Fórum pridal Kristini, 15. 3. 2017 23:01 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Florencia

0
Kristini

18 ročné dievča

Chcela by som ísť v lete do Florencie
Boli ste tam nietko?Ak áno zaujímalo by má čo sa tam oplatí ísť.Či je tam dobre.Počula som že je tam dosť zlodejov a takých divných ľudí tak aj to má zaujíma.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Eri.z_

18 ročné dievča

Kamaratka bola a len ospevovala, nadherne mesto :) ja idem v maji do Rima a chcem odskocit aspon na jeden den tiez do Florencie, aj ked to s tym kradnutim je pravda, ale tak treba si davat pozor, asi ako vsade :D
  2. 2
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

ja idem zit do Bologne.
    len tolko som chcela povedat :D
  3. 3
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

maju tam super zmrzlinu
  4. 4
    Aprilynne

20 ročné dievča
    BA/BB

@3, konkretne na promenade pred Ponte Vecchio hneď naľavo. My sme tam teda boli hlavne za kultúrou, prešli sme skoro všetky galérie, v podstate za 4 dni. Zlodeja sme nestretli, aj keď bolo všade veľa turistov. Krásne mesto inak :) Oplatí sa vybehnúť aj na ten kopec, odkiaľ je vyhliadka, to už sme my nezvládli :D
  5. 5
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Som pozeral dokument kde hovorili ze to je povazovane za najkrajsie mesto na svete
  6. 6
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

ak ta zaujíma architektúra,umenie a história tak je to ideálne miesto ale to je v podstate každé vačšie talianske mesto :)