Fórum pridal Darthdarin, 22. 2. 2018 18:49 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

FIIT z gympla

0
Darthdarin

18 ročné dievča

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s touto problematikou? Znalosti z informatiky mám nulové ale Matika mi nerobí problém a keďže som teraz tretiačka do maturít by som sa základy snad stihla doučiť otázka je či to stačí... vedel by mi niekto poradiť? Ďakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Co mozes stratit, ak sa raz pomylis?
  2. 2
    Ala15

22 ročné dievča
    Bratislava/Bardejov

Skus radsej FEI - Aplikovanu informatiku :) FIIT je v porovnani s FEI o stupen narocnejsia, ale vsetko sa da zvladnut, ked clovek chce a maka na sebe ;)
  3. 3
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

ja osobne som na strednej dosť makal aby som sa dostal na výšku... nakoniec zobrali každého, ťažšie bolo makať a neodpadnúť...

keďže som bol jeden z najlepších v ročníku tak namiesto boja o udržanie som bojoval o prospechové štipko

ale čo ti chcem povedať je, že keď sa obzriem na ľudí, čo sa dostali do 4. ročníka, tak si myslím, že nie je až tak dôležité s čo si sa naučila na strednej, ale či si schopná makať na sebe alebo či radšej beháš po vonku alebo hráš PC hry..

takže kúp si knižku Maturita z informatiky, prečítaj si ju, a ak budeš mať pocit, že tomuto som ochotná venovať počas 5 rokov 10 hodín denne a často prebdené noci, tak go for it...

och, to bol dlhý koment....
  4. 4
    Pavolfrtar

20 ročný chalan

zalezi v com sa chces naucit zaklady
    odporucam c++
    na FIIT budes velmi vela programovat, nemusis vediet nic pred nastupom, ale bude to potom veeelmi tazke, so zakladmi to bude trochu lepsie, ale aj tak je to tazka fakulta :)