Fórum pridal Terkaciki, 3. 7. 2017 22:00 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Doučovanie angličtiny

0
Terkaciki

19 ročné dievča

Cauteee...buduci rok maturujem a cez tieto prazdniny by som sa chcela nejake veci doucit formou ze by sme sli niekam na kavu a konverzovali by sme...nemusite vediet extra po anglicky len tak aby som sa s vami mohla rozpravat a nejak dostat do krvy jazyk.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Keď sa budeš rozprávať s niekým, kto sám nevie dobre po anglicky naučíš sa to nahovno.
  2. 2
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Mivel ezt a betegséget vírus okozza, az antibiotikum nem hat, a kezelés ezért a tünetek enyhítésére irányul. A beteget a fertőzőosztályon kezelik, gyógyszert kap a fejfájás, a magas láz és az agyduzzanat ellen. A védekezés egyedüli hatásos módja a védőoltás, ami nemcsak a fertőzött területen élőknek vagy dolgozóknak ajánlott, hanem általában mindenkinek.
  3. 3
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@patrixo mas nejaku infekciu?
  4. 4
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@lukaso121 tak určiteee :D
  5. 5
    Koprdil

24 ročný chalan
    Bratislava

Ak si pekna, mozes ma pozvat na kavu. Po anglicky viem :D
  6. 6
    Verdamt

25 ročný muž

Púšťaj si audioknihy.
  7. 7
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

anoo, audioknihy a listeningy z netu. plus citaj clanky po anglicky, knihy.. youtube videa po anglicky, filmy a ides. (hehe)
  8. 8
    Bielyjednorozec

19 ročný chalan

alebo si surovo zaplat konverzacne hodiny u lektora,vela "obycajnych studentov" s b2 si zoberu 10 eur za doucovanie ale mozes zohnat aj kvalitneho lektora ako ja ,mal som rodeneho anglicana a jeho zenu slovenku samozrejme plynule anglicky hovoriacu za 10 e za hodinu,a naozaj to pomohlo,hodina tyzdennee a za 2 mesiace som zacal rozmyslat v anglictine,a prestal som prekladat zo slovenciny čo je zaklad,a čo je najlepšie,vysvetli ti co chceš :) gramatiku,frazy,jednoducho všetko :) naozaj odporucam,ak myslis anglcitin vazne tak sa nazaj oplati zainvestovat peniaze do toho :) aby sa anglictina nestala cielom ale iba prostriedkom ku ziskaniu ciela :D