Fórum pridal Thunderstorm, 3. 1. 2018 02:21 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hanba? Guilty pleasure? Zvyk?

0
Thunderstorm

13 ročné dievča
devil's little sister

Hanbite sa za to, že chodíte na b? Tajite to pred svojim okolim? Preco? A preco sem napriek tomu chodite? Vzdy ste sa za svoju existenciu na b hanbili, alebo to prislo casom?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Osobne sem chodím pravidelne v ramci svojej internetovej rutiny a pred nikym sa o tomto portali nezmienujem. Jednak ocenim anonymitu a jednak mi tato stranka pride taka.. detinska? Napriek tomu, že vekový priemer už asi dávno presiahol 20 rokov..

2. 2
    Bebekex

24 ročné dievča

ked sa nas niekto s frajerom spyta, ze odkial sa pozname, nie kazdemu staci odpoved internet...ale nastastie nikto ani po spomenuti nejakeho portalu birdz nema potrebu si to tu prezerat

kazdopadne, nemam co skryvat, davam sem podobne veci ako na fb, kamosi vedia a tot vsjo
  3. 3
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Ja nehovorím svojim známym o B, aby ma tu nestalkovali (nerd)
  4. 4
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

nepotrebujem aby ma tu stalkovali kamoši.. a ked tu natrafim na niekoho známeho, tak to ostava len tu, dufam, že to tak je aj opačne :D
    tiež nechcem aby moji kamoši sem chodili trollovať..
  5. 5
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

Nikoho, koho poznám nezaujíma, co birdz je a prečo sem chodim :)
  6. 6
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Nehanbím sa za to, ale to neznamena, že chodím medzi kamošmi a ukazujem im v mobile "Aha, aha to je B!"
  7. 7
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Nehanbim sa a obcas o birdzi rozpravam. Najma ako o komunite pre divnych depresivnych slovenskych kvaziintelektualov.
  8. 8
    Openmindedfreak

28 ročný muž

zvyk, niekde inde aj tak nie som...
  9. 9
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

Nehanbím sa za to :D
  10. 10
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča