Fórum pridal Obscuregirl, 9. 8. 2007 22:06 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Extaza

0
Obscuregirl

25 ročná žena

o 2 tyzdne chcem ist na jednu techno party a chcela by som skusit ecko..vedeli by ste mi, vy skusenejsi ;) poradit, ze ci si mam dat polovicu alebo cele a dat nejake rady do zivota? :D hlavne nech mi na to nepridu a nech sa mi nieco nestane..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Small_angel

29 ročný muž
    Žilina

to sa nedokazes zabavit bez toho? Aj kvoli ludom ako si ty su techno party povazovane za nieco strasne,plne zdrogovanych ludi... nenavidim Vas...milujem techno,ale kvoli hudbe a tomu ako jedinecne dokaze dj namixovat tu hudbu a neynasam ked vidim okolo seba uplne zdrogovanych ludi,ktory nevnimaju a ich zrenicky uplny kloniec.<br />
    Chcel by som niekoho zabit, mam ho strelit do nohy alebo rovno do hlavy...?Prosim skusenejsi poradte...<br />
    Drogy su picovina,ked nemusis ani neskusaj...moj rada,to ze to vyskusali vsetci neznamena ze aj ty musis...<br />
    Ale rob co chces, tvoje peniaze...peace.
  2. 2
    Micus777

41 ročný ujo
    Žilina

seriozne... tiez neznasam kktov co droguju a nevedia sa ocividne bez toho zabavit... najviac mam rad tie pi(e, co sa vzdy vyhovaraju "ved som bola na ecku..." ked sa zajebavaju aj s 50timi chalanmi v jeden vecer...
  3. 3
    Obscuregirl

25 ročná žena

dobre, dobre, je to vas nazor...ale nemusite to sem pisat pokial mi neodpovedate na otazky..dakujem
  4. 4
    Rockstar

29 ročný muž

Dopiči tak toto je na mňa dnes veru vela:D<br />
    <br />
    Drogy veru nie!!! nikdy!!a nemám potrebu ich ani skúšať!!! Zabávať sa dá aj bez nich,len treba vedieť ako na to;)
  5. 5
    Obscuregirl

25 ročná žena

sak aj ja to viem, ale chcem to skusit proste...a sak s vami sa nedaaaa...zatial nikto, kto by fakt odpoveda na to, co som sa pytala :D
  6. 6
    Rockstar

29 ročný muž

Skusit...no jedna z najvacsich kokotin...
  7. 7
    Vaurien

24 ročný chalan

Take drogy su sracky,co nioc nedavaju(extaza,piko,koks) a pre mna sluzia len na zabudnutie(piko,ale lepsia je trava)...a ked sa nedokozes zabavat bez toho,tak je to blbee a robis hanbu tym dj-om co tam makaju(aj ked ani oni nie su uuplne cisty,poznam par a leti tam koks)..hmm...radsej si zakur travu a jej rob hanbu...mozno ju pochopis a posunie ta dalej e-cko taky vplyv nema..je to kokotina...a uz ked,radsej si daj 2rohypnoly a 1-2 piva...hmm...LSD navzdy...a to tiez nepatri do ruk,takym jak ty..hmm..proste na drogy nemas...hmm..
  8. 8
    Izida

32 ročná žena
    .

nesmies pit alkohol. hoc budes mat pocit ze si v pohode. co fakt musis je pit vela vody aby si nebola dehydratovana
  9. 9
    Obscuregirl

25 ročná žena

Izida:jo diik..konecne od niekoho normalna odpoved..fakt dik
  10. 10
    Cones

26 ročný muž

Ahoj...neviem či sa akurat v tejto téme zišla liga proti drogám ale to neriešim...<br />
    táto osbka :) xcela len nejake rady -ktoré si môže nájsť aj na nete s vaším prístupom.<br />
    PROSTE SEM DAVAJTE VLASTNÚ SKÚSENOSŤ ! DíK :)<br />
    ps: myslím že väčšina čo sem píše ani nevidela E :P toď vše ahoj...
  11. 11
    Revolucion

28 ročný muž
    nelokalizovaný

zapotiš sa ,budeš jak špongia tak veľa pi, to aké budeš mať stavy je individuálne podľa toho aké E si dáš, je milion druhov a každé ma iné zloženie ,ale isté bude že budeš tancovať, skákať ,kecať ,kričať ,proste party!a z pečienky budeš mať pozostatok zdravej pečienky
  12. 12
    Hobbitka

25 ročná žena
    Bratislava

dobre,ja nebudem súdiť,ty si kazíš život...e-čko som nemala,ale počula som,že baby a hlavne keď len skúšajú,tak by mala byť len polovica,viac si nedávaj...ale vážne by bolo lepšie keby vobec..ale tvoja vec.no...pokoj na duši :)
  13. 13
    Obscuregirl

25 ročná žena

dakujem vam moc vsetkym za nazor
  14. 14
    Zabeus

24 ročný chalan
    Haligandia..

Drogy = istá smrť.<br />
    Na čo ti to je?
  15. 15
    Lusila

25 ročná žena
    Martin :)

Na zaciatok ti fakt staci len polovica zbytocne to neprehanaj a fakt hlavne pi vela vody ale normalnej nie tie sladke debiliny ( pespi) to nieje moc dobre :)
  16. 16
    Matez

26 ročný muž

Potom napíš ako si dopadla, lebo drogy su kktina sam som na to prisiel... a ty ak neskoncis este horsie sice si povies a čo ecko nic to nieje..... jedny ludia dali jednej zenskej ecko lasky, nikto nevie ako to ecko vyzera len oni to vedeli... dievca si to dalo lebo jej povedali ze to je to ecko co si davaju seci namotali ju.... dievca zacalo byt hrozne nadrzane zacalo si s piatimi chalanmi s ktrymi mala potom sex, otehotnela isla na potrat dosrala si tym zivot do teraz pocuje to dieta.. couz... ale tak DAJ SI ECKO JE TO SUPER hej... boha.. dosrat si zivot nech sa paci aspon viidet ako ti na vlastnom zivote zalezi.. je mi z toho zle... nieste normlani seci co drogujete a davate jej este aj rady ako to ma uzit.. FUJ
  17. 17
    Small_angel

29 ročný muž
    Žilina

ak povazujes za normalnu odpoved to ze ti poradia dat si polovicku tabletky a pit vela vody...tak to potom aj ja chcem odpoved,mam si nabit plny zasov´bni,alebo nie?mam strielat s tlmicom alebo bez...<br />
    A co bude po E-cku...nieco lepsie,kvalitnejsie...si teraz vravis,preco to tak riesime,ved je to len E-cko a sak len raz,ved chcem len zo zvedavsoti skusit... potom si spomenies...
  18. 18
    Rockstar

29 ročný muž

Veru sprosté deti medzi nami žijú,sprosté...<br />
    <br />
    Vieš čo by som ti poradil? Navštív protidrogovú liečebnu a pozri sa na tých ľudí tam...a potom sa pýtaj či skúsiť...
  19. 19
    Small_angel

29 ročný muž
    Žilina

rockstar_suhlasim,podla mna by mala byt takato forma prevencie,keby po strenej skole v ramci nejakych hodin povinne ziaci pocuvali osud byvalych narkomanov,ktorí si tiez vraveli,ze len skusim a len raz...a dopadli ako dopadli...ale darmo az ked clovek sam padne na hubu pochopi ako to boli...
  20. 20
    Rockstar

29 ročný muž

Small Angel : My sme už mali na strednej prednášku,ale neboli to ludia co jen pokecaju a su mudri...Bola to matka jedneho syna a ten bral heroin...Dnes ma ten týpek 27 zevraj a vtedy mal tusim 18-19,mladý chalanisko proste...Dnes je z neho troska.Kebyže počuješ čo matka rozprávala hneď by si mal dosť...A len sa potvrdilo ze drogy su najvacsie svinstvo na svete.<br />
    A určite aj toto skúšajúce dievča ktoré si myslí že šak čo skúsim si a bude dobre,no neviem,moc by som sa na to nespoliehal.Ale ved je to jej život,ja vždy poviem drogám NIE a tak to aj ostane;)
  21. 21
    Cocca-colla

24 ročné dievča

TAK AKO K TAKEJTO OTAZKE NIE JE NORMALNA ODPOVED... nesces zacat snupat?
  22. 22
    Cocca-colla

24 ročné dievča

ci to sa snupe? =D<br />
  23. 23
    Peter_piper

28 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

nesnupe
  24. 24
    Peter_piper

28 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

urcite si nedavaj polku, daj si celu, ak bude slabsia, tak aj dve. na ten vecer v zivote nezabudnes a zober si vela penazi, aby si si mala za co potom nad ranom kupovat mineralky.
  25. 25
    Lilithka666

25 ročný muž
    Košice

da sa aj snupat ked rozdrvis
  26. 26
    Xiuhteotl

46 ročný ujo

este nad tym porozmyslaj ... ci si s tym chces naozaj kazit organizmus ... ak sa tam bez toho budes nudit tak tam radsej nechod
  27. 27
    Typek

26 ročný muž
    pezinok

dievca tebe dobre drbka na hlavicku uprimne dufam ze sa ti stane nasledujuce:pojdes tam budes sa super bavit zdrogujes sa ocitnes sa v limuzine s niakym tazkym bohatym typkom ktory ta pretiahne rano sa zobudis vo svojom vchode bude ta boliet hlava a o par tyzdnov zistis ze si tehotna :D :D :D :D :D :D (kto vie ako sa vola ten film tak nech mi napise tajnu postu dakujem)
  28. 28
    Misulo

30 ročný muž

ja neviem...akoze ja chodim na smazky a staci mi obycajny trojboj...vodka+sampano+redbull a nepotrebujem ziadne sracky po ktorych neviem co robim! aj ked ten alkohol niekedy....ehm
  29. 29
    Myr3c

27 ročný muž
    Šamorín=)

Bodaj by si sa z roho pošťala,posrala,povracala zvnútra aj zvonku. <br />
    <br />
    Dve vyprážané po papuli a ne ecko do huby! P..a!!!!!
  30. 30
    Sajuri

27 ročná žena
    Bratislava

Vy ste banda debilov ktorá nemá o ničom ponatia a ani o tom o čo ide a že tie vaše reči do vetra sú zbytočné .
  31. 31
    Typek

26 ročný muž
    pezinok

mas pravdu nase reci su zbytocne tak ludia serme na to POME SI ZASTAVAT DROGY LEBO TO UZ BUDE SMYSLUPLNE!!!
  32. 32
    Peter_piper

28 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

len si daj, je to v pohode
  33. 33
    Luboso

29 ročný muž
    Trnava

kup si radsej kilo duvilaxu
  34. 34
    Rockstar

29 ročný muž

Videla si film Blbí a Blbší??<br />
    <br />
    Daj si do čaju TURBOLAX a uvidíš ako sa vytancuješ...a stačí jedna čajová lyžička;)
  35. 35
    Rockstar

29 ročný muž

inak Luboso suhlasim;)to ževraj lepšie "šlape":D
  36. 36
    Revolucion

28 ročný muž
    nelokalizovaný

potom prídi napísať zážitky
  37. 37
    Angelbyalex

28 ročný muž
    bratislava

DEAR OBSCURE GIRL<br />
    ZALEZI NA TOM AKE KOLESO BUDES MAT <br />
    AK TO BUDE DOUBLE TO ZNAMENA DVOJITE DAJ SI NAZACIATOK POLKU<br />
    TIEZ ZALEZI NA JEHO UCINKY SKUS SA PREDTYM PYTAT NA TO CI JE TO EUPHORIA ALEBO SPEED<br />
    SPEED TI DONA ENERGIU EUPHORIA STASTIE<br />
    JA KAZDU PARTY ZACINAM VODKOU DOPLNIM CELE KOLESO KTORE KAZDU HODINU DOPLNIM POLOVICKOU A KU KONCU SA TO PATRI ZAKLINCOVAT NEJAKYM TYM SPEKOM....TO JE MOJ RECEPT NA SUPA PARTY RIDE
  38. 38
    Angelbyalex

28 ročný muž
    bratislava

DEAR OBSCURE GIRL<br />
    ZALEZI NA TOM AKE KOLESO BUDES MAT <br />
    AK TO BUDE DOUBLE TO ZNAMENA DVOJITE DAJ SI NAZACIATOK POLKU<br />
    TIEZ ZALEZI NA JEHO UCINKY SKUS SA PREDTYM PYTAT NA TO CI JE TO EUPHORIA ALEBO SPEED<br />
    SPEED TI DONA ENERGIU EUPHORIA STASTIE<br />
    JA KAZDU PARTY ZACINAM VODKOU DOPLNIM CELE KOLESO KTORE KAZDU HODINU DOPLNIM POLOVICKOU A KU KONCU SA TO PATRI ZAKLINCOVAT NEJAKYM TYM SPEKOM....TO JE MOJ RECEPT NA SUPA PARTY RIDE
  39. 39
    Csarifuck

32 ročný muž
    Senica

omg, to tu pisu nejaki mudri trapkovia co o tom maju samozrejme "velke" vedomosti a urcite aj vela skusenosti. boli ste na skolskej protidrogovej besiedke, vsak? akurat sa tu na vasich mudrych radach smejem;) len tak btw: keby ste mali aspon trochu ponatia co to vlastne E je, tak tu nepisete taketo debiliny :D na E nebudes ani haluzit, ani skakat z okna a uz vobec si nevypestujes zavislost, ked samozrejme nechces;) jedine ak budes psychicky labilny jedinec, ktory by si tym chcel riesit nejake osobne problemy. takze kliidek ;) staci mat dost vody, nepozrat toho za cely gripak (jedno naozaj staci) a nekombinovat vo velkom mnozstve s alkoholom a pod. so simple ;)
  40. 40
    Lilithka666

25 ročný muž
    Košice

angel: neviem, toto by som na prvykrat asi nedavala, kazdy ma inu hranicu a holku by to mohlo polozit
  41. 41
    Revolucion

28 ročný muž
    nelokalizovaný

ja som si jedného čarovného večera dal E + brutalný skunk + veľa chlastu a bolo to niečo fakt divné ,stále som musel skákať a baviť sa aj ked som už nevládal a fakt som bol vyčerpaný, jednoducho som nevydržal chvíľu stáť a už vôbec sedieť a nato čo som robil si samozrejme nepametám ,ale ked si dáš len E podľa mňa tebe stačí polka bohate ak nie daš si druhú aj ked pochybujem že si ju potom dáš ,však výskušaj a uvidíš, niektorých to nebavý ,napr. ja som sa toho vzdal pretože nič také super nevidím , a hlavne veľa pi lebo ťa môže položiť ani nebudeš vedieť jak , budeš potiť hektolitre potu :D
  42. 42
    Webino

31 ročný muž
    Žilina

Mila moja pozri si film Human Trafic a tam je navod a opis stavov presne ako su.<br />
    <br />
    A inac ti asi pekne hrabe v hlavicke ked sa dokazes opytat niekoho na nete taku kktinu.Sa spytaj toho kto ta na to anhuckual alebo s kym ides a neser sa sem s takymi otazkami.<br />
    <br />
    Budes stastna so všetkými sa bavit tancovat az do umretia.<br />
    Zrazu ta(ako vecsinu bab prvy krat)klepne jebne ta o zem bude sa triast ako epilepticka,vyfackaju ta,budes zasa stastna a budes pokracovat.<br />
    Rano nebudes vediet co a kde si robila vsetko budes mat poprehadzane v tej tzvojej malej sprostej hlavicke a hlavne uz nikoho s kym si sa celu noc bavila nebudes poznat.<br />
    <br />
    Je to kokotina s velkym K,ktoru si vymysleli ludia aby si ojebali ludia mozgy a zabudli na starosti.<br />
    Trav to je uplne o niecom inom.Ta tu bola vzdy a uz odjakziva pocnuc indianmi a konciac nami sme ju fajcili a otvaralka nam oci a chapali sme veci o ktorych sme pred tym nemali ani zdanie.E-cko ti da len chvilkovy pocit euforie bolest hlavy a sanky(lebo si budes stale zatinat zuby,jeden s vedlajsych ucinkov,a je ich vela)a nic ine.<br />
    <br />
    Ja som pracoval v jednom klube v ziline ako barman(GURU)a videl som nespocetne mnozstvo novacikov.Skoro vsetkych jeblo o zem lebo malo pili,alebo pili ale alkohol.Proste ta to unesie do pice a zabudnes na to ze mas robit nieco take ako pit.A jedine co vies ze musis tancovat lebo ti ecko nedovoli kludne stat na mieste bez pohybu.<br />
    <br />
    JA som tam bol vzdy zhuleny niekedy ako svina ale vzdy som vnimal hudbu ako... to sa ani neda opisat.A ked som nemohol(asi tak po troch hodinach a to som v sebe nemal E)sme si sadli dali pivko a nemuseli sa bat ze nas jebne a zasa na tri stisi hodinky dancit.Rano sme sa zobudili ako do raja ziadna hlava bol ani svalovica lebo si si svoje pohyby kontroloval ty a nie nejake prijebane E.cko.<br />
    <br />
    Proste ti poviem skus ak chces mat super zazitok a neskor sa dostat do sraciek,alebo zostan pri trave a bude ti aj tak uzasne ale bez nasledkov.
  43. 43
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

Webino:Nepožral som toľko extáze aby som mohol okolo toho mudrovať,ale poviem ti toto:<br />
    Ak máš čisté,resp skoro čisté E,tak potom neviem o žiadnyx bolestiach sánky,nejaké mega sušáky,a ked si troška športovo založený,tak žiadna svalovica nie je.Ide proste o to zohnať dobré kolo.Posledne čo som mal bolo nacpaté so speedom(amfetamín,nie methamfetamín!) a MDMA(Extáza).Stav bol síce bomba ale ráno bolo nasračky.Pred rokom som skomzumoval čisté MDMA(Logo Yin Yang,origoš testnuté) a ráno som spal ako bábatko,perfetkne unavený,proste spokojný,ked som vstal,dal som si šluka skunku a žiadne dojazdy,NIČ.Nemôžeš porovnávať tie sračky čo predávajú dílery tu,chod do UK a kúp si éčko tam.Pochopíš.Nechcem si tu zastávať extázu,ale myslím že na pravej extáze sa dajú prežit naozaj krásne zážitky,určite lepšie ako na prašivom pervitíne.<br />
    <br />
    BTW: Zopár rád ako vybrat pirulu:<br />
    <br />
    1.Poznať niekoho kto tú pirulu mal,a aspon orientačne zistit čo to ako robí<br />
    <br />
    2. www.pillreports.com Na tejto stránke sa stretáva komunita ludí,čo hodnotia extázu.2 / 4 pirúl čo som mal som tam našiel a účinky presne sedeli.Niektoré sú tam testované chemicky,takže je analýza viac menej presná.<br />
    <br />
    3.VIacero dílerov,resp kamošov čo ix poznajú mi zaručí že sa mám na výber viacero lóg.
  44. 44
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

DObré info: WWW.Etechno.wz.cz<br />
  45. 45
    Filippp3

27 ročný muž
    Humenne

ked uz to tak chces tak to spapaj cele..=D
  46. 46
    Revolucion

28 ročný muž
    nelokalizovaný

ale jasné že má E aj vedlajšie účinky, ako každá iná kokotina, no rozhodne to není vitamín E
  47. 47
    Jurec

25 ročný muž
    Nitra

akoze vsetci robite jak keby je ecko nevim jaka droga...to iste jak ganja len dlhsie stavy a trochu silnejsie...ako hovorite ze drogy su picovina...ok to je pravda ale neprehanate trochu ked idete do nej picovat za to ze to chce skusit??myslim si ze to je slobodna volba cloveka a taka techno party je na to ako stvorena cize sa tu nehrajte na antidrogistov ked ste sa s tym aj sami stretli a ked ne tak ste lamy
  48. 48
    Obscuregirl

25 ročná žena

Jurec a vsetci, ktori ste mi poradili:dakujem vam moc :) pomohli ste....ostatni:neriesim vas..mate v niecom pravdu, ale....
  49. 49
    Sqarenpa

24 ročné dievča
    ...bazmeg-city..

ja vjem tak ze ecko neni navykowe...<br />
  50. 50
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

Sqarenpa:<br />
    <br />
    Pozri,ak sa chceš zabavit ako prasa,chceš tancovat celú noc,bavit sa ako sa len dá,kludne skús,určite sa ti to bude lúbiť,nepoznám s ktorým by to nezamávalo.ALE!Ak už pôjdeš na 50-tu párty,a budeš tam žrat 100 tie éčko,už to nebude ako ked si to papala prvý,druhý,tretí krát.A vtedy(možno i ovela skorej) ti niekto navrhne skúsit piko,lebo to fičí o hooodlne dlhšie.A vtedy máš dve varianty:Bud to skúsiš a patríš do tých 5 % ludí čo stým dokážu prestať,a kontrolovat to alebo padneš do toho ako 95 %.Nehovorím že závislost príde hned,ale z 10 ludí čo viem že fúkajú tak 9 je v tom pokrk,a podaktorý majú húfy lovov,proste všetko čo xcú,ale nemajú tú slobodu akú by xcely.A idú ešte človeku hovorit že stým kedykolvek prestanú a pod žvásty.Vidím ako sa trasú kvôli tomu,ako si to nevedia odpustit,ako si NIKDY nepriznajú že sú v tom až pokrk.Ja som mal pred pár rokmi tú istú otázku ako ty.A zistil som toto čo ti píšem.<br />
    <br />
    K tej navykovosti:AK si dáš doma sama E,tak ta to bavit nebude.Daš si to na techno party ver tomu že to tam bude bavit,budeš milovat každú prkotinku na celej párty :)<br />
    <br />
    Btw:Daj si to na House alebo trance.Techno hudba je skôr o piku ako o extáze.Raz som bol na techne na ekine a vôbec som nebol spokojný.<br />
    <br />
    Peace
  51. 51
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

<br />
    Pozri,ak sa chceš zabavit ako prasa,chceš tancovat celú noc,bavit sa ako sa len dá,kludne skús,určite sa ti to bude lúbiť,nepoznám s ktorým by to nezamávalo.ALE!Ak už pôjdeš na 50-tu párty,a budeš tam žrat 100 tie éčko,už to nebude ako ked si to papala prvý,druhý,tretí krát.A vtedy(možno i ovela skorej) ti niekto navrhne skúsit piko,lebo to fičí o hooodlne dlhšie.A vtedy máš dve varianty:Bud to skúsiš a patríš do tých 5 % ludí čo stým dokážu prestať,a kontrolovat to alebo padneš do toho ako 95 %.Nehovorím že závislost príde hned,ale z 10 ludí čo viem že fúkajú tak 9 je v tom pokrk,a podaktorý majú húfy lovov,proste všetko čo xcú,ale nemajú tú slobodu akú by xcely.A idú ešte človeku hovorit že stým kedykolvek prestanú a pod žvásty.Vidím ako sa trasú kvôli tomu,ako si to nevedia odpustit,ako si NIKDY nepriznajú že sú v tom až pokrk.Ja som mal pred pár rokmi tú istú otázku ako ty.A zistil som toto čo ti píšem.<br />
    <br />
    K tej navykovosti:AK si dáš doma sama E,tak ta to bavit nebude.Daš si to na techno party ver tomu že to tam bude bavit,budeš milovat každú prkotinku na celej párty :)<br />
    <br />
    Btw:Daj si to na House alebo trance.Techno hudba je skôr o piku ako o extáze.Raz som bol na techne na ekine a vôbec som nebol spokojný.<br />
    <br />
    Peace
  52. 52
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

<br />
    <br />
    <br />
    <br />
    Peace
  53. 53
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

<br />
    <br />
    <br />
    <br />
    Peace
  54. 54
    Speedyj

31 ročný muž
    Bratislava

Oprava: To prvé bolo pre Obscuregirl
  55. 55
    Kolesso

27 ročný muž
    Vrbové

ty kks jakoze fakt liga proti drogam. . . .hovorite o tom kolesi jak o neakej tvrdej navykovej droge.podla mna je ecko uplne v pohode ked dokazes ostat pri nom a neposune ta to dalej a hlavne neni to trava aby si to zrala furt. .. ale raz za cas na neakej odbrej party sa zabavit na tom neni nic zle podla mna. hlavne vela tekutin ! ale cista voda je najlepsaaa.a niekto pisal ze nekombinovat s chlastom sak to mozes chlastat kolko chces aj tak sa nenajebes ked si na ecku! a este volado pisal ze koleso nema vedlajse ucinky?? no tak to bol urcite neaky odbornik- hlavne to kusanie, vyzuval som dva baliky zuvaciek a ked som uz nemal zuvacky tak kusal len tak na prazdno :D potom ma zuby boleli
  56. 56
    Jackal

10 ročný chlapec

nemam rad ludi ktori apriori tvrdia ze drogy sou spatne aaaano, aj ked o tom vedia holy kkt Tuna holka chcela poradit, takze nazory tipu, ze drogy su na picu a nezacinaj s tym su asi dost od veci:) vazne ludia, si zistite nieco a potom piste a ne ze &#039;ja sa dokazem zabavit aj bez drogy&#039; a take klobasy. neveiete o com hovorite, chodte na party/disco normalne a druhy den chodte na tu istu party/disco na ekine a som zvedavy kolko z vas povie ako je to na &lt;&gt;.<br />
    <br />
    Obscuregirl: o ecku viem uplne vsetko, studoval som toho _vela_ o drogach (neberiem ich, okrem zelenej a zriedka ecka :), takze mam docela prehlad, ak by boli nejake otazky este tak kludne.
  57. 57
    Salamiik

26 ročný muž
    Trnava

Sa mi lubia take nazory ludi.. Ktory to nikdy nemaju a odsudzuju to ... Tak ci tak raz skapem... A riadit sa podla vetsiny nikdy nebudem... Ste vazne seci tak drbli ??? Keby nekdo povie ze skocte z okna tak skocite ??? Vela ludi na tom stratilo.. A vela ziskalo.. A koleska su v pohode ;-) Zeli tez.. Trip raz za cas... A ostatne neriesim.. A ani nehodlam ... :)
  58. 58
    Boriskoo

27 ročný muž
    Chynorany

hej typci. zobudte sa . toto je new world atie wase otrepane frazi ze nikdy lebo su to picowiny si nechajte pre stare mamky. nenicte tu holky lebo mate neake psychicke problemy a newiete ich inak riesit nez len na internete. proste ak ma chut tak nech si da je to fajn. dobri pocit. a to wy newiete pochopit preto sa dotoho radsej nestarajte a prestante zawidiet ze niekto sa riadi swojim rozumom a wy len tymi otrepanymi frazami od babky. wsetci to pozname a aj tak to pocuwat nebudeme. hehe a ty holcino najlepsie ked ides na celu noc tak si daj cele . pomoze . rozbehowacky mrawce po telea potom uzastny pocit. a poriadne sa wytancuj. nepi alkohol. snaz sa aspon kazdu pol hodku oswiezit neakou mineralkou a hlawne sa baw. o to tam predsa ide.
  59. 59
    Eulalia

28 ročná žena
    Prešov

UUUplne suhlasim s Boriskoom.... nic nenormalne na tom nie je... ak je clovek rozumny a berie to len ako prostriedok zabavy, je z toho len uzitok. ale su ludia a ludia. niekto to chape a niekto este zije v dobe kamennej a nechce o tom radsej ani pocut.. v anglicku sme si raz spravili na dome sukromnu dnb party. vsetci sme pobrali po kolese a pol, k tomu nejake pivecka a polo skvele. takze Obscuregirl... drzim palce, odporucam ti jednu, potom vyckaj pol az hodku, kym sa dostavy ucinok, zhodnot ho, ak chces dopln nejakym drinkom,no nemusis.. a potom uz len huraaaaa na parket.. joooj, az ti zavidim.. zopakovala by som si to uz!! len nie je s kym.. tiez mam vo svojom okoli samych pribrzdencov :(
  60. 60
    Sudek

30 ročný muž
    Žilina

Vzdy sa velmi pobavim ked hentaky mudrlanti prirovnavaju koleckarov k narkomanom s uplne rozbitym zivotom a vsetky drogy hadzu uplne do jedneho vreca a zapiju to piveckom :) system im riadne oblbol hlavy ked uz nieco pisete tak aspon majte o tom sajnu co to je herak prirovnavat ku kolesu je uplna stupidita a ako niekdo tvrdil ze travu moze uplne bez problemov vyfajcievat kolko chce a ta ho narozdiel od kolesa posunie dopredu je taktiez uplna kravina to je individualne mna zo vsetkych veci co som mal najviac posunulo koleso bohuzial trava mi vzdy ublizovala mal som z nej hnusne paranoje....koleso bola jedina vec na ktorej som pochopil ze clovek moze dosiahnut stastie tym ze bude mysliet na druhych nie len na seba nie len hrabat pre seba ale rozdavat usmev dotyky radost druhym nezatazovat si hlavu zbitocnym stresom nervozitou ale prijat len pekne myslienky koleso mi ukazalo cistu cestu PEACE
  61. 61
    Sloth

27 ročný muž
    Prešov

Koleso nie je droga ale šťastie.
  62. 62
    Mei

31 ročná žena
    Ba

OMFFFG// btw ti co tak ortodoxne odmietate drogy naco sem vobec leziete? chodte si citat ine forum..to ze tu naniekoho nahucite aky je to KKT aleb P nic nevysrieshite, len mi kvoli tomustupne adrenalin.. je to na kazdom ci to skusi alebo nie.. bla bla jednej holke dali ecko.. adruhej hento.. sorry ale bol si ty ta holka? tak nehovor to co si nezazil a mozno pocul z 86. zdroja.. place pocuje to dieta??? omg.. ver mi ze to kvoli ekine nebolo,<br />
    <br />
    priznam sa ja som ju m ala x krat a nikdy som sa nekurvila;) nikdy som neurazala ziadneho dj.. a nikdy som tym nikomu neublizila ani sebe.. nema vobec potrebu dat si to znova alebo davat kazania o tom ake je to zle..sama som skusila apacilo sa mi to (nerobim reklamu, je to moj nazor)<br />
    lol.. btw pozeravala som Velke Krimi Pripady Slovenska a co tam nebolo? 90% alkoholikov vrazdilo..ale to je tolerovane..este som nevidela ze by niekto na ekine niekomu ublizil..<br />
    <br />
    DROGY su vzdy len o osobnosti!!! ked je niekto asocialny looser tak asi to nebude v poriadku ked si fukne koksu a pozabija polku dedinskej discoteky..<br />
    <br />
    PS uz to naozaj IRITUJE reci typu..neberte drogy, drogy jsou spatny! zalozte si topic ala "nemam rad drogy a ti co to neskusili nech mi povedia ze to nei je dobre a adekvatne k spravaniu sa nast rocneho prip. dospelejsieho cloveka"<br />
    Vivat Empirizmus<br />
    <br />
    Zakladatelke tejto temy- naozaj pi viac vody, ale zase to neprezen. mozesh zase zavodnit organizmus, nepi !!! ribezlovy dzus a vino..obsahuje to nejake latky ktore nem robia dobre telu a mozu narobit pjekne peklo, nebert to castejsie ako 1/2-3 mesiace - moze nastat vykyv serotoninu a to potom nasleduju pej\kne dni depresie plne uzkosti, nikto ta nema rad a pod.<br />
    A URCITE si nedavaj celu..polka kludne stacit.. a este taka vec.. dovod preco vsetci nosia okuliare na parties je taky ze mash velke sosovky a ostre svetlo ti moze sposobit serious eye damage.<br />
    <br />
    UZI si to:D ja som bola teraz v Dopleri na Eddie halliwell a bolo tam skvele!<br />
    <br />
  63. 63
    Tda7250

37 ročný ujo
    Bratislava

Mno ludkovia si precitajte trochu toho ako funguje ludsky organizmus na mozgovej urovni [ serotonin, dopamin, neurotransmittery a tak... ] a potom pochopite ze Ecko umelo zvysuje hladinu serotoninu vo Vasich pomatenych hlavach, rozburava dost komplexnu rovnovahu mnohych latok ktore tam nie su zo srandy... a na zaver ribezlovy dzus je MAO inhibitor - inac povedane blokuje ucinok monoaminooxidazy ktora sa zucastnuje traviaceho procesu, a jej zablokovanie spolu s ucinnou latkou ktoru Ecko obsahuje je ZIVOTUNEBEZPECNY stav - nasledky mozu byt srdcovy kolaps, tachykardia, ludovo povedane infarkt... a na zaver ze pri vyrobe Ecka to robia v kadeakych homemade labakoch, takze je tam veelmi vela bordelu, co robi nepredvidatelne vedlajsie ucinky. Inac pri vyrobe sa pouziveju bezne chemikalie z drogerie, napriklad luh sodny, kyselina chlorovodikova, ale su to technicke chemikalie ktore obsahuju necistoty, napriklad aj olovo, ci kadmium... Nelegalny labak nebude kupovad drahe cistene chemikalie na analyticke chemicke pouzitie ale uvaria to z toho najvacsieho bordelu co je k dispozicii na trhu... A na zaver ciste Ecko tazko zozeniete kedze to na nom asi napisane nebude ze :) Inac okrem ucinnej latky sa tam este davaju navyse dalsie drogy - napriklad amfetaminy, takze ked mas Ecko nikdy nevies co tam vlastne je a ako to na teba zaucinkuje...<br />
    <br />
    P.S. pozrite si na nete par labakov a chut vas urcite prejde ked uvidite v akych podmienkach sa to vyraba...
  64. 64
    Jackal

10 ročný chlapec

Jo, ale ak mas cisty zdroj, a das si ecko raz za 3 mesiace, je to zo zdravotneho hladicka v pohode:), jasne ze to netreba zrat ako cukriky:) Inac vsetko co si popisal mam nastudovane podrobne, takze chapem o com hovoris .. :)
  65. 65
    Extaza

27 ročná žena
    Hell

Moj kamarat si v anglicku dava na party tak po 10 :D
  66. 66
    Sloth

27 ročný muž
    Prešov

Jéžiš. Tu píšete aké je to škodlivé a tak. Jak si s tým ľudia ničia život. Ale vobec neberete do úvahy protiváhu a tou je ten stav.
  67. 67
    Mei

31 ročná žena
    Ba

tiez som si vedoma, co vlastne ecko sposobuje a td serotininovy syndrom a pod..nepojdem do niecoho o com nemam ani paru;)<br />
    a mozno, to vyzera ze som blba:) ale naozaj si myslim ze raz za 3 mesiace je vsetko ok.<br />
    ps-zabija nekonecne vela veci na tejto Zemi, aj vzduch;)a..:) po tych vsetkych spravach a tolkej lahostajnosti a egoismu, znicime skor Zem, na kt. zijeme, ako samych seba..<br />
    fu.. je sobota, tak mam dovolene trpat blbosti:D
  68. 68
    Extaza

27 ročná žena
    Hell

Mei<br />
    Skoda, ze naozaj len malo kto to aj naozaj dokaze dodrzat ked si da limit.. ako ty ze len kazde 3 mesiace..<br />
    Obdivujem, lebo mne sa to zda nemozne.. ja som to nedokazala ale uz je to secko prec :)
  69. 69
    Kleo0511

24 ročné dievča
    Zlaté Moravce/Zvolen

Jackal(57): ,,o ecku viem uplne vsetko, studoval som toho _vela_ o drogach (neberiem ich, okrem zelenej a zriedka ecka :), takze mam docela prehlad, ak by boli nejake otazky este tak kludne. ,,<br />
    jedna skusenost je viac ako 100 nastudovanych stran o tom.<br />
    <br />
    <br />
    Nechapem ako niekto moze odsudzovat drogy ked s tym nemaju skusenost.Ked to spoznate,a nebude sa vam to pacit,vtedy si otvarajte papulu a ne naucene frazy co mate zo skoly,od babicky..atd Neviete preco ti ludia hulia,fetuju..niektori len pre zabavu,niektori to maju vazne vsetko v P***....<br />
    Nechapem preco ,,normalni,, ludia odsudzuju fetakov,sak to su tez ludia,ja by som povedala ze ludia, ktori poznaju svet z viacerych uhlov..ne len z toho ,,spravneho,,a ,,slusneho,,... a ked ste z tych ,,slusnejsich,, co tu potom robite???asi vas to laka..ne?<br />
    <br />
    E je super,neni na to zavislost..zabavis sa a vyspis sa z toho..jak ganja.<br />
    Z mojej skusenosti sa uz ganjovych stavov bojim,lebo mam plnu hlavu problemov,a stale nad tym rozmyslam a neviem sa odviazat.opakuje sa mi plac-smiech,plac-smiech...a niekedy poviem aj to co nemam a je to moje tajomstvo...<br />
    Ked mam E som nerozvazna,netrapi ma nic..a mam akoby vsetko dovolene,uzivam si...skacem,zabavam,neutale rozpravam,vela energie a sily....:-P<br />
    <br />
    ganja je brana k tvrdym drogam a kazdy sa rozhodne sam ci tu branu zatvori,alebo zostane pred nou stat....:-D
  70. 70
    Mei

31 ročná žena
    Ba

extaza- hmm.. obcas som aj ja pokulhavala, ale kedze si to prilezitostne dam len s frajerom, tak to ma akusi samokontrolu.. nie som na to sama..<br />
    <br />
    Viesh, ja som v podstate slabcacka(fajciarka atd:)) a o Rybach sa hovori, ze by si s drogami nemali nikdy zacinat, lebo do toho velmi rychlo spadnu:)<br />
    <br />
    a Ty si sama hovorila davnejsie o piku.. to by som nedokazala (odolat myslim, preto vravim, to na co nemam, na to ani nesaahnu:)
  71. 71
    Kleo0511

24 ročné dievča
    Zlaté Moravce/Zvolen

Mei:<br />
    ty si znamenie ryba??heh...ja skorpion a mam to iste v horoskope ze skorpioni ako male deti ich lakaju lieky a drogy....hm..svata pravda...:-D:-D:-D
  72. 72
    Extaza

27 ročná žena
    Hell

Kleo0511 hmm a nevies ako je natom rak a drogy ? :D heh smiesne to znie :)<br />
    <br />
    Mei to je fajn nebyt v tom sama.. bud mas niekoho kto ta podrzi alebo stiahne na dno..<br />
    Myslim, ze odolat dokaze len malo kto a takmer kazdy sa k tomu aj tak vrati.. dufam, ze ja som uz za vodou sice uz to nikdy nebude celkom v poriadku..
  73. 73
    Kleo0511

24 ročné dievča
    Zlaté Moravce/Zvolen

Extaza: moj frajer je tez rak!!!hej,nase horoskopy mam fest nastudovane,patria do tej istej skupiny,tzv. vodne znamenia(skorpion,rak,ryby),cize co sa tyka tychto zavislosti,sme na tom podobne....:-D:-D<br />
    ale je to len horoskop..:-D
  74. 74
    Mei

31 ročná žena
    Ba

no je to skratka veeelmi tenky lad s este jemnejsiou hranicou.. faktom je to ,ze ti to poukazuje iste rozmedzie vnimania a videnia sveta.. nie len to realne, ale aj to tvoje osobne a sukromne. hm, ja osm to sama videla uz len na trave, skratka zrazu som videla veci s roznych stran a akoby som ostala tolerantnejsia.<br />
    <br />
    raz som ete na zakladnej skole mala prednashku ci co a bolo tam, ze clovek ma svoje stastie a radosti a ked zoberie drogu je to akoby to miesto, ktore v nom vyvolava radost drel dratenou kefou.. nieco na tom bude... videla som ludi bez zivota, pretoze nbolo nic co by ich uz teshilo:(<br />
    mash pravdu, telo si pamata, zial.. dufam , ze si:) a casom budesh stastna:)))
  75. 75
    Sudek

30 ročný muž
    Žilina

Pred mesiacom som tu koleso vychvalovaluplne do nebies a bohuzial teraz sa mi stalo cosi co ide priam do pekla absolutne som mal na haku kolko si toho mozem dat to je na tejto droge najviac nebezpecne ona svojou nevinnostou a cistym krasnym stavom priam zvadza ku castemu braniu zda sa vam ze kracate po krasnej ceste ani si nevsimnete ako to prehanate az jedneho dna spadnete tak nahubu ze neviete ako dalej daval som ich okolo 3 za noc kazdy druhy piatok od leta velmi silny model ruzove mitsubishi a ked som do toho este zahulil tak som mal pocit ze to je ketamin velmi silne halucinacie miesto kamosov som videl obludy no proste psycho az som sa jedneho dna rozhodol ze s tim koncim po vyse tyzdna vysadenia sa mi zacali halucinacie s ludmi vracat v realnom zivote az do teraz vzdy ked sa pozrem na niekoho z dialky zacnem miesto jeho oci vidiet mrtvolne cervene oci ostatne veci vidim normalne ale len ludske tvare sa mi menia neviem to pochopit a neviem ci to mam ist riesit ku psychiatrovi furt dufam ze sa mi to strati ale trva to uz 9 dni a nechcem aby sa to dozvedela moja milovana mama ak sa niekomu zvas nieco podobne stalo prosim odpiste mi a prosim vas ked to berete tak s mierou tiez som vzdy ignoroval tie trosky ze mne sa to nemoze stat ani neviete ako a ste tam
  76. 76
    Jackal

10 ročný chlapec

hou, ide o to ekinka sa zo zdravotneho hladiska nemoze brat viac ako 1 za 2 - 3 mesaice, takze ked si to papal jak cukriky ... odpovedal som ti na priv. spravu ..
  77. 77
    Mei

31 ročná žena
    Ba

fuuu, to je pravda, treba na to davat pozor , na to ako casto to beriesh.. ale uz je neskoro nieco take rieshit.. asi rada neexistuje.. mozno by bolo asi vazne fine navstivit dr.. bezostychu . a mamca sa o tom nemusi dozvediet:).. mozno to su len post stavy aj ked.. devat dni je dost..<br />
    <br />
    dufam, ze vsetko bude ok..
  78. 78
    Miles

30 ročná žena
    Bratislava

extaza. toto slovo dokonale opisuje ten stav, ktory prezivas. je to ako dlhotrvajuci orgazmus. na prvu extazu clovek nikdy nezabudne. ale je to s nou komplikovane hned z niekolkych dovodov. 1. Caste uzivanie skodi 2. Castym uzivanim sa zvysuje odolnost organizmu voci extaze a to pochopitelne degraduje zazitok. Netreba ju brat castejsie ako raz za 3 mesiace. Je to uplne kontraproduktivne.
  79. 79
    Extaza

27 ročná žena
    Hell

Miles<br />
    Moja prva extaza nebola nic moc.. vobec to nebol taky zazitok aby som nanho nikdy nezabudla.. takzy zazitok som mala ked som mala prvy krat biele a hnede.. na toto nikdy nezabudnem.. kolieska som nikdy moc nechcela alebo sa mi to zdalo slabe oproti bielemu..<br />
    Ked som mala piko prvy krat.. kamarat co so mno daval mi povedal ze musime sa kontrolovat a davat len raz za 3 mesiace.. ja som sa nanho pozrela a povedala som raz za 2 dobre? a on dobre..<br />
    Na druhy den sme si isli po dalsi lajnu a nechci vediet ako sme natom teraz.. <br />
    Je lahke povedat si ze si das raz za cas no vacsina to tak nespravi lebo je to prilis faajn..<br />
  80. 80
    Mei

31 ročná žena
    Ba

predvcerom som si citalae mrte prispevkov na nete od ludi, co fukaju biele.. kazdy hovori, ze ten pocit je uzasnym, ale ze to co z teba robi, je nenavratne a destrukcne..tak co je potom na tom take sexi " "?<br />
    som zvedava z toho dovodu, ze si neviem predstavit taku silnu zavislost (a ani ju nechcem zazit) mam z toho vsetkeho strach a nastastie ten strach mi brani v tom, aby som skusila cokolvek ine ako max. E..<br />
    ludia co hovoria o fetakoch, ze su to trosky o zivote moc nevedia. Nie som zavisla na nicom (na cigaretach asi hej) :( ale to som radikalne p\obmedzila..ale nie som nefajciar..zial.<br />
    viem, ze ten co nieco daval, nech je to aj trava, uvidi troska iny svet vnimania, da mu to a da..ale aj berie, nedovolte, aby vam to bralo:( lebo svet prichadza o skvelych ludi, ktori vidia aj mimo materialnost tejto skurv. spolocnosti. <br />
    Treba bojovat.. aby smer sa tu mali o com rozpravat a hovorit, ze drogy su fine a tmy to hasne ..<br />
    s pozdravom Mei
  81. 81
    Kikketka

26 ročná žena
    Trnava

pocula som uz vela nazorov na drogy a hlavne na koleso ako to strasne nico zdravie, poskodzuje rozne organy, moze sposobit infarkt a tak dalej....nevjem preco ale nejak si to neuvedomujem...asi preto ze gulate ece neni pre mna take dolezite...sem tam si dam hlavne cez weekendy na odreagovanie...je to fakt super ak chcem vydychnut po tazkom tyzdni f skole...proste uplne vypraznit hlavu a na nic nemyslet...a neni to take jak ked som napita..nic sa mi netoci nic ma neboli neni mi zle nechce sa mi vracat ani nic take...ale urcite som neni hnusna fetacka...len si proste nekedy vyhodim z kopitka...ziadne sceny ani veci co sa podobaju lahkym babam...proste sa bavim...
  82. 82
    Mei

31 ročná žena
    Ba

ahoj. nechce sa mi zakladat novu diskusiu.. chcela by so vediet. ci nahodou niekto po uziti kolesa neuzil liek PROZAC. je to antidepresivum, ktore zabranuje neskorsiemu damage mozgu proti MDMA.<br />
    <br />
    PLZ, mate stym niekto skusenost? dakovala<br />
    <br />
    stastne a vesele:)
  83. 83
    Amalqua

30 ročná žena
    Svidník

<br />
    Koleso je fassa vec ked si to daš na party ((DNB))) so spoko ludmi, s milovanou osobkou. Prekrásne pocity, láska, more 60te roky, vela sebavedomia. Škoda len ,ze mi koleso kruti pysky heheh, je to škodlive, si bez energie das tri dni potom. Raz za mesiac určie stači. Odporucam dolariky , korunky...:DD Sú rozne ečka. <br />
    Kto chce nech to skusi. ja som experimentovala a nelutujem. ale všetko s mierou, treba znac kedy dost.<br />
    Kto ma odpor, nech nerieši ... <br />
  84. 84
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

moze tu niekto zohnat dobre kolieska ? :))
  85. 85
    Noricko

27 ročný muž
    Lipany

No Amalgua.Widim ze uz mas toho asi dost popapane.No korunky aj dolariky su fakt dobre aj xxx su faynucke aj double motyliky.No proste DNB 4-ever.
  86. 86
    Mei

31 ročná žena
    Ba

moja najvacsia "jeba" boli ruzove mitsubishi.. ale tie mali v sebe asi urcite nieco destruktivnejsie ako MDMA. :) ale stav to bol neopakovatelny:D
  87. 87
    Sudek

30 ročný muž
    Žilina

ano mei stav bol neopakovatelny az natolko ze celej mojej partie z nich tak trochu hrablo a ja sa z nich doteraz spamatavam velmi ale velmi by ma zaujimalo co v nich bolo ak niekto pozna rozbor ozvite sa mi please
  88. 88
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

ja som mal tiez ruzove mitsubishi a uplne v pohode...fakt genialne boli :) a to som mal prvy krat v zivote ecko a hned ruzove :)
  89. 89
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

ja som mal tiez ruzove mitsubishi a uplne v pohode...fakt genialne boli :) a to som mal prvy krat v zivote ecko a hned ruzove :)
  90. 90
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

91. 91
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

92. 92
    Jema

27 ročný muž
    Zilina

Sudek<br />
    este mas tie halucinacie ?
  93. 93
    Fetjesvet

31 ročný muž
    Bratislava

ja trosku nemam rad, ked citim, ze ten raj konci, ale urcite to nie je dovod vyskusat. Dovodov pre je vyrazne viac.
  94. 94
    Akataka

29 ročná žena
    Nitra

Takze o extaze..podla mna alkohol je ovela horsia vec,ked nici bunky,cloveku je na druhy den otrasne,pol dna stravi nad vedrom a zaklina sa ako uz nebude pit..pre niekoho je drogou jedlo,pre ineho rychla jazda autom..kazdy si moze polozit otazku,na com je psychicky zavisly, a myslim,ze kazdy aj volaco objavi.. Aj ked som extazu viackrat skusala,necitim sa byt skutocne zavislou a v podstate ani psychicky..nejdem si to kupit,zabavim sa aj bez nej.Ale ked niekedy mam moznost dam si a v tom momente si poviem,ze neokusit ten pocit by bolo skoda..najma,ked mam stres.Ale ak to clovek neskusi,nemrzi to ani.Kazdopadne,tvrde drogy odmietam a ani extazu nechcem nejako honorovat..lebo je treba si uvedomit,ze ludia su roznej povahy a kazdy po "vytriezveni" aj moze inak reagovat a to hlavne psychicky..Nebyt na to pripraveny,toboz ist ako ta holka co pisala uplne hore, na party a chce vsetko "vyskusat"..tak to je ta najvacsia hovadina..treba ak uz,tak mat doverneho cloveka pri sebe,ktory to skusal a nenecha nepripraveneho v situacii,ktora by mihla byt velmi neprijemnou. Takze to bol moj nazor,sudte sami..a do nicoho sa nenutte,o pocit menej,no mozno aj o problemy...
  95. 95
    Sudek

30 ročný muž
    Žilina

Jema<br />
    <br />
    tie halucinacie ked zacali trvali desat dni potom sa stratili a o tyzden sa zas vratili tiez asi tak desat dni potom odysli ale tak ze este kvazi v tme to bolo vidno ale uplne slabunko az doteraz este malinko ale ono to pravdepodobne odyde nadobro i ked je tomu uz skoro tri mesiace ale uz sa citim ako tak dobre okrem halucinacii som mal dost schyzu uplnu stratu osobnosti uzkosti jedine kde som sa citil dobre tak v posteli ked som spal:).... no hnus bojim sa ze ma to poznaci i ked citim ze sa to lepsi myslim ze aj vdaka vitaminom a tryptofanu ktore do seba furt ladujem ale co je najdolezitejsie snazit sa nato nemysliet a zamesnat sa prijemnymi cinnostami tie bohuzial musim zas naist lebo skoro dva roky som prezil len myslenim na party kolesa a podobnu zabavu a veril som ze to na mna dobre posobi ze ma to dusevne lieci a bac ho dusevne ma to znicilo fakt ludia ked davate kolesa nenamotajte sa na to az tak ako ja dajte si iba raz za cas lebo nikomu neprajem zazit to co ja ani najhorsiemu nepriatelovi
  96. 96
    Soul

29 ročný muž
    Bratislava, Petrzalka-dvOry

eXtaza je urcite lepsia jak alkohol ci ine drogy a zamiloval som si ju......nehovorim ze sa bez toho neviem zabavit chodim na akcie aj beztoho aby som pozil tento zazrak......ale ale rad sa odavam extaznym stavom :D a vy co phicujete do toho nemali ste to tak drzte phice nikoho nezaujima vas uzkoprsi nazor na zivot a na uzivanie drog tak shut up......<br />
    <br />
    najlepsie E co som mal jednoznacne zlty motyl, zeleny dolar, modry klokan to to je moj top3 rebricek :D:D
  97. 97
    Soul

29 ročný muž

eXtaza je urcite lepsia jak alkohol ci ine drogy a zamiloval som si ju......nehovorim ze sa bez toho neviem zabavit chodim na akcie aj beztoho aby som pozil tento zazrak......ale ale rad sa odavam extaznym stavom :D a vy co phicujete do toho nemali ste to tak drzte phice nikoho nezaujima vas uzkoprsi nazor na zivot a na uzivanie drog tak shut up......<br />
    <br />
    najlepsie E co som mal jednoznacne zlty motyl, zeleny dolar, modry klokan to to je moj top3 rebricek :D:D
  98. 98
    Soul

29 ročný muž

nehovorim ze polka alebo cele zalezi na ake koliesko clovek ide......ked je speedove kludne aj cele kludne aj dve :D<br />
    <br />
    ale ked je to euforicke a silne tak na prvy krat staci aj polka -- ja davam tak dve<br />
    <br />
    a ked je kombinovane tie su celkom fajn tak staci jedno az dve :))<br />
    <br />
    Hlavne vela pit pit pit, mineralky alebo cistu vodu samozrejme a tie je dobre ked je nitko kot je cisty stebou :)) a hlavne nesulozit bez kondomu haha
  99. 99
    Armia

27 ročná žena
    Praha

Uzivam extazu asi dva roky, mozem potvrdit, ze je to "pomerne" neskodna droga, nepotvrdilo sa (ale ani nevyvratilo :)), ze by nejako poskodzovala mozog, kym ju nezakazali, sa asi do 90-tych rokov normalne vyuzivala v psychoterapii... Tymto nechcem nikoho na to navadzat, je tu aj iste nebezpecentvo, ze pomocou extazy sa dostanete k tvrdsim drogam. Mne extaza dala toho strasne vela, pomohla mi najst samu seba, nehovorim o zazitkoch na nej... Pre tych, ktori ju chceli skusit: urcite len v sprievode niekoho skusenejsieho, ktory bude na vas dohliadat, extazy "kolies" je vela druhov, na prvy krat je lepsie uzit tie overene, a to len polku, ak je vam dobre, tak si asi po hodine mozete (ale radsej nie) dat tu druhu. Nezabudnut vela pit, ale nie zas privela. S uzivanim to netreba prehanat, cim dlhsie ju clovek je berie, tym su ucinky slabsie a kratsie, a potom je uz len krocik k tomu skusit tvrdsie veci - piko a pod... Vsetko odo mna, vela zdaru :)
  100. 100
    Jurec

25 ročný muž
    Nitra

urcite ked uz tak cele polka je picovina a daj si do toho aj chlast a uvidis jake budu stavy;)