Fórum pridal Thinkaboutjustice, 22. 5. 2019 13:59 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dovolenky 2019

0
Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Kam sa chysta Birdz smotanka na dovolenku tento rok ? Pochvalme sa vsetci a pohladkajme si nase ega do sytosti.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

ja mam dovolenku teraz. lebo hladujem a nevladzem sa hybat. to je, co?

a potom sa este chystam na dalsiu ked budem zaplatat diery v byte, zoskrabavat staru farbu a malovat. luxus
  2. 2
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

ideme na 4 dni do Budapesti v juli, a potom v septembri do portugalska asi :)
  3. 3
    Annyejnji

21 ročné dievča

:( ajaj :(

... ale chcela by som na nejakú ísť, len na to nemám (čas) :(
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@hoperpohroma uf, nazveme to platena liecebna procedura ? Toto ti fakt nezavidim, dufam, ze sa ti to aspon potroske zlepsuje
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

zlepsuje lebo uz mam nasadene dobre lieky :D otazka je ci sa dostanem do stavu ze budem moct existovat bez nich. ale aj takto je to prezitelne I guess
  6. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Malorka a potom tesne po novom roku Maldivy a tam budem mat vilu na vode s bazénom (: volajte ma kapo (:
  7. 7
    Sasi2680

27 ročná žena

na 4 dni do Tatier a možno ak naškrabeme tak v lete na nejaké nízkorozpočtové more :D vraj Čierna hora je celkom lacná a pekná :D
  8. 8
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Celú dovolenku trávim v Trnave, v škole. Ale ak sa bude dať, tak po skúškach by som veľmi rada išla niekam na dva-tri dni, welness, oddych... len ja a priateľ. Keď už sme pri tom, môžete mi písať nápady, nech mam o starosť menej
  9. 9
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mallorca :)
  10. 10
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

V auguste Lotyšško a Estónsko a koncom septembra alebo začiatkom októbra by som chcela Cyprus. Dovtedy snáď aspoň na nejaký víkend Wroclaw alebo Berlin.
  11. 11
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Prdim na to. Idem len festivaly pochodit :)
  12. 12
    Bebekex

25 ročná žena

toto je moja oblubena tema :D
    tento rok som uz stihla jordansko, pozajtra idem do skopje a o tyzden na 2 tyzdne na pobaltie:)
    ja napriklad berem aj festivaly ako dovcu-to idem asi na balaton sound alebo untold
    -ptm este nejaky ten random trip so stanovsnim po SK a dufam,ze aj na jesen aspon par dni nejaka zahranicna dovca vyjde:) :)
  13. 13
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Iba po Slovensku. Plánujem navštíviť Zázrivú, Terchovú a celkovo tak okolie a prírodu v Malej Fatre. Tiež Banskú Štiavnicu a mlyny a okolie v Jelke. Ale to sú zatiaľ iba plány tak uvidím ako sa to vyvinie. Inak potom len tu po východe - Runina a Poloniny, tam je krásne. :)
  14. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A ináč výborná otázka, tiež som plánoval niečo podobné založiť. :)
  15. 15
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@kaiserchief1 toto sa mi paci, pekne miesta vybrane, uz len to pochodit :)
  16. 16
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Ja tento rok trosku skromnejsie, co sa tyka mnozstva krajin... Vacsinu dovolenky miniem na Korzike a potom zvysnych par dni sa uvidi, chcel by som dat nejaky par dnovy hike na Slovensku + este aspon na predlzeny vikend niekam do zahranicia by vyslo, tak by bolo super
  17. 17
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Tatry, Tatry a ešte raz moje milované Tatry :D potom dáme takú klasiku v Chorvátsku a ešte poznávačku po Škótsku.
  18. 18
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

Praha, Tunis a asi Tatry ak vyjdú financie
  19. 19
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Nemám veľké plány. Slovinsko, respektíve Triglav a okrem toho asi len po Slovensku trochu pobehám.
  20. 20
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@kaiserchief1 Zázrivá (love)
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@weronna Ja som ta ešte nikdy nebol ale myslím si, že budem na adresu Zázrivej pridávať tiež podobné smajlíky. :D

A ináč ani by mi to nenapadlo tam ísť ale videl som nedávno film Želary (ktorý bol krásny a celé to prostredie čarovné) a dočítal som sa, že celé to natáčali v Zázrivej a v momente som vedel, že to tam musím navštíviť. :D
  22. 22
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@kaiserchief1 akoby, moje rodisko :D a celé nie, len niektoré zábery z prírody a ten dom, aj to len zvonku a v scéne, kde pokladali foršty...momentálne je tá chata kus rozpadnutá bohužiaľ :( ale aj perinbaba sa u nás natáčala!! :D tá scéna s balónom, ako tam letia! :D
  23. 23
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nikam zial tento krat ako poslednych mnoho rokov a ani asi nie som smotanka, smutne :( teda... smutne :D Ale nie, fakt by som niekam rada sla, ale asi mi to zas nevyde z vela pricin:/
  24. 24
    Majmarad

36 ročný ujo

Učiteľka v triede sa pýta žiakov kam pôjdu tento rok na dovolenku. Anička sa prihlási, že jej otec je zo Španielska a že sa tak doma aj rozprávajú, tak pôjdu tam. Peťko sa prihlási, že oni sa doma rozprávajú anglicky, tak ešte nevie presne kam pôjdu. A Móricko sedí tíško v kúte a učiteľka sa na neho zahľadí. No čo Móricko, vy pôjdete kam na dovolenku? No my sa doma rozprávame vulgárne, tak asi najskôr do Piče :D
  25. 25
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

@nicmanenapada tiez Slovinsko, jazero Bled a potom Portoroz :)
  26. 26
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

dva tyzdne Slovensko, dva tyzdne Slovinsko
  27. 27
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Smotanka
    https://media1.7x.cz/images/media1:50fe9bdaddc2b.jpg/homer082.jpg
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nie je to úplne leto, ale v septembri idem do Japonska
  29. 29
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Nikde ako vždy, bo ako vždy nemám s kým. Ale k tebe @mayben bych sa pridal!
  30. 30
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka sa pridaj! :D ale musíš sa chovať! :D nieže sa tam s Kubom spustíte a budete ako 15roční nadržanci slintajúci za každou ženou v plavkách :D ide tam aj dieťa!
  31. 31
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@mayben Beriem ťa za slovo! :D Kedy idete? :D Koľko to stojí? :D
  32. 32
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka od 17.9. do 24.9. A neviem koľko to je teraz..my sme vychytali akciu takú..ale tuším je ďalšia.
    Nájdem link a pošlem ti do TS :D
  33. 33
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nedavno som sa vratil z Thajska a v juli pojdem asi do Korei ako kazdy rok.
  34. 34
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@mayben Aha, tu je ten termeň! :D A dokedy to treba kúpiť?
  35. 35
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka tuším do konca mesiaca (?)
  36. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@mayben DO PICI teraz kukám diár a 20.9 má Sjiu svadbu, kde som pozvaný! ;( Čo mám robiť?? Ja chcem byť aj na Mallorke s tebou, ale aj s ňou na svadbe, aj ona sa na mňa veľmi teší... nieee, fuck! Čo by si robila na mojom mieste?
  37. 37
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka spýtala sa jej či nepreloží svadbu :D
  38. 38
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@mayben A prečo nechceme ísť ten 1. termín, ktorý je za polovičnú cenu? :D
  39. 39
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@antifunebracka pretože vtedy nemôžme my :D a už to máme aj zaplatené, nvm či sa to dá meniť..ale aj tak by sme nemenili :D