Fórum pridal Tryffanya, 11. 6. 2019 21:17 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Eminem - Kamikaze Tour - Abu Dhabi

0
Tryffanya

27 ročná žena
Baťovka/Bratislava

Zdravím, hľadám nejakého fanúšika Eminema, ktorý by chcel ísť na jeho koncert v rámci Kamikaze Tour 2019 v Abu Dhabi 25. 10. 2019. Poprosím hejterov, aby sa zdržali komentárov, toto fórum zakladám kvôli tomu, že hľadám niekoho s reálnym záujmom.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Ono vacsinou ked poprosis haterov aby sa zdržali komentarov tak to ma úplne opacny efekt :D poloz pred hladneho leva kus masa a povedz mu nesmieš! :D
  2. 2
    Tryffanya

27 ročná žena
    Baťovka/Bratislava

@dee99 skoda, no, za pokus to stalo... ale asi musim skusit ine stranky
  3. 3
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vsak napis priamo na udalost.. :)
  4. 4
    Marcello1111

31 ročný muž

každý sa akurátne na teba vyprdne aj s nejakým Eminemom...
    vlastne ty si sa moja chcela pochváliť, no dobre, už to vieme.....
  5. 5
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@tryffanya neviem či zrovna tu je miesto na to prečo nepošleš oznam všetky friendom na FB?
  6. 6
    Tryffanya

27 ročná žena
    Baťovka/Bratislava

@marcello1111 @xxar3s
    Kľud... Jakí ste agresívni... Veď som len skúšala, či sa tu náhodou nenájde nejaký fan :-)) že možno motyka vystrelí... Veď na to je internet a fóra, nie?

Myslíte, že keby sa ozval niekto z friendov, tak by som zakladala fórum tu? No nič, idem hľadať ďalej ;)
  7. 7
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@tryffanya ja nie som agresívny ja som ti radil v dobrom si pozri niektoré fóra akí ľudia sem chodia s takými fakt nechceš nič mať (česť výnimkám)

Nie že tebe sa má ozvať šak rozpošli ty každému Súkromnú správu dajú sa poslať aj všetkým naraz a moźno sa ti niekto ozve.