Fórum pridal Bejkasmejka, 12. 9. 2012 16:29 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

FifUK prekladatelstvo

0
Bejkasmejka

21 ročné dievča
Bratislava

Dnes som nasla zverejnene programy, ktore UK otvara na buduci sk. rok... ide sa nieko hlasit na prekladatelstvo? :)

http://www.fphil.uniba.sk/fileadmin/user_upload/editors/so/PK2013/Otvarane_Bc_1314.pdf
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Soolvieza

22 ročné dievča

ja si určite podám prihlášku :)
  2. 2
    Bebekex

22 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

je to vo hviezdach
  3. 3
    Salkoo

20 ročné dievča
    Málaš FTW

kde je frj a anj prekladateľstvo ? :P
  4. 4
    Bejkasmejka

21 ročné dievča
    Bratislava

@soolvieza a aku kombinaciu? ja som trochu sklamana, dufala som ze otvoria nejake severske jazyky (svedsky, finsky, holandsky)
  5. 5
    Chlorofyl

25 ročný muž
    Iran

a mgr si nenasla? :D
  6. 6
    Bejkasmejka

21 ročné dievča
    Bratislava

@chlorofyl nenasla :P
  7. 7
    Bejkasmejka

21 ročné dievča
    Bratislava

@salkoo no na UK zjavne teraz neotvaraju, ale skus pozret v nitre alebo v banskej bystrici.. tam by malo byt tlmko :)
  8. 8
    Salkoo

20 ročné dievča
    Málaš FTW

@bejkasmejka keď už sa v tom vyznáš:D..nevieš náhodou ako je to s učitelstvom na fifuk napr. angličtina v kombinácii s geografiou,lebo na portáli vysokých škôl to jest ale tu na nie...či to znamená že sa otvorili len tie študijné progrmay ? :P
  9. 9
    Bejkasmejka

21 ročné dievča
    Bratislava

@salkoo no pokial viem ucitelstvo geografie na FF UK nie je... v ucitelstve sa velmi nevyznam teda
  10. 10
    Salkoo

20 ročné dievča
    Málaš FTW

@bejkasmejka hej geoška je na príf ale dalo sa to dať do komb. s anglinou...ale asi nič mno :P
  11. 11
    Kielenkaantaja

23 ročný chalan
    Spišská Nová Ves

fiiha..som rád, že som stihol NEJ RUJ...ale aj teraz sú celkom pekné kombinácie...napríklad FRJ-PortugJ..:)
  12. 12
    Barbora303

22 ročné dievča

Kedysi som chcela ísť na Španina - Portugalčina (alebo Taliančina), ale akosi som si to rozmyslela :)
  13. 13
    66janica6

23 ročné dievča
    Bánovce nad Bebravou

@salkoo ja som chcela ist od prveho rocnika na gympli na ucitelstvo Geo-Anj a neotvorili to tie suky. tak som teraz na UK na ucitelstve Anj-Sj.
  14. 14
    Salkoo

20 ročné dievča
    Málaš FTW

@66janica6 zaujímalo by ma podľa čoho to otvárajú...a aké to je ?..myslím to učiteľstvo anj-sj
  15. 15
    66janica6

23 ročné dievča
    Bánovce nad Bebravou

@salkoo podla nalady asi :D ale nie, neviem. ale viem ze obcas otvoria obcas nie. <br />
    a neviem este, zacinam az 17teho, este len prvacka budem, tak potom ti poviem