Fórum pridal Paulialfi, 9. 1. 2017 18:44 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Gymnázium Frederica García Lorcu

0
Paulialfi

13 ročné dievča

Ľudia rozhodujem sa na ake bilingválne ísť a toto mi príde fajn. Škola sa mi zatiaľ páči, ale ved predsa o sebe píšu len tie najlepšie veci .
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

Najlepšie je vraj v Sučanoch, potom v Banskej Štiavnici, no keby mám ísť teraz na strednú a bavila by ma angličtina tak jedine LEAF Academy
  2. 2
    Hawk799

19 ročný chalan

Len jeblému človeku sa môže páčiť škola. Veď ona len slúží na to aby s vás vychovala robotov neschopných kriticky myslieť xD
    Čo už.
  3. 3
    Paulialfi

13 ročné dievča

Nedalo mi to tam cele, ale ak niekto viete prosim napíšte ako ste s ňou spokojný a ci boli prijímačky tazke a tak
  4. 4
    Vlado905

23 ročný chalan
    Bratislava

frajerka mi na Garciu voľakedy chodila.... a moc z tej školy nadšená nebola.... ako španielčinu ťa naučia.... ale ostatné veci nič-moc...
  5. 5
    Consultor

20 ročný chalan

@paulialfi Ahoj, nechodím síce na toto gymnázium, ale ak by si mal nejaké otázky ohľadom štúdia, napíš TS. :)
  6. 6
    Girasol8

21 ročné dievča

ak sa chces ucit spaninu a vediet ju, mat aj dobry pocit zo skoly a tak celkovo, tak urcite GBZA (Gymnazium bilingvalne Zilina) plus mozes si vybrat ci chcs francuzstinu alebo spanielcinu. Je to sice narocne studium ale rozhodne (už :D ) nelutujem, ze som bola jej sucastou :)