Fórum pridal Gnomeslayer, 15. 5. 2018 17:48 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Harabin prezidentom?

0
Gnomeslayer

23 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Vedeli by ste si predstavit dat vas volebny hlas JUDr. Harabinovi pri dalsich prezidentskych volbach?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jozef511

21 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

kiska ma sklamal lebo som si myslel ze je to moj pan premzident. Volil som kisku a veril som ze nas nesklame potopy toho fica konecne. budem volit pana sulika alebo pana harabina. sulik bude premier a harabin prezident
  2. 2
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@jozef511 Dnes som pocuval v radiu, ze pan premier uz chce prijimat darceky len v podobe kvetov a bonbonier, pretoze casy uplatkov uz skoncili. Bolo to usmevne, uz vidim ako sa budu kryt velke kauzy a ustavni cinitelia za to budu dostavat ruzicku za 1,50. :D
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

ja ho asi budem volit. bud jeho alebo fica, zavisi od preferencii. ked slovac chce kokotov, tak nech ma. kto som ja, aby som im pomahal proti ich voli.
  4. 4
    Jozef511

21 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@gnomeslayer mne je z neho zle som myslel ze ho da pani nicholsonova a panom matovicom dole na namesti ale nepodarilo sa im. kiska mal viac zasiahnut a odstranit ich. ked sa spoji pan harabin so sulikom odstrania ficiaka
  5. 5
    Majmarad

34 ročný ujo

jednoznačne som za to, aby bol prezidentom :)
  6. 6
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

No ak tam nič lepšie nebude, tak najskôr...
  7. 7
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

no ak by to bolo medzi nim a Radičovou tak by to bola dilema
  8. 8
    Ylyly

hrá sa, že má 0 rokov

jednoznacne Harabin, ved tazko najst vhpdnejsieho kandidata :) este mozno taky Kalinak
  9. 10
    Kunlun

19 ročný chalan

Ak sa Harabin stane prezidentom tak si zmením občianstvo a už sa na Slovensko v živote nevrátim... nie kvôli Harabinovi, ale kvôli ľuďom, ktorí ho zvolia...

A myslím si, že v druhom kole by nemal šancu...
  10. 11
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Berieme toto fórum ako satiru.
  11. 12
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Uvidim kto bude kandidovat :) ale urcite to nebude nikto prozapadny
  12. 13
    Patrixo