Fórum pridal _maggie_00, 3. 9. 2018 13:50 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

First day...

0
_maggie_00

16 ročné dievča

No čo prváci na strednej,pochválte sa,ako ste dopadli.Dufam,ze horšie ako ja ak sa to ešte dá...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Pomôžem ti - po slovensky je to prvý deň.
  2. 2
    _maggie_00

16 ročné dievča

@ps102 ďakujem moc za preklad (: (lala) (lala)
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Vzhladom na to, ze drviva vacsina bryndzu ma toto uz dost davno za sebou, neviem, ake reakcie cakas...
  4. 4
    Jozef511

22 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

Ja som na strednej stravil len ten prvy rok lebo ma leb brzdila
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

a ešte si dovolím vo všetkej skromnosti doplniť k bodu č. @1 - väčšina ľudí má rada aj istý komfort pri čítaní.... ergo za čiarkou sa vždy a bezpodmienečne dáva medzera... a tak isto samozrejme aj za bodkou, pokiaľ text pokračuje ďalej... a keby náhodou, tak výhľadovo - aj za bodkočiarkou, dvojbodkou, pomlčkou...
  6. 6
    Purenarcissism

26 ročná žena
    Naivka.

boze dakujem...prave som si uvedomila ako velmi rada som ze uz nechodim do skoly a mam 26 rokov :D
  7. 7
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@0 netrap sa pre kriticke komentare :)
    vela prvakov na strednej tu asi nie je. moj prvy den, hoci to bolo davno, bol nastastie celkom v pohode - mal som dvoch kamosov a spoluziakov zo ZS, ktori tam tiez isli a dali nas do jednej triedy, takze parada :)
  8. 8
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

a preco dufas, ze ostatni dopadli horsie ako ty? :D
  9. 9
    Martinesm

20 ročný chalan

Prvý deň na strednej nebol, lebo som bol na osemročnej gymply. Ale na výške to bolo tak že niečo hovorili a ja som si nič nezapamatal a potom som si nevedel zapísať predmety.
  10. 10
    Martinesm

20 ročný chalan

*osemročnom
  11. 11
    Efyks

10 ročný chlapec

počuj...knihy dostávate na začiatku roka, alebo ste ich dostali pred prázdninami, keď ste odovzdávali staré???
  12. 12
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Neviem ale smial som sa na všetkých čo šli do školy :D tak isto ako sa oni smiali kým som ja musel pracovať cez prázdniny :D
  13. 14
    Poppyseed

24 ročné dievča

Tiez ma zaujima co takeho hrozneho sa stalo. :D

Ale moj prvy den na strednej nebol tiez najlepsi. Nasadla som na zly autobus, ktory ma priviezol k uplne inej skole a tak som utekala a ponahlala sa rychlo aby som nemeskala hned v prvy den. Nakoniec som v pohode dobehla aj ked necitila som sa uz dobre, lebo som tam sedela cela spotena a udychana od behu. Ale nakoniec by som nebola jedina ktora by meskala, lebo neskor pocas triednickej dorazil este jeden chlapec. A kedze jeho priezvisko bolo Starec, tak sme sa samozrejme vsetci bavili na tom, ze ho to priezvisko dost vystihlo v tom, ako si dava na cas. :D

14. 15
    Efyks

10 ročný chlapec

@poppyseed ten musí isto počúvať trápne vtípky celý marec :D
  15. 16
    Poppyseed

24 ročné dievča

@efyks Ahaha, to nie, ziadne pranostiky sme na neho neaplikovali. :D Ale pobral sa tusim niekedy v tretiaku prec, lebo prestupil na skolu do ineho mesta.
  16. 17
    Efyks

10 ročný chlapec

@poppyseed do Starého Smokovca :D
  17. 18
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@efyks haha, ide ti riadne :D
  18. 19
    Efyks

10 ročný chlapec

@pubertslatinocelny :D dík...to si nebodaj Ty ten Starec?
  19. 20
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@efyks jj, tuto s @poppyseed sme uz na strednej spolu porcupine tree pocuvali (:
  20. 21
    Efyks

10 ročný chlapec

@pubertslatinocelny tak to ste mali celkom dobrý vkus už vtedy! :D a v Starom smokovci sa určite nejaká tá kultúrna osveta zišla
  21. 22
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@efyks v Starom som akurat utrzil posmech za priezvisko :( :,(
  22. 23
    Efyks

10 ročný chlapec

@pubertslatinocelny nič si z toho nerob...horšie ako Volopich sa nevoláš :)
  23. 24
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@efyks :,( :,( :,( tak som sa volal, kym sa rodicia nerozviedli :( zakladka bola peklo
  24. 25
    Efyks

10 ročný chlapec

@pubertslatinocelny chudák :(
  25. 26
    Poppyseed

24 ročné dievča

(: