Fórum pridal Justme2000, 1. 10. 2020 15:35 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Doučovanie dejepisu

0
Justme2000

20 ročný chalan

Ahojte. Venujem sa uz dlhsie doucovaniu dejepisu, aj pre ZS, aj SS aj gymnazia a samozrejme doucovanie na maturitu. Ak ste tu nejaki maturanti, co sa s dejepisom trapia, napiste do tohto fora a dohodneme sa. Vyucujem online. Viac 1.koment
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Justme2000

20 ročný chalan

Volneho casu mam dost, cize casovo sa viem prisposobit aj viackrat tyzdenne. Cena je vzdy dohodou, nedavam fixne sumy. Cena klesa v zavislosti od toho, kolko ludi doucujem (cize ak online naraz doucujem napr 7 ludi, platia menej ako keby boli len 3). Snazim sa vyhybat len typickemu memorovaniu rokov a osobnosti, snazim sa to vysvetlovat putavo ako pribeh, ktory si lahko zapamatate. Nie je problem doucovat aj individualne, no je mozne ucit aj skupinky (pocet ludi nerozhoduje). Viem poskytnut aj moje odborne vypracovane poznamky, ktore som pocas maturitneho rocnika napisal. Nerobi mi problem casovo sklbit aj viacero pripadnych skupiniek, cize nikto sa nemusi bat, ze si najdem cas len raz do mesiaca. Pred 2 rokmi som doucoval skupinku 7 ludi, stretavali sme sa 1-2x tyzdenne a iba jeden zmaturoval na dvojku, ostaynych 6 na jednotku. V pripade zaujmu piste do tohto fora, dohodneme sa
  2. 3
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Mam 27 môžem ti porozprávať aké to bolo pred 20 rokmi (nerd)
  3. 4
    Justme2000

20 ročný chalan

@dee99 ja mam 20 a mozem ti porozpravat ake to bolo od praveku po sucasnost ;)
  4. 5
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

Ale Mazurek nie je na Birdzi (sorry)
  5. 6
    Dee99

27 ročný muž
    RK

s tým suhlasím! tak ked otvoria podniky po 22 ideme na to! :D
  6. 7
    Robin

23 ročný chalan

je toto notmeho fejk ?
  7. 9
    Waagbistritz69

27 ročný muž
    גאָלעס

Tušímže už tak dlho sa tu nedá normálne zaregistrovať, až neviem, ako by sa sem dostali tohtoroční maturanti a maturantky :D