Fórum pridal Tvojdedo, 30. 5. 2020 10:05 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ešte k odhaleným bradavkám

0
Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
Poruba

Ženy, dievčatá, chodíte bez podprsenky preto, aby ste sa cítili viac sexi, alebo preto že sa cítite príjemnejšie? Chlapi, ak vidíte ženu ktorej cez tričko presvitajú bradavky, máte pri nej zvýšené sexuálne predstavy? Vysvetlite.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Zase? Zase? Vazne? Do pice, preco? Podprsenky su fucking uncomfortable a nosime ich z nutnosti (bud preto, ze bez nich je to este viac uncomfortable alebo preto, aby na nas nepozerali uchylni trtkovia). S tym ci je to sexi to nic nema ani nikdy nic nemalo.
  2. 2
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus prepáč, ale chcem vedieť názor aj viac ľudí, ako par feminazi dievceniec :)
  3. 3
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@staphylococcus nebuď zlostná takto z rána... wrrrr :S
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ja myslim, ze uz sa tu k tomu za posledne 2 dni vyjadrili vsetci kto chceli, aj ked mna k tomu vyprovokovala az tvoja priserna formulacia takze asi to vlastne nakoniec splnilo ucel, I guess?
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ja nosím najradšej športové podprsenky, neskutočná volnosť oproti klasickým vystuženým a zrovna včera som si aj jednu kúpila. Dakedy by som rada vyšla von aj len tak bez nej trebárz do obchodu čo som aj sem tam išla ale iba v zime keď som mala bundu a nebolo to poznať. Inak len tak v tričku by som nemala odvahu hlavne kvôli tomu, že by si to niekto určite všimol a nestojím o tú pozornosť, je to také trápne hlavne keď chcem byť skôr nenápadná.
  6. 6
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus ok ty si myslíš že sa už k tomu vyjadrili všetci kto chceli. Ja dávam priestor aj ďalším, keďže status bol zmazany skoro. A či je to príšerná formulácia, to je tiež dosť subjektivne.
  7. 7
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@ladydoga vďaka za názor :)
  8. 8
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Uhhh toto je nejaka vazna strata pamati, ale uz si o tom jedno forum zakladal :D
  9. 9
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus nie, tu sú otázky kladené inak ;)
  10. 10
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

1. Chodim bez podprsenky, lebo mam malicke prsia a je mi pohodlnejsie bez nej. Trvalo mi dost dlho, kym som si zvykla na to, ze nenosim podprsenku, lebo bod 2. Obcas nosim braletku pod veci, kde je vhodne mat podprsenku.
    2. Vobec mi to nepripada sexi, lebo mensie prsia odstavaju doboku a podprsenka im robi pekny tvar a ten mi pripada atraktivny.
    (Celkovo si nepripadam vhodna byt sexualnym objektom, mam vysku, vahu a postavu ako 13-rocna.)
    3. Vsimla som si, ze niektorym zenam vidno tvar bradaviek na obleceni, aj ked evidentne maju podprsenku. Nepouzivala by som slovo presvitat.
  11. 11
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@staphylococcus Ty nemáš náhodou problém s tlakom prosím ťa? Keď ťa vedia rozkokošiť takéto banality, tak ja neviem.. Či to len tak zo zvyku všetko rada obohatíš vulgarizmami?
  12. 12
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Ja som nejaký rok/dva dozadu narazila na úplne úžasnú podprsenku z Lidla, ktorá je bez kostíc (ktoré sú pre mňa extra nepohodlné) a je dostatočne pevná. S ňou sa cítim najviac komfortne. Bez podprsenky do spoločnosti nechodím, osobne by mi vadilo, ak by to pútalo pozornosť a rozhodne by som s takými pohľadmi nebola ok.
  13. 13
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

odkedy som si našla obchody, kde predávajú moju veľkosť za prijateľný peniaz, tak mi ani klasické kosticové podprsenky nevadia a nosím ich rada, ale vždy to bude príjemnejšie bez nich, mimo domov a krátke prechádzky do potravín s adekvátnym zahalením to však práve pre nežiadané pohľady od okolia nepraktizujem...
  14. 14
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Nikdy som nesla von bez podprsenky za ucelom toho aby som sa citila viac "seksi", ovela viac "seksi"/krajsie sa citim ked mam napriklad umyte vlasy alebo ucesane obocie :D

Inak neviem co je na tom ze mi je cez tricko vidno dve bodky, ked priemerny vypracovany chlap (ktory podprsenku nenosi a zaroven si bez prilisnych sprostych poznamok môze chodit aj uplne bez tricka) ma väcsie prsia ako ja.
  15. 15
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Urcite ked si nedam podprsenku tak je to preto, aby som sa citila dobre a nie preto ze si poviem, ze mi urcite budu nejaki neukojeni chlapi cumiet na bradavky :-/
    Kebyze si to mozem dovolit tak by som ju nenosila 90% casu :,( :D
  16. 16
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

Vďaka že sa zapájate. Ešte aj názor chlapov by som uvítal, nehanbite sa. Na mňa to napríklad rajcovne pôsobí, ak má dievča pekne prsia a vidno jej tvar bradaviek na oblečení.
  17. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Hej, keď som obmedzila ich nosenie preto, lebo také, čo by mi pohodlne sedeli sa buď nedajú zohnať alebo stoja menší majetok - ktorý odmietam investovať, lebo aj tak mi to nemá vlastne čo držať
    Tak to robím len preto, aby som sa cítila sexi

A je smutné, že akonáhle si tu žena dovolí nesúhlasiť s náhodným uslintaným chlapom, je hneď označovaná hanlivo, to sme sa ozaj za tých 100+ rokov naozaj nikam poriadne neposunuli?
  18. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@feroborba ano, od decka mam nizky tlak, dik za opytanie :)

A teda, vidim tu same radikalne feministky, svet sa ocividne do pice ruti, co budete vy chudacikovia robit, ked uz ziadna zena nechodi bez podprsenky preto, aby vam prisla sexi :((((
  19. 19
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus čo si zas urážlivá? Vieš ty diskutovať aj inak ako hulvát v krčme po treťom pive?
  20. 20
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

A inak tvoj názor že sa k tomu vyjadrili všetci čo chceli evidentne padol.
  21. 21
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Chlapi, ak vidíte ženu ktorej cez tričko presvitajú bradavky, máte pri nej zvýšené sexuálne predstavy?
    Neznámu ženu som takto nikdy nevidel, ale hej zrejme by som aj mal. V závislosti, o koho by sa jednalo.
    Známu dievči... No tam mám zvláštne sexuálne predstavy tak či onak.
  22. 22
    Alex458

23 ročné dievča

Ja súhlasím s @1
  23. 23
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ked das temu ako hulvat v krcme po tretom pive tak diskutujem ako v krcme po tretom pive :)
  24. 24
    Limitles

7 ročný chlapec

Len ak su ako dva kolace :Dlol
  25. 25
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

No...nechodim bez aj ked by som rada. Bohuzial Slovenski muzi na to moc pripraveni nie su. Skusila som to raz myslim a tie pohlady vazne neboli prijemne ani v pohode. Cize odvtedy nikdy,len na dovolenke so svojim chlapom po boku (rofl) ale tak jasne, niekomu je príjemné ked mu ludia zizaju na kozy...im not one of them.
    Ale este dodam: kolegyna nema ziadne prsia, chodi bez podprdy aj v praci a neriesi to nikto :)
  26. 26
    Elmsi

12 ročné dievča

Odkedy nosím športové podprsenky môj život sa zmenil :D ale áno obyčajne robia lepší tvar ale obetuje to za pohodlie
  27. 27
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus Ja sa s tebou bavím slušne. Veď ok, ženy ich vo väčšine nosia kvôli pohodliu. Ale aj ženy by sa mohli zmieriť s tým, že niektorých mužov to rajcuje a nie sú preto ako vravíš uchylni trtkovia.
  28. 28
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vôbec to nezvyšuje sexuálne predstavy nenamyslajte si! proste je to instinkt cicavcov.. vidíš prsia chceš cucať
  29. 29
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Nosím podprdu preto, aby to vyzeralo, že mám nejaké sesky, lebo bez nej mam hrudník asi ako dvanástka vo vývoji. (: Proste sa s ňou cítim v tomto zmysle viac comfortable.
  30. 30
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@27 teda keď nenosia
  31. 31
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Aaa preferujem pohodlnejšie typy podprseniek bez kostíc, poprípade len braletku. Výnimku tvorí letné obdobie, keď je každá ďalšia časť odevu maximálne otravná, vtedy je to aj mne samozrejme oveľa pohodlnejšie bez podprdy.
  32. 32
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Nehovorim o tone, ktorym sa so mnou bavis, ale o trme samotnej. A ok. To, co vas "rajcuje" je vasa vec, ale prosim, nechajte si to pre seba. Dana obet o to vobec nemusi mat zaujem a niekolkominutove pohlady na hrudnik ani nahodne poznamky na ulici nam den nezlepsuju. Ja chapem, ze vam moze prist, ze nam tym lichotite, ale nie.

Cize hej, mysli si o dvoh bodkach presvitajucich cez tricko co chces, ale nechaj si to idealne pre seba.
  33. 34
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@staphylococcus Myslím si že väčšina mužov, lebo sú normálni, vrátane mňa si to aj pre seba necháva.
  34. 35
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Bez podprsenky sa len sprchujem a spím :D ešte aj na doma nosím podrpsenku..lebo mám nepekné prsia, ktoré treba schovať :D
  35. 36
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ale samozrejme, že by mi bolo pohodlnejše bez nej..keby mám pekné cicíky, za ktoré sa nehanbím, tak by som len minimálne nosila podprdu
  36. 37
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tak ja to napíšem takto...
    Ja a na verejnosti bez podprdy?
    Omg, to sa nedá (hehe) Nosím podprsenku neustále, nemám inú možnosť. Z môjich osobnych skúsenosti, by som pôsobila ešte viac provokativnejsie. :D

Ja len spomeniem pár príhod z tých mnohých príhod, čo sa mi v minulosti stali.

1. Bola sa u svojho doktora a ten sa mi v kuse pozeral na dekolt. Cítila som sa veľmi trápne. Spomínala som to niekde, povedali mi, že sa ma asi hanbil, alebo, že je to jeho spôsob komunikácie. No keď som tam bola opäť, robil to iste. :S
    (Neviem, možno tak “blbo” pôsobom na mužov, alebo fakt neviem ... :D (: )

2. Ďalšia príhoda, návšteva mojej babky, ktorá bola v minulosti na psychiatrii- jeden z pracovníkov mi tak okato pozeral na prsia, že si to vsimla dokonca moja rodina :D

3. Zalovila som v pamäti, ja ako čerstvá 15stka. Boli sme s matkou na istom podujatí, ja som s kámoškami sedela vpredu a mama hneď za mnou, pri nej sedeli mladí chlapci a viete čo? Rozprávali sa o mojim prsiach (: . Mama ich samozrejme poriadne pokarhala (hehe)

Takze v mojom prípade nemysliteľné (:
    (Ale neuveritelne by som chcela) (: (rofl)
  37. 38
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Unpopular opinion, ale keby som nemala podprsenku, pri každom kroku by mi prsia skákali a je to nepríjemné
  38. 39
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Mne je podprsenka pohodlná.
  39. 40
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@rebarboe myslím, že ono to závisí riadne od veľkosti, som si istá, že pri tvojej veľkosti by som tvrdila niečo podobné

Ale keď tam nemáš v podstate nič, tak je pohodlnejšie bez nej
  40. 41
    Superpinkhero

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

Zo začiatku keď som bola teen myslím, že som ich prestala nosiť kvôli pozornosti asi som chcela byť ešte zaujímavejšia :D ale po čase som si uvedomila aké sú podprsenky mega nepohodlné a ako mi je bez nich lepšie. Navyše vekom, vlastne mám teraz z toho aj dilemu, som si už zvykla na komfort bez nich, no aktuálne mi dosť vadí keď mi muži čumia na prsia prípadne sa začnú kvôli tomu chovať ako dobytok, pískať či mať debilné narážky.

Do práce ju nosím presne z tohto pravidla tak isto aj na skúšky do školy si ju obliekam. ALE hlavne mám malé, pekné a pevné prsia čiže nemám absolútne žiadnu potrebu ani z praktickej či psychickej stránky ich nosiť . Obliekam si ich čisto iba kvôli mentalite spoločnosti, ale keby je okolie v každej situácii voči tomu neutrálne nenosím ich vôbec.
  41. 42
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Eu... Ja si vobec nemyslim, ze na mna ludia pozeraju pretoze ich moje prsia vzrusuju. Ludia cumia na vsetko naco nie su zvyknuti. Lenze, aby si ludia zvykli, musia vidat viac prs bez podprsenky, aby to konecne zacali povazovat za bezne. Ludia musia trosku zmenit mindset, ale halenim sa do buriek im ho nezmenime.
    Inak hej. Tiez ked ma chlap nechutne stlaceneho uda v obhiahnutych nohaviciach, alebo zarezane vajcia, tak mi ujde ocko na jeho rozktok. Ale vobec nie preto lebo som z toho vzrusena, skor uvazujem ci ho to neboli... Ludia maju dost dovodov cumiet a nemusia ma automaticky pokladat za sexualny objekt.
    Takze, zhrnute podciarknute, nepovazujem nenosenie podprsenky za sexy, nemyslim si ze som tym automaticky sexy, nenosim ju pretoze mozem, nepovazujem zenu bez podprsenky sexy, je to pre mna proste ok, aj u starsich zien co dokonale prsia nemaju, pretoze je mi jasne, ze prirodzene prsia nevyzeraju dokonalo ako z obrazkov od plastickeho chirurga. Aj tu by mali ludia trochu zmenit mindset, kazde prsia su ine, su individualne, dokonca aj kazde prso je ine, je to uplne v poriadku ze vekom klesaju, zeny sa absolutne nemusia hanbit ze ich prsia nie su ako z Evy a niekomu sa nepacia.
    A nie, nie som naivna ze niekoho to proste vzrusuje, ale zas. Ak nie je dobytok a nevnucuje mi to ak nechcem, je to v poriadku.
    Dobre, koniec kktin o nenoseni podprsenky, na furt.
  42. 43
    Illusion0

24 ročné dievča

Nosim vacsinou sportove podprsenky alebo ziadne a ked je zima, urcite mi tie bradavky vidno aj cez hruby sveter. A nie nemam ani zdaleka male prsia. Ale je mi to jedno, pretoze som pravidelne zazivala veci ako v @37 uz asi od 12 rokov a ludia (hlavne muzi) zvykli na mna cumiet aj ked som tu podprsenku mala. Takze, preco si znizovat pohodlie kvoli druhym, ked cumiet a predstavovat si rozne veci budu bez ohladu na to, co mam na sebe. Keby ale idem niekam na pohovor do prace, alebo mam nejaku dolezitu prezentaciu, tak si ju dam, aby mali ti ludia pocit, ze posobim serioznejsie.
  43. 44
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

je mi pohodlnejšie chodiť bez podprsenky. myslím si, že presvitajúce bradavky vyzerajú esteticky a tak-akurát provokatívne (?) mám to rada proste.
    nie, nerobím to kvoli mužskej poroznosti, ale počítam s ňou, keď sa vyberiem von bez podprsenky a vobec mi neprekáža
    ale zároveň mi nedá nepodotknúť, že proste sú typy topov/šiat, pod ktoré proste tá podprsenka patrí a pekne ti tie prsia vytvaruje, takže nedá sa všeobecne povedať, že sa cítim viac sexi s podprsenkou alebo bez nej. záleží od out fitu, príležitosti a nálady. a samozrejme, nenosím nepohodlné alebo nepadnúce podprsenky ;)
  44. 45
    Livre

20 ročné dievča

Akože.. keď som doma alebo s frajerom tak podprsenku nemám dôvod nosiť, je mi pohodlnejšie keď som len v tričku, bez ničoho - ešte športové podprsenky znesiem. Áno, parkrát idem aj do mesta bez podprsenky, ale to hlavne v zimnejších obdobiach. Takto v lete keď mám zväčša na sebe niečo obtiahnuté, mi je nepríjemné byť bez nej, lebo sprosté pohľady chlapcov a dievčat. Inak by som ju nenosila vôbec.
  45. 46
    Kerrang

27 ročný muž

Že ti to už neni trápne, autor tohto fóra.. ...100 krát opakovaný vtip už nie je vtipom ;)
  46. 47
    Alexandrika

hrá sa, že má 2 roky

Nenosim podprsenku lebo nechcem. Vadi mi, je mi to neprijemne, a jednoducho, mozem ju nenosit. Je to kazdeho vec. Ked ma muz nieco proti, nech ju zacne nosit, som zvedava, co povie po mesiaci. Prestala som ju nosit ked sestrina kamaratka bola diagnostikovana (nespravne) s rakovinou prsnika, ktoru nakoniec nemala. Nechce sa mi to pisat cele, kto chce, pochopi♥️ Asi najskor zeny.
  47. 48
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

Všetky baby, čo sa divia, že im chlapi čumia na bradavky - som zvedavy, kam by sa divali, keby si dam leginy naostro a chodim po meste s tvrdym kktom :D :D
  48. 50
    Velagranka

24 ročné dievča

Zaráža ma tu úprimnosť niektorých ľudí. Resp. spôsob akym je podaná....Akože je fajn sa na nič nehrať ale ponižovať sa tu pred celým internetom mi teda nepríde moc rozumné. Ale to je trochu mimo témy...

Bez podprsenky je život zväčša pohodlnejší, nemá to v mojom prípade nič spoločné s pocitom bytia sexi.

Tip na záver: Jednotlivé otázky by som dobudúcna radšej oddelila a dala do rôznych kategórii ;)
  49. 51
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@kerrang o trapnosti toho vieš viac ako ja ;)
  50. 52
    Nataliya

25 ročná žena
    Depressionland

lol ved praveze ked ju nemam, tak mi to je niekedy neprijemne ako sa mi tak hompalaju a suchaju :D ale inac akoze po dome a tak nenosim
  51. 53
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Bez podprsenky je to pohodlnejsie. Ludia okolo mna ani nezistia ze ju nemam (hehe) raz som bola dokonca bez aj na pohovore do prace, ale vtedy som si ju naozaj zabudla. Niekedy tak idem aj do skoly.. treba mat vsak normalne oblecenie. Keby to bolo naozaj vidno tak by som tak na verejnost nesla. (:
  52. 54
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@alexandrika "Ked ma muz nieco proti"

Wut? Aj taki existuju?