (Košice)

Sumivy vitamín som nemal par rokov
  9. 9
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 ja som to precitala ze usadenina po sumivom vine (: dobre som bola mimo v piatok :D a mal by si to dopijat, lebo v tom prasku co ostava je vlastne ta ucinna latka ;)
  10. 10
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman hehe takzel pil pil pip pil si pil si ? :D noo to je fuk ze je to ucinne ale je to fujky fuj :D
  11. 11
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 (thumbs) ne ne nee, alkohol je fujky fuuuuj! :P :D a ci som bola mimo, ze som pila? nepila som vobec nic :D to je na tom to tragicko- komicke ze mne ani pit netreba (: ;(
  12. 12
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman sak uz ani mne ja uz aj z unavy som mimo :(
  13. 13
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 nj, tak to nejak asi bolo :/ :D
  14. 14
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman :( ale ty nemusis byt unavena skus pekne spat a hotovo ;) ja nemam na vyber som unaveny ako kon a nespim nic a to vsetko za almuznu :,(
  15. 15
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 ja vieeem ;( ty mas uplnu pravdu ale to sa neda ist normalne spat :D :/ ako to ze nemas na vyber? :(
  16. 16
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman no lebo som narobeny a chcem byt aspon chvilu hore tak potom spim tak 4 hodiny :( ale sak akoze mohol by som ist skor spat tiez ale ja chcem byt proste aspon chvilu na nete a tv pozerat lebo co je to za zivot iba v hnusnej robote byt a spat :(
  17. 17
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 no ja viem :/ presne o tom sme sa bavili s kamoskami ze jak zacnes chodit do roboty ta konec (: :/ mas pocit, ze si len v robote a to je cele :( rip zivot :D vsetci to maju tak, neboj ;) :/ ale urcite aj s tym sa da nieco robit verim tomu :) :D vies no, vsetci pracujuci sme v tomto na jednej lodi..
  18. 18
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman neda sa s tym robit nic jedine kradnut alebo vyhrat v loterii a byt slobodny clovek potom inak je zivot v riti uz uplne :( za tie 2 dni volna si ja ani nestihnem uvedomit ze vobec zijem alebo co :(
  19. 19
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 ale skoro vsetci ludia tak ziju, cize to nemoze byt az take hrozne ;) ja som si napr min rok urobila dva mesiace volna, som bola na urade prace :D (thumbs) ale potom ma uz zacali hnat do roboty tak so musela ist :DDD ty si slobodny clovek ;) ale praca je toho sucastou ;) netreba sa zbytocne depkovat ;) :)
  20. 20
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman ale ja niesom vacsina ja som iny :-/ no nic treba chlastat aj nadalej to je jedine riesenie na vsetko u mna
  21. 21
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 preco si iny? :O ňijeeee ;( ale to neni spravne riesenie :(
  22. 22
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman neviem preco ale som... spravne nespravne ine nemam