Fórum pridal Darksider96, 25. 3. 2020 22:12 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dostali ste už niekedy pokutu?

0
Darksider96

24 ročný chalan
Underworld

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Inak mám podotázku k ankete a tá znie, že či je to s pokutami tak ako v USA a to tak, že či sa zaznamenávajú do registra trestov alebo do niečoho podobného a vláda si to môže ľahko zistiť a podľa toho vás bude brať v istých situáciach. Lebo ja by som bol rád keby som úplne čistý v týchto veciach. Problém je že som dávnejše dostal pokutu a aj to neprávom. Proste dostal som sa do takej situácie, že polícia si nevedala dať rady a niekomu musela dať pokutu. Ja som vyzeral asi v ich očiach viac ako delikvent kedže som mal pierceng, čierne oblečenie, opasok s pyramídkami a na tričku motív lebky, tak ju dali mne. A zas ťahať sa po súdoch kvôli takej sume sa mi vtedy nechcelo, tak som to nechal tak... Mal som podľa vás túto záležitosť riešiť na súde?
  2. 2
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Boha, asi by bolo lepšie keby som založil tú anketu v ktorej sa dá hlasovať za viac možností (hehe)
  3. 3
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Z knižnice.
  4. 4
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

Raz skoro, ale bol tam niekto s tetovaním zo žuvačky, tak to prišili jemu
  5. 5
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Od revizora raz alebo 2x, ale urcite to nemam v trestnom registry.
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

len od módnej polície
  7. 8
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

2x od revízora...a raz cez leto som rozkecal 2 pokuty vjeden den za pitie na verejnosti...policajt taký hovorí známemu (nazvem ho známy lebo je to kokot a nie kamarát (notorický alkoholik pojebaný moc ho už nestretávam) ) že čo to držíte vruke a že cigaretu skontroloval vážne iba cigareta a čo to máte pod nohami nič tam je niečo padnuté...šúlaná cigareta dofajčená...a potom nakonci povie ešte aby si dal dole šlabky čo má na nohách dole že sa mu to nezdá ide skontrolovat ja som už nemohol.....xDDD
  8. 9
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

Zatiaľ mám vodičák len pár mesiacov :) a nezastavili ma ani raz. Ale nejazdim casto, tak 2x za týždeň vramci mesta možno
  9. 10
    Misfit44

15 ročný chalan

len vo vlaku a v troleji
  10. 11
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

davno za diskutabilne nedanie prednosti v jazde a nedavno za rychlost v Rakusku
  11. 12
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 áno zapisujú sa do registra a napr pri súde sa to môže zohľadniť pri ukladaní trestu za nejaký trestný čin
  12. 13
    Majky538

25 ročný muž

spoluziak raz cural v parku za 20eur :D
  13. 14
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

1,5m na chodniku vraj nezostalo... mozno nie ale zase trcal by som do buspruhu, tak som to este narovnaval viac dnu nech sa da prechadzat. Zial inde nebolo miesto. No a pekne za 5 min ani nie mi odtiahli auto. A tocili sa v jednom kuse tam a brali vsetky auta zaradom. Zobrali dosli zobrali dalsie... vsetky auta tam povrali co stali... plny rad za sebou. Ale neslo to do registra trestov myslim. Lebo to bolo este v 2 rocnej lehote od spravenia vodicaku a vtedy ked spravis 2 priestupky tak ta daju na preskusanie znova a napisu ti to do registra.
    A tiez som raz dostal od revizora.
  14. 16
    Livre

20 ročné dievča

Hej prisla mi 30€ pokuta za to ze som nevratila knihu.
  15. 17
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

raz mi chceli dat, ked som plynák zaparkoval na mieste pre motorku, pretoze nebolo ani jedno volne miesto a v podzemnych parkovat nemozem (hehe) podotýkam, ze to bolo v januari, bolo asi 30 cm snehu, motorkari ulození v zimnom spanku a na miestach pre plyn stali dvaja magori bez nalepky, ale tych si policajti akosi "nevsimli" resp. nevsimali... ale ked som spod sedadla vytiahol dva sacky s 1 a 2 centovkami a chcel som im vyplatit pokutu 30 evry, tak sa na seba len pozreli, dohovorili mi a odisli (: (hehe)
  16. 18
    Warble

21 ročné dievča

raz ale skoncilo to upomenutim :D
  17. 19
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Z knižnice skoro každý raz, keď si niečo požičiam