Fórum pridal Gopnik21, 15. 4. 2018 22:19 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Drén v rane

0
Gopnik21

18 ročný chalan

teraz som si nechtiac z rany vytiahol drén keď som si to prelepoval. V piatok mi rezali takú hrčku z hnisom a zajtra idem na kontorlu. Nebolí to len mi z toho taká voda jak z jebáku keď si tlačíš. Je to problém či nie ? alebo chyba že sa tu vôbec pýtam
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

tak ten dren ti mal odsavat exudat z rany, no snad to do zajtra prezijes ;)
  2. 2
    Gopnik21

18 ročný chalan

@milgamman môže sa mi to z toho znovu zapáliť ?
  3. 3
    Milgamman

8 ročné dievča

nie jednoducho teraz ti nema co absorbovat tu tekutinu, co sa ti tam tvori, osetri si to, daj si tam sterilnu gazu a rano ides k doktorovi, tak sa neboj, bude to ok :)
  4. 4
    Gopnik21

18 ročný chalan

@milgamman len neviem či to drén bol naozaj lebo to bola taká guma ja som to len vydedukoval zo správy či to náhodou nemohlo byť niečo ako antiidiotikum alebo niečo také (som trochu hypochonder) tak mám z toho teraz strach
  5. 5
    Milgamman

8 ročné dievča

antiidiotikum to neviem co je :D a neboj sa, fakt do rana neumres aj keby si to nechal tak a rano uz budes v odbornych rukach a daju ti to do poriadku ;)
  6. 6
    Gopnik21

18 ročný chalan

@milgamman dik (hehe)
  7. 7
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Čo je to drén?
  8. 8
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

@james98 nanuk
  9. 11
    Slackerbitch

37 ročná teta

@4 pockaj ale dren predsa musi do niecoho vytekat :D tak to vidis ci to bola hadicka a niekam ti isla dalej z tela alebo ci to bolo nieco ine nie :-O :D
  10. 12
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

ak to bol fakt drén, tak by si mal mať k tej hadičke aj flaštičku :D
    máš ju? :D