Fórum pridal Kapuera, 22. 4. 2019 20:56 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

expriatel a narodeniny

0
Kapuera

hrá sa, že má 2 roky

ahojte rozisla som sa s priatelom este minuly rok, teraz sa nebavime asi tak 3 mesiace. bol to trochu komplikovany rozchod ale obidvaja sme sa zhodli na tom, ze to bude lepsie. na buduci tyzden ma narodeniny a tak som rozmyslala, ze mu zablahozelam
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kapuera

hrá sa, že má 2 roky

avsak nechcem mu volat, lebo sa trochu obavam, ako by to dopadlo. Sms alebo sprava na soc. sieti mi zase pride taka neosobna, nijaka.
    tak som rozmyslala, ze mu bud poslem postou narodeninovy podzrav alebo mu poslem hlasovovu spravu/video s prianim.
    co si o tom myslite?
    nechcem, aby to bolo nieco extra alebo prehnane, iba nejaky mily pozdrav, prianie, ktore bude trochu ine a potesi ho,
    ale neviem co teda radsej zvolit, ci tu postu alebo hlasovku/video
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

ja by som sa neozýval
  3. 3
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

ja by som radsej napisala tu spravu na facebooku :D ked nechce odpovedat nemusi a nemusi sa citit blbo
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Neviem, ale na jednej strane nechces, aby to bolo osobne a volat a na druhej strane nechces ani to, aby to bolo neosobne a poslat len sms. Hlasva sprava alebo telefonat mi pride skoro to iste, telefonat rozhodne o kus normalnejsi, ak mas potrebu zapriat vsetko najlepsie. Ak sa obavas jeho reakcie, tak na hlasovu spravu by som ja osobne tiez reagoval :D
  5. 5
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neozyvat sa. Inak to nikdy neskonci.
  6. 6
    Aeria

18 ročné dievča

Načo? Kašli na to. :D
  7. 7
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

podla mna ta sms je v pohode :D
  8. 8
    Marcello1111

31 ročný muž

a čo si ako z toho slubuješ, ked ste sa už raz rozišli...
    mňa osobne by to otravovalo, keby mi niekto vypisoval, ak som sa s nim rozišiel...
    nenašiel cestu porozumenia kým sme boli spolu, načo teraz niečo siliť a strkať sa mu z prepáčením do .......,
    :)
  9. 9
    Sasi2680

27 ročná žena

Tak ked sa nebavíte uz 3 mesiace tak mu len napíš..
  10. 10
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Ja nepíšem, nemyslím si, že je to dobrý nápad
  11. 11
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Ja píšem krátku SMS či mail
    ... list poštou? Hlasovú správu? A nechceš, aby to bolo prehnané? Čo je prehnané v tvojom ponímaní, napísať lietadlom prianie na oblohu?
  12. 12
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Podľa mňa sms..to je také ok v tejto situácii
  13. 13
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

kľudne správu napíš, keď popraješ narodeniny, je to milé :) , nevidím na tom nič divné....či nevhodné.
  14. 14
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

komplikovane - no contact
  15. 15
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja by som sa už neozvala nikdy
  16. 16
    Annyejnji

21 ročné dievča

Mne príde, źe keď sa neozveš, je to normálne, keď sa ozveš ehm :D sama si koleduješ že to môźe mať viac-menej milión možností, ktoré tebe alebo jemu neprospejú...

okrem toho poslať list a tieto veci je prehnané, však to si ani blízki ľudia bežne nerobia
  17. 17
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

Ked nie ste v kontakte tak naco :)
  18. 18
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Jj tiež by som už nepísal.