Fórum pridal Thinkaboutjustice, 22. 5. 2019 13:59 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dovolenky 2019

0
Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Kam sa chysta Birdz smotanka na dovolenku tento rok ? Pochvalme sa vsetci a pohladkajme si nase ega do sytosti.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

ja mam dovolenku teraz. lebo hladujem a nevladzem sa hybat. to je, co?

a potom sa este chystam na dalsiu ked budem zaplatat diery v byte, zoskrabavat staru farbu a malovat. luxus
  2. 2
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

ideme na 4 dni do Budapesti v juli, a potom v septembri do portugalska asi :)
  3. 3
    Annyejnji

21 ročné dievča

:( ajaj :(

... ale chcela by som na nejakú ísť, len na to nemám (čas) :(
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@hoperpohroma uf, nazveme to platena liecebna procedura ? Toto ti fakt nezavidim, dufam, ze sa ti to aspon potroske zlepsuje
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

zlepsuje lebo uz mam nasadene dobre lieky :D otazka je ci sa dostanem do stavu ze budem moct existovat bez nich. ale aj takto je to prezitelne I guess
  6. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Malorka a potom tesne po novom roku Maldivy a tam budem mat vilu na vode s bazénom (: volajte ma kapo (:
  7. 7
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

na 4 dni do Tatier a možno ak naškrabeme tak v lete na nejaké nízkorozpočtové more :D vraj Čierna hora je celkom lacná a pekná :D
  8. 8
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Celú dovolenku trávim v Trnave, v škole. Ale ak sa bude dať, tak po skúškach by som veľmi rada išla niekam na dva-tri dni, welness, oddych... len ja a priateľ. Keď už sme pri tom, môžete mi písať nápady, nech mam o starosť menej
  9. 9
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mallorca :)
  10. 11
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Prdim na to. Idem len festivaly pochodit :)
  11. 12
    Bebekex

26 ročná žena

toto je moja oblubena tema :D
    tento rok som uz stihla jordansko, pozajtra idem do skopje a o tyzden na 2 tyzdne na pobaltie:)
    ja napriklad berem aj festivaly ako dovcu-to idem asi na balaton sound alebo untold
    -ptm este nejaky ten random trip so stanovsnim po SK a dufam,ze aj na jesen aspon par dni nejaka zahranicna dovca vyjde:) :)
  12. 13
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Iba po Slovensku. Plánujem navštíviť Zázrivú, Terchovú a celkovo tak okolie a prírodu v Malej Fatre. Tiež Banskú Štiavnicu a mlyny a okolie v Jelke. Ale to sú zatiaľ iba plány tak uvidím ako sa to vyvinie. Inak potom len tu po východe - Runina a Poloniny, tam je krásne. :)
  13. 14
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

A ináč výborná otázka, tiež som plánoval niečo podobné založiť. :)
  14. 15
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@kaiserchief1 toto sa mi paci, pekne miesta vybrane, uz len to pochodit :)
  15. 16
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ja tento rok trosku skromnejsie, co sa tyka mnozstva krajin... Vacsinu dovolenky miniem na Korzike a potom zvysnych par dni sa uvidi, chcel by som dat nejaky par dnovy hike na Slovensku + este aspon na predlzeny vikend niekam do zahranicia by vyslo, tak by bolo super
  16. 17
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Tatry, Tatry a ešte raz moje milované Tatry :D potom dáme takú klasiku v Chorvátsku a ešte poznávačku po Škótsku.
  17. 18
    Vlcica1989

30 ročná žena
    Trnava

Praha, Tunis a asi Tatry ak vyjdú financie
  18. 19
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Nemám veľké plány. Slovinsko, respektíve Triglav a okrem toho asi len po Slovensku trochu pobehám.
  19. 20
    Weronna

23 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

@kaiserchief1 Zázrivá (love)
  20. 21
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@weronna Ja som ta ešte nikdy nebol ale myslím si, že budem na adresu Zázrivej pridávať tiež podobné smajlíky. :D

A ináč ani by mi to nenapadlo tam ísť ale videl som nedávno film Želary (ktorý bol krásny a celé to prostredie čarovné) a dočítal som sa, že celé to natáčali v Zázrivej a v momente som vedel, že to tam musím navštíviť. :D
  21. 22
    Weronna

23 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

@kaiserchief1 akoby, moje rodisko :D a celé nie, len niektoré zábery z prírody a ten dom, aj to len zvonku a v scéne, kde pokladali foršty...momentálne je tá chata kus rozpadnutá bohužiaľ :( ale aj perinbaba sa u nás natáčala!! :D tá scéna s balónom, ako tam letia! :D
  22. 23
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nikam zial tento krat ako poslednych mnoho rokov a ani asi nie som smotanka, smutne :( teda... smutne :D Ale nie, fakt by som niekam rada sla, ale asi mi to zas nevyde z vela pricin:/
  23. 24
    Majmarad

36 ročný ujo

Učiteľka v triede sa pýta žiakov kam pôjdu tento rok na dovolenku. Anička sa prihlási, že jej otec je zo Španielska a že sa tak doma aj rozprávajú, tak pôjdu tam. Peťko sa prihlási, že oni sa doma rozprávajú anglicky, tak ešte nevie presne kam pôjdu. A Móricko sedí tíško v kúte a učiteľka sa na neho zahľadí. No čo Móricko, vy pôjdete kam na dovolenku? No my sa doma rozprávame vulgárne, tak asi najskôr do Piče :D
  24. 25
    Mimi89

30 ročná žena
    v rozprávke... :)

@nicmanenapada tiez Slovinsko, jazero Bled a potom Portoroz :)
  25. 26
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

dva tyzdne Slovensko, dva tyzdne Slovinsko
  26. 27
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Smotanka
    https://media1.7x.cz/images/media1:50fe9bdaddc2b.jpg/homer082.jpg
  27. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nie je to úplne leto, ale v septembri idem do Japonska
  28. 29
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Nikde ako vždy, bo ako vždy nemám s kým. Ale k tebe @mayben bych sa pridal!
  29. 30
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka sa pridaj! :D ale musíš sa chovať! :D nieže sa tam s Kubom spustíte a budete ako 15roční nadržanci slintajúci za každou ženou v plavkách :D ide tam aj dieťa!
  30. 31
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@mayben Beriem ťa za slovo! :D Kedy idete? :D Koľko to stojí? :D
  31. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka od 17.9. do 24.9. A neviem koľko to je teraz..my sme vychytali akciu takú..ale tuším je ďalšia.
    Nájdem link a pošlem ti do TS :D
  32. 33
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nedavno som sa vratil z Thajska a v juli pojdem asi do Korei ako kazdy rok.
  33. 34
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@mayben Aha, tu je ten termeň! :D A dokedy to treba kúpiť?
  34. 35
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka tuším do konca mesiaca (?)
  35. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@mayben DO PICI teraz kukám diár a 20.9 má Sjiu svadbu, kde som pozvaný! ;( Čo mám robiť?? Ja chcem byť aj na Mallorke s tebou, ale aj s ňou na svadbe, aj ona sa na mňa veľmi teší... nieee, fuck! Čo by si robila na mojom mieste?
  36. 37
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka spýtala sa jej či nepreloží svadbu :D
  37. 38
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@mayben A prečo nechceme ísť ten 1. termín, ktorý je za polovičnú cenu? :D
  38. 39
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka pretože vtedy nemôžme my :D a už to máme aj zaplatené, nvm či sa to dá meniť..ale aj tak by sme nemenili :D