Fórum pridal Terkaciki, 3. 7. 2017 22:00 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Doučovanie angličtiny

0
Terkaciki

19 ročné dievča

Cauteee...buduci rok maturujem a cez tieto prazdniny by som sa chcela nejake veci doucit formou ze by sme sli niekam na kavu a konverzovali by sme...nemusite vediet extra po anglicky len tak aby som sa s vami mohla rozpravat a nejak dostat do krvy jazyk.
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Staphylococcus

  21 ročné dievča
  malý biely asexuálny dráčik

  Keď sa budeš rozprávať s niekým, kto sám nevie dobre po anglicky naučíš sa to nahovno.
 2. 2
  Patrixo

  30 ročný muž
  Militantný slniečkar

  Mivel ezt a betegséget vírus okozza, az antibiotikum nem hat, a kezelés ezért a tünetek enyhítésére irányul. A beteget a fertőzőosztályon kezelik, gyógyszert kap a fejfájás, a magas láz és az agyduzzanat ellen. A védekezés egyedüli hatásos módja a védőoltás, ami nemcsak a fertőzött területen élőknek vagy dolgozóknak ajánlott, hanem általában mindenkinek.
 3. 3
  Lukaso121

  27 ročný muž
  Nitra

  @patrixo mas nejaku infekciu?
 4. 4
  Patrixo

  30 ročný muž
  Militantný slniečkar

  @lukaso121 tak určiteee :D
 5. 5
  Koprdil

  25 ročný muž
  Bratislava

  Ak si pekna, mozes ma pozvat na kavu. Po anglicky viem :D
 6. 6
  Verdamt

  26 ročný muž
  Pustina pri Trnave.

  Púšťaj si audioknihy.
 7. 7
  Ye6xncvl

  17 ročné dievča

  anoo, audioknihy a listeningy z netu. plus citaj clanky po anglicky, knihy.. youtube videa po anglicky, filmy a ides. (hehe)
 8. 8
  Bielyjednorozec

  20 ročný chalan

  alebo si surovo zaplat konverzacne hodiny u lektora,vela "obycajnych studentov" s b2 si zoberu 10 eur za doucovanie ale mozes zohnat aj kvalitneho lektora ako ja ,mal som rodeneho anglicana a jeho zenu slovenku samozrejme plynule anglicky hovoriacu za 10 e za hodinu,a naozaj to pomohlo,hodina tyzdennee a za 2 mesiace som zacal rozmyslat v anglictine,a prestal som prekladat zo slovenciny čo je zaklad,a čo je najlepšie,vysvetli ti co chceš :) gramatiku,frazy,jednoducho všetko :) naozaj odporucam,ak myslis anglcitin vazne tak sa nazaj oplati zainvestovat peniaze do toho :) aby sa anglictina nestala cielom ale iba prostriedkom ku ziskaniu ciela :D