Fórum pridal Desire2, 16. 5. 2018 17:11 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

fashion_luxury_slovakia podvodnik na instagrame

0
Desire2

26 ročná žena

Ahojte, len Vas chcem upozornit na dvojicu ktora vystupuje pod tymto nickom na ig a tvaria sa ze maju pofiderny bazar na ig. Lakaju ludi v insta stories na lacne iphony (200 eurove) ci na zarobok pokial panovi pomozete, cele je to vsak podvod!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

To tu už bolo a vôbec, prestaň mi očierňovať biznis!
  2. 2
    Desire2

26 ročná žena

Cela situacia je komplikovanejsia, pan najprv nalaka na to, ze potrebuje poslat peniaze na svoj ucet v SLSP lebo je v Rakusku a nema od druheho uctu Tatra banky kartu na ktorom peniaze ma a predtym, ako mu peniaze poslete na Slsp Vam on posle peniaze z Tatrabanky, ktore mu mate poslat + 100/200 eurovy zarobok - cize pride Vam sfalsovany screenshot ze Vam peniaze poslal! Pozor! Ucet sme s kamoskou overovali v Tatra banke a neexistuje. Ucet v SLSP na ktory si nechava posielat peniaze ako za tieto podvody tak za “tovar” ktory Vam neposle je pisany na meno Kristina Sulimancova. Komplicom je Peter Duris, obaja su z Ba. Momentalne podvadza ludi na tom, ze potrebuje pozicat vacsiu sumu penazi a spise s Vami zmluvu cez internet. Ta vsak nie je platna, a nikde na policii ani na sude by zmluva nepresla! Ohladom pozicky nie je ochotny sa osobne stretnut, ani spisat dohodu u notara a overit ju ale tlaci na Vas, ze peniaze potrebuje surne!
  3. 3
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@antifunebracka ja vlastnim telekom. satelit, nedame dokopy nase biznisy? (:

volam ludom po celom svete... ked vam bude zvoni cislo s prefixom +88 alebo +216 , určite dvíhajte a volajte späť hlavne...
  4. 4
    Desire2

26 ročná žena

Som v kontakte s niekolkymi ludmi, ktorych tato podarena dvojka oklamala, a riesi sa to na policii, ozvali sa nam aj media, ktore pripravuju na podnet niekolkych podvedenych osob reportaz.. je to cele chore a zvratene, poznam ludi ktorych obral o stovky eur a slubuje im, ako im ich vrati, vyhovara sa, na to ze cez vikend padol bankovy system a podobne. Nedajte sa oklamat a bojujte za svoje peniaze!
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@desire2 neviem, myslím, že len úplný blb alebo nesvojprávny jedinec by naletel niekomu na takéto niečo..
  6. 6
    Desire2

26 ročná žena

@salora kedze muz vystupuje najprv velmi seriozne, mate naozaj pocit, ze clovek je v zahranici a v nudzi :( ale ano, je to aj chyba ludi, ze mu naletia, kazdopadne, je dolezite aspon sa pokusit pred tym varovat, ako sa len na to prizerat (grc)
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@desire2 chápem, ale aj tak... to akože oslovuje s takouto báchorkou úplne neznámych, cudzích ľudí? (: ako ich oslovuje?
  8. 8
    Desire2

26 ročná žena

nie, nie.. samozrejme že ti nenapíše sám od seba, ale na instagrame dá insta story, že kto si chce zarobiť, má sa mu ozvať.. a tí ľudia sa mu ozvú :D pretože vidia že má veľa sledovateľov, že tam má podávané nejaké veci a tak
  9. 9
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@desire2 pred hodinou mi dala odber na insta nejaka @luxury_fashion_bazaar_tereza :D :D
  10. 10
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

@salora Keď si dám Kristina Sulimancova do google pictures, hneď 2. obrázoxom ja (:
  11. 11
    Abject

24 ročné dievča

Iba nesvojprávny človek pošle neznámemu človeku na účet peniaze a zvlášť za takejto situácie...Lol :)