Fórum pridal _maggie_00, 3. 9. 2018 13:50 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

First day...

0
_maggie_00

17 ročné dievča

No čo prváci na strednej,pochválte sa,ako ste dopadli.Dufam,ze horšie ako ja ak sa to ešte dá...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ps102

23 ročný chalan
    Jordan Peterson Birdzu

Pomôžem ti - po slovensky je to prvý deň.
  2. 2
    _maggie_00

17 ročné dievča

@ps102 ďakujem moc za preklad (: (lala) (lala)
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Vzhladom na to, ze drviva vacsina bryndzu ma toto uz dost davno za sebou, neviem, ake reakcie cakas...
  4. 4
    Jozef511

23 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

Ja som na strednej stravil len ten prvy rok lebo ma leb brzdila
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

a ešte si dovolím vo všetkej skromnosti doplniť k bodu č. @1 - väčšina ľudí má rada aj istý komfort pri čítaní.... ergo za čiarkou sa vždy a bezpodmienečne dáva medzera... a tak isto samozrejme aj za bodkou, pokiaľ text pokračuje ďalej... a keby náhodou, tak výhľadovo - aj za bodkočiarkou, dvojbodkou, pomlčkou...
  6. 6
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

boze dakujem...prave som si uvedomila ako velmi rada som ze uz nechodim do skoly a mam 26 rokov :D
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@0 netrap sa pre kriticke komentare :)
    vela prvakov na strednej tu asi nie je. moj prvy den, hoci to bolo davno, bol nastastie celkom v pohode - mal som dvoch kamosov a spoluziakov zo ZS, ktori tam tiez isli a dali nas do jednej triedy, takze parada :)
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

a preco dufas, ze ostatni dopadli horsie ako ty? :D
  9. 9
    Martinesm

21 ročný chalan

Prvý deň na strednej nebol, lebo som bol na osemročnej gymply. Ale na výške to bolo tak že niečo hovorili a ja som si nič nezapamatal a potom som si nevedel zapísať predmety.
  10. 10
    Martinesm

21 ročný chalan

*osemročnom
  11. 11
    Efyks

11 ročný chlapec

počuj...knihy dostávate na začiatku roka, alebo ste ich dostali pred prázdninami, keď ste odovzdávali staré???
  12. 12
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Neviem ale smial som sa na všetkých čo šli do školy :D tak isto ako sa oni smiali kým som ja musel pracovať cez prázdniny :D
  13. 14
    Poppyseed

25 ročná žena

Tiez ma zaujima co takeho hrozneho sa stalo. :D

Ale moj prvy den na strednej nebol tiez najlepsi. Nasadla som na zly autobus, ktory ma priviezol k uplne inej skole a tak som utekala a ponahlala sa rychlo aby som nemeskala hned v prvy den. Nakoniec som v pohode dobehla aj ked necitila som sa uz dobre, lebo som tam sedela cela spotena a udychana od behu. Ale nakoniec by som nebola jedina ktora by meskala, lebo neskor pocas triednickej dorazil este jeden chlapec. A kedze jeho priezvisko bolo Starec, tak sme sa samozrejme vsetci bavili na tom, ze ho to priezvisko dost vystihlo v tom, ako si dava na cas. :D

14. 15
    Efyks

11 ročný chlapec

@poppyseed ten musí isto počúvať trápne vtípky celý marec :D
  15. 16
    Poppyseed

25 ročná žena

@efyks Ahaha, to nie, ziadne pranostiky sme na neho neaplikovali. :D Ale pobral sa tusim niekedy v tretiaku prec, lebo prestupil na skolu do ineho mesta.
  16. 17
    Efyks

11 ročný chlapec

@poppyseed do Starého Smokovca :D
  17. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@efyks haha, ide ti riadne :D
  18. 19
    Efyks

11 ročný chlapec

@pubertslatinocelny :D dík...to si nebodaj Ty ten Starec?
  19. 20
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@efyks jj, tuto s @poppyseed sme uz na strednej spolu porcupine tree pocuvali (:
  20. 21
    Efyks

11 ročný chlapec

@pubertslatinocelny tak to ste mali celkom dobrý vkus už vtedy! :D a v Starom smokovci sa určite nejaká tá kultúrna osveta zišla
  21. 22
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@efyks v Starom som akurat utrzil posmech za priezvisko :( :,(
  22. 23
    Efyks

11 ročný chlapec

@pubertslatinocelny nič si z toho nerob...horšie ako Volopich sa nevoláš :)
  23. 24
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@efyks :,( :,( :,( tak som sa volal, kym sa rodicia nerozviedli :( zakladka bola peklo
  24. 25
    Efyks

11 ročný chlapec

@pubertslatinocelny chudák :(
  25. 26
    Poppyseed

25 ročná žena

(: