Fórum pridal Xxar3s, 19. 3. 2017 00:07 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

fake???

0
Xxar3s

34 ročný ujo
Bratislava

Furt mi na pokeci vypisuje nejaka zena podla profilovky je pekna. Co by robila pekna zena na pokeci? A uz 3-4x som jej nic neodpisal a stale je vytrvala a na pokecove pomery pise dlhe a intligentne prispevky.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Co to ma znamnat nie su to policajti? Ja na pokec nechodim. Iba na aktualitach komentzjem clanky o politike. Pokec zumpa ma nezaujima.
  2. 2
    Hemadžema

21 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Policajti to nie sú určite :D :D možno je to fake
  3. 3
    Hagelslag

23 ročný chalan

To ti Hemadžema vypisuje, lebo ťa chce...ale nie, nechce ťa, chce najprv hesielka z tvojho folderu...
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

to bude sisin fejk urcite (?) :D
  5. 5
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Toto sa mi raz stalo na jednej zoznamke. Zaujal ma chalan, tak som mu napísala. Chvíľu sme si písali, ale to tiež tak že on odpisovali na pol huby a ja bežne píšem pol kilometrové správy. No a nakoniec mi ešte zajebal že som určite fake, pretože som moc pekná na zoznamku... (: (: (:

Takže je tam malé percento že bude reálna... (?)
  6. 6
    Tikalok

28 ročný muž

Sú to policajti, chodia si vybíjať prebytočnú inteligenciu na pokec
  7. 7
    Ryal

hrá sa, že má 0 rokov
    Zvonodrozdovo

Tazko povedat. Musel by som tie spravy vidiet spolu s jej podobou, aby som zistil o co ide. Na Pokeci posobim od zaciatku milenia.
  8. 8
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

sam si fake
  9. 9
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Hej Policajti na pokeci ? :D Nesranduj :D Veď na pokeci by som nevidel to čo som tam videl ked som vošiel do miestnosti. Keby tam boli policajti :D Neblázniii :D tak by všetkých zavreli, aj keď na svk neviem neviem... :D

Však sa pozri ako dlho má účet a zistíš.
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

tak o jej fotke ti povedat neviem, ale minimalne nie je vymleta, ked pise inteligentne veci. to sa moc fejknut neda. mudry zahra sprosteho, ale nie naopak
  11. 11
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

ja poznám viac inteligentných a na pokecové pomery normálnych ludí, ktorí tam sú a píšu, takže vyslovene fake byť nemusí :D
  12. 12
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Asi to nebudú policajti, ale len tak pre istotu im na RP odpíš, že skutok sa nestal.
  13. 13
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Ked je pekna lahko si dakoho najde.
    Ked je inteligentna, tiez si dakoho najde ale tazsie.
    Ked je zena pekna a zaroven inteligentna, povedala by som ze ma problem si dakoho najst, uz len tuto to vidno - muz vidi take kombo si pomysli "Je to fejk?" "Co je na nej zle?" system error, abort mission, naruseny zafixovany pattern ze pekna zena musi byt automaticky tupe teliatko.
    Potom sa musi dievca uchylovat k takym veciam ako je pokec.

A mozno to je fake, cojavim.
  14. 14
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Pokiaľ ti napísala, že ti ponúka 3000 eur, nie je to fejk, choď do toho.
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

To uz co je :D ze je pekna tak nepatri na pokec :D kazdy den sa tu nieco nove dozviem :D
  16. 16
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

čo by robila pekná žena na pokeci :D OMG
  17. 17
    Xy12345

24 ročný chalan

rob ako chces, ale ja by som ju blokol.