Fórum pridal Rhozoxx, 25. 3. 2019 21:26 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

GAMČA alebo GJH?

0
Rhozoxx

15 ročné dievča

Prihlášky som som si podala na tieto dve školy na bilingválne triedy. Zatiaľ ma zobrali na Grösslingovu, na gjh som ešte nepísala prijímačky. Keby ma zobrali na obe, ako sa mám rozhodnúť? Má tu niekto skúsenosti s jednou z týchto škôl?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Gamča. Ten názov je taký, že keby si nemala žiadnu kamošku medzi spolužiakmi, môžeš sa stále utešovať láskou Gamče
  2. 2
    Sidious

21 ročný chalan

Ja som chodil na GAMČU. Chodil som do matematickej triedy a bolo tam super. O tej bilingválnej triede toho veľa neviem, otvárajú ju teraz prvý krát.
  3. 3
    Helloxd

25 ročný muž

GJH je podla rebrickov druhe najlepsie gymnazium na Slovensku... + Ako pise vyssie, na GAMCE len tento rok otvaraju bilingvalnu triedu, myslim si ze volba je jasna
  4. 4
    Aeria

18 ročné dievča

Ja som sa pri vybere riadila ineko rebrickom, takze byt z BA (a na tvojom mieste), tak si vyberiem Jura Hronca. :D
  5. 5
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

na GJH majú s bilingvalom dlhšie skúsenosti, aj napríklad vďaka medzinárodným programom PYP MYP IB, tak by som sa asi ja rozhodol pre GJH