Fórum pridal Obsession, 22. 11. 2017 14:27 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ex

0
Obsession

hrá sa, že má 1 rok
Tam kde lisky davaju dobru noc

Vratili by ste sa k svojmu byvalemu ? Ak ano tak preco ? Ak nie tak tiez preco? Nechyba vam niekedy..alebo radi si spominate na vase spolocne chvile ? Aky to bol rozchod? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Žiadnu ex zatiaľ nemám, a dúfam že ani nebudem mať :)
  2. 2
    Yacopsae

23 ročný chalan
    Tvoja mama

Nie.
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    Teal&Maroon

Vrátil.
    Pretože je tá najzaujímavejšia osoba, akú poznám.
    Chýba mi celkom často.
    Spomínam rád.
    Bol to ťažký rozchod, odznelo tam dosť nepekných viet, ktoré ľutujem.
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@riddler tvoj koment sa uplne rozchadza uz len preto ze pises ze zatial nemas :D :P
  5. 5
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

pýtaš sa pretože potrebuješ uistenie, že aj niekto iný sa chcel vrátiť a že to teda môžeš urobiť aj ty?
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@teal tak by si jej to mal povedat nemyslis..ci si myslis ze by sa k tebe nevratila ?
  7. 7
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Nie, bol vybusny a naladovy, takze som sa pri nom vobec nevedela uvolnit a ani nemala pocit istoty a ked mal stres z prace, tak si ho vybijal na mne.
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Nie to je o niecom inom :) co ti nemozem prezradit :) ... tak teda ako si na tom ty ? @Marjy77
  9. 9
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

Vratili by ste sa k svojmu byvalemu ? - nie

Ak nie tak tiez preco? - pretože to akým človekom bývala a to čo som na nej ľúbil je už nenávratne preč, vyvinulo sa to do takej podoby kde ju to zmenilo celkovo ako človeka ktorý mi už nie je takmer ničím blízky, nemám sa s ním o čom ani baviť a pravdepodobne by sme sa už takmer na ničom nevedeli ani zhodnúť, čiže preto nie

Nechyba vam niekedy..alebo radi si spominate na vase spolocne chvile ? - chýba mi len spomienka na to kým kedysi bola, aká bola, ako myslela a čo všetko pekné sme spolu prežili a ako veľmi sme sa mali radi a boli tu jeden pre druhého

Aky to bol rozchod? - veľmi ťažký, jedna z mojich najväčších psychologických zmien v živote a jeden z najdôležitejších dopadov aj na moje emocionálne prežívanie aj na vývoj uvažovania a názorov a podobne
  10. 10
    Sveter

21 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

otázne je, či by si sa on vrátil ku mne!

odpoveď je, nie, lebo neexistuje.
  11. 11
    Paria333

25 ročný muž

podobne ako @9

Najhoršia ale zaroven ta najlepšia vec čo sa mi v živote stala...

Vrátit sa - len vtedy pokial by sa zmenila a nas názory na vztah a život by boli totožné. A vedeli obaja odhodit ego.
  12. 12
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Nie.
    Nie.
    Nie.
    Hnusný.
    Respektíve občas si na to spomeniem ale vyvoláva to vo mne asi také pocity, ako predstava škriabania nechtami po tabuli alebo vidličkou po tanieri...fuj uplne sa mi chlpy zježili len na to myslím.
  13. 13
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

nie, neverim jej uz a ked raz niekomu neverim horko tazko si ku tej osobe hladam cestu a mam s nou vztah ako predtym, ci je to kamos ci frajerka alebo aj doktor ak niekomu neverim a da mi na to dovod.. majsačááu
  14. 14
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

ehmm .. asi ano..
    ale jedine ak by sme obaja boli rozvedení/vdovci, a nechceli by sme byť na staré kolena osamote :D
    neviem si predstaviť aby som dal košom terajšej a dal by som znova šancu exovej ak by bola sama, mala záujem znova niečo začať..
    či spomínam? nie nespomínam, ono si človek spomenie len tak pri nejakej veci čo zažil.
    rozchod to bol , nemal som len jeden rozchod, takže všetko bolo ine :D
  15. 15
    Bebexa

23 ročné dievča

Podla mna ak sa vo vztahu uz raz rozidete tak je zbytocne sa davat znovu dokopy lebo je jasne ze v tom vztahu uz nie je vsetko v poriadku a minimalne jedna strana nie je spokojna a zbytocne sa ten vztah uz len predlzuje lebo aj tak sa nakoniec rozidete. Zvacsa sa ludia davaju znovu dokopy len kvoli tomu ze zacnu nad tym vela premyslat ze co ak spravili chybu a zacne im ten clovek chybat ale nedaju sa dokopy preto ze by naozaj spolu chceli byt.. a to uz su potom len same hadky a zbytocna snaha.. minimalne to som vypozorovala z mojich vztahov a vztahov mojich kamaratov
  16. 16
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nikdy v živote by som sa k žiadnemu nevrátila.
    Na svete je milióny mužov, načo by som sa vracala k nejakému trollovi, vody sú plné rýb.
    Na obdobie randenia ako také spomínam ale v dobrom, keď odignorujem v čom ma srali /v čom som ja srala ich.
  17. 17
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

1) Skor nie ako ano. Bohuzial, sme od seba dost odlisni skoro vo vsetkom, ale to som si najviac uvedomil az po rozchode. Muselo by sa vela veci zmenit, aby sme spolu mohli spokojne fungovat, a to si nemyslim, ze nastane.
    2) Vzhladom na to, ze je to este relativne cerstve, tak obcas mi chyba a myslim na nu, ale je to takto najskor lepsie a uz sa pomaly zacinam otvarat novym moznostiam
    3) Rozchod bol celkom normalny, nikdy sme sa moc nehadali a ani teraz sme nemali potrebu si navzajom nieco vykrikovat. Par dni po tom bolo fakt velmi tazkych, ale prekvapuje ma ako rychlo som sa vedel dostat spat do ako tak fungujuceho stavu. Kazdopadne, respektujem ju a prajem jej vela stastia dalej, holt my sme si najskor neboli sudeni. :)
  18. 18
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

asi sa pomaly vraciam..
  19. 19
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession nemám bývalého, neriešim :D
  20. 20
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Nie, lebo s chronickým suknickarom sa skor dostanes do blazinca ako ho 'zmenis', neverila by som mu uz ani nos medzi ocami.
    Co je inak velmi smutne, lebo okrem toho je to fajn clovek aj velmi inteligentny aj uspesny, aj sme si rozumeli, ale vztah by nemal mat este peknych par rokov, kym sa neznormalizuje.
    A ci na neho myslim? Ano, obcas hej, ci si vobec niekedy uvedomil ako sa zachoval...ale uz ma to neovplyvňuje, riesim inych mužov.
  21. 21
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Nie, lebo život ide dalej a do minulosti sa vracať netreba.
  22. 22
    Elmsi

10 ročné dievča

Normálne som nad tým rozmýšľala asi pred 2 týždňami a vtedy bola moja odpoveď ano ak by sa zmenil resp zmenil to kvôli čomu sme sa rozišli. Nie že by som ho stále bláznivo milovala ale prežili sme spolu krásne chvíle ale nezmení sa takže nie. Dnes moja odpoveď bez rozmyslu znie: nikdy!!
  23. 23
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Skôr by som chcela, aby sme sa nikdy nerozišli, aby sme spolu stále šťastne žili, ale keďže to nie je možné a po tom všetkom škaredom čo sme prežili po rozchode, tak nie..
  24. 24
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

No... Momentálne som so svojím bývalým.
    Lenže náš rozchod bol v podstate veľká chyba nás oboch a neskôr sme si to uvedomili a zmenili svoj prístup k tomu druhému. Po pol roku sme sa zas dali dokopy a musím povedať, že teraz je náš vzťah oveľa pevnejší. Zrejme sme potrebovali takú "facku", aby sme si uvedomil svoje priority.

Ale vo všeobecnosti si myslím, že nie je dobré, keď sa dávajú dokopy ľudia, ktorí sa už raz rozišli.
  25. 25
    Method

hrá sa, že má 0 rokov
    Kalokagatia ;-)

@poppyseed Ivana ? si to ty ?
  26. 26
    Method

hrá sa, že má 0 rokov
    Kalokagatia ;-)

: - ))
  27. 27
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

nemôžem povedať, že boli nejakí ex, pretože jeden prišiel na rande s otázkou ,,A ako sa to inak voláš? Zabudol som..." a aj keď sme sa potom pár krát ešte stretli, tak som počítala každú stotinu sekundy do príchodu autobusu... Takže nie, ten mi nechýba

Ale môj terajší by mi chýbal... veľmi by mi chýbal... A urobila by som všetko preto, aby sme boli zase spolu...

Dočerta tieto naivné reči sú neskutočne trápne
  28. 28
    Xy12345

24 ročný chalan

No v tom pravom slova zmysle som bývalú nikdy nemal, som daky spomalený...
    @Obsession @1 myslím že to myslel tak že by si chcel nájsť "tu pravú" , s ktorou by mohol už ostať na furt.
    @5 (thumbs) inak podľa mna ak človek skutočne váha či sa vrátiť k bývalému / bývalej a druha strana tiež chce tak by sa asi mal vrátiť. 0:)
  29. 29
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@xy12345 dobry postreh :)
  30. 30
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

@method neviem, volas sa Robo?
  31. 31
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Nevratila lebo by som vedela co vsetko sa medzi nami stalo a daco jednoducho nejde vziat spet.. ale obcas myslim a spominam a chybaju mi niektore chvile...
  32. 32
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@obsession nie...ak raz nieco skonci, tak to skonci...
  33. 33
    Vreskot000

30 ročný muž

To sa zbytocne budes vracat dozadu a neposunies sa vpred. Asi tolko v krátkosti.
  34. 34
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@rogin @Vreskot000 ale hovori sa ze mali by sme davat druhe sance ..lebo nevieme .. kedy ich budeme potrebovat :)
  35. 35
    Method

hrá sa, že má 0 rokov
    Kalokagatia ;-)

@poppyseed ;DDDD ha, ha , ha !
  36. 36
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

@method Odpustam ti.
  37. 37
    Method

hrá sa, že má 0 rokov
    Kalokagatia ;-)

@poppyseed Este to skusime, hovoris? : - )))
  38. 38
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@obsession v laske to neplati...bud milujes alebo nie...neexistuje nieco medzi...alebo mozno, neviem, snad, uvidime...ked raz nieco pekne medzi dvoma ludmi skonci, tak to skonci...samozrejme mozu byt vynimky, ja netvrdim ze nie..napriklad nechcene odlucenie...on/ona odcestuje do zahranicia kvoli kariere...alebo sa jednoducho odstahuje...ale vztahy kde sa dvaja rozidu, lebo hocičo, tak to proste skonci a hotovo...
  39. 39
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@rogin :) no zaujimavy nazor :)
  40. 40
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@obsession som rad ze ta moj nazor zaujal ;) ostatne hovorim vlastnu skusenost, vlastny pohlad...niekto iny to moze vydiet inak :smile:
  41. 41
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@rogin :) no ja to vidim tak ze ked clovek s niekym skonci tak si musi byt na 100% isty ..a preto uz niet navratu :) ..cize v skutku skoro to iste :)
  42. 42
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@obsession napisala si to iste, len ty si ktomu pridala motyliky a kvetinky (thumbs) (hehe)
  43. 43
    Bebekex

24 ročné dievča

nikdy som nemala taketo pohnutky a to ani kratko po rozchode
    u mna to tym proste konci a je to minulost
  44. 44
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@rogin (rofl)
  45. 45
    Vreskot000

30 ročný muž

@teal nechcem ta odradzat, ale takto sa nepohnes nikam...
  46. 46
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    Teal&Maroon

@vreskot000 Choď do piče! : )
  47. 47
    Vreskot000

30 ročný muž

@teal ale nooo :) pokoj :)
  48. 48
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

to by som jej neurobil
  49. 49
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Reálne nemám nikoho, koho by som mohol právoplatne tak nazývať že "ex" , ale ten super pocit, predstavy a komunikáciu čo sme mali tých pár mesiacov by som chcel zažívať 4ever. A ešte pred letom by som povedal, že áno vrátil. Ale po lete hovorím, že to už nie je možné a "nevrátil" by som sa k tej osobe. Nie, pretože ma zavrhla a "rozchod" bol štandardný typu... "je to už také kamarátske písanie" ...
  50. 50
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Nikdy, rozišli sme sa z určitých dôvodov, na ktorých čas ani reči nič nezmenia.
    Nespomínam, žijem prítomnosťou a momentálne som vo vzťahu s chlapom, ktorého veľmi ľúbim, je mi oporou a klape nám to.
    A hej, občas na nich myslím, ako sa im darí a či sú v pohode. Nie som s ani jedným v kontakte.
  51. 51
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@obsession už som to raz žial spravil (vlastne dva krát) a už nikdy viac. keď sa už raz rozídete, tak to malo asi logickú príčinu, možno nejaká nekompatibilita medzi vami, ktorá nastane znova a znova... čiže už nikdy viac :)
  52. 52
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Vrátila som sa. Trikrát. Eh... K tomu istému.
    Viac už by som to neurobila ani s nikým iným. Urobili sme si to ťažšie než to muselo byť.
  53. 53
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@tomas preco si sa vracial spat k tej istej babe 2krat ? Co ta k tomu viedlo ? Musi byt clovek naivny ked da druhemu sancu ? :) preco nikdy viac ? :)