Fórum pridal Cccp, 29. 10. 2017 19:45 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Fajciarske vlaky a lietadla

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Vsetci dobre vieme ze za Mečiara sa vo vlakoch a v lietadlách bezne fajcilo. Privitali by ste navrat faciarskych voznov a lietadiel??? Napr. v poslaneckých vlakoch sa fajci dodnes. Dakujem za nazory.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nightrain

29 ročný muž
    Levice

Nech sa dajú liečiť, ak nevydržia cestu bez fajčenia.
  2. 2
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No to veru privital
  3. 3
    Moonshine

22 ročný chalan

Ak niekto nevydrží bez cigarety nemal by mať nárok cestovať so zdravými ľuďmi
  4. 4
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

jasne, a nech je to posledný, otvorený vozeň :D mne dosť prekáža ak si ku mne sadne zafajčená osoba.. (a nie, nechodím do barov kde sa fajčí)
  5. 5
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Ja by som poslal všetkých fajčiarov do Číny, tam môžu fajčiť koľko chcú a koho chcú. Tam je smog aj bude a im to vôbec nevadí takže pohodička a všetkých tých čo nefajčia tak ich s nimi vymeniť :D A nemyslím si že by nefajčiari boli počtom v prevahe.
  6. 6
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@nighttrain a @moonshine a čo ak cestuje niekoľko hodín vkuse bez zastávky? ja som nefajčiar, ale závislosť na nikotíne je dosť nepríjemné nutkanie
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

what

fajcim a jak zasran som fajcila naozaj priserne vela
    ale ani by mi toto nenapadlo
  8. 8
    Moonshine

22 ročný chalan

@marjy77 Prepáč, ale čo majú zdraví ľudia s ich nutkaním? Ak sú neschopní zbaviť sa zlozvyku ktorý ich zabije, tak nech buď využijú treťotriedny salón určený iba pre nich, alebo nech necestujú
  9. 9
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

čo ja viem, ak by bol vo vlaku posledný vozeň fajčiarsky, myslím si, že by to nikomu nevadilo. sadali by si tam len fajčiari.

lepšie ako sedieť 7 hodín s niekým, kto sa správa ako strašný kokot, keď si nemôže zapáliť.
  10. 10
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

vlastne ešte tak pred 12-timi rokmi tie vozne boli na rychlikoch, bol tuším posledný, to som ešte fajčil a ked sme šli niekam , tak sme si tam chodili zapáliť :)
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@cccp to je ale fakt blba myslienka :P
  12. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession som nevedel ze nefajcis (hehe)
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@cccp tak uz vies ..niekedy sa pytam ze kedy uz vymyslis poriadnu temu..aby sa mi pacila :D ..mi dochadza ze nemas velku fantaziu :D
  14. 14
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@moonshine netvrdím, že nemáš pravdu, lebo aj mne je to nechutné, to je to isté ako keby fajčil v dome, ale vezmi si že ľudia bežne fajčia v aute a spolucestujúci to musia vydržať
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

To je ale strasna diskriminacia dpc ja viem ze nic take nezavedu ale preco by vam to niekomu akoze vadilo ak by bol fajciarsky vozen vo vlaku ? Neprajnici ste (?)
  16. 16
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@torpedo08 za komančov boli bezne fajčiarske vozne ktore fungovali 40 rokov, a nikomu to nevadilo. Ale prisla EU a zacala davat zakazy. Takze mas pravdu uplne s tebou suhlasim ;)
  17. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No neviem ci to myslis vazne lebo to je tazko povedat u teba :D ale je to tak no proste ak si fajciar je dost hrozne vydrzat napriklad 6 hodin po ceste bez cigarety ale jebnuta moderna doba nam coskoro zakaze aj prdiet na zachode
  18. 18
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

nech vydu hore na vlak na strechu a fajcia tam
  19. 19
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Podľa mňa bolo v pohode keď boli fajčiarske vozne, fakt jeden posledný vozeň fajčiarsky nikomu neubližuje.. teraz chodia puberťáci fajčiť na hajzel vo vlaku a je to tam zasmradené celé, keby bol fajčiarsky vozeň, fajčilo by sa tam a každý by bol v poho :)
  20. 20
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@narazuvzdornaa lebo si decko a nepamatas si fajciarake vozne! :D a teda asi ani meciara (?)
  21. 21
    Moonshine

22 ročný chalan

@marjy77 Jednoducho, nech je to vo vlaku či v aute, tým, že fajčí druhá osoba, trpí tým aj prvá ktorá to vdychuje. Takže to "vydržať" už záleží na tom ako veľmi ti záleží na zdraví .. ;)
  22. 22
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Vyčleniť jeden fajčiarsky vagón by nebolo zlé.
  23. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@moonshine asi tak
  24. 24
    Adhak

22 ročný chalan

ono tie fajčiarske vozne nikomu neubližovali, ale oni tie vozne boli robené tak, že si tam človek normálne mohol sedieť a kúpiť miesto, ale fajćiari boli takí vychcaní a kúpili si miestenky do normálnych vozňov a chodili fajčiť do tých fajčiarenských, potom došli nazad a aj v tých obyčajných to smrdelo ako keby tam fajčiť povolené bolo...a keď si človek kúpil miestenku a vlak už bol plnší, tak nefajčiarovi vyšla miestenka do fajčiarenského a bol problém... ten system bol proste nahovno, preto je celkom logické, že to zrušili
  25. 25
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

som nefajčiar ale kludne by som strpel fajčiarsky vozeň vo vlaku.. :)