Fórum pridal Condition, 13. 10. 2017 20:35 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hellmans Tatarka je

0
Condition

23 ročný chalan
Žilina

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem ci lahodna ale naj na trhu no Vita star z Kauflandu je tiez v dobra inak dalsie chutne nepoznam nechuti mi Perkinks , Mikado , Doma a samozrejme ani TESCO tatarka to je hnus uplny uz a dalsie asi uz nepoznam
  2. 2
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

cloveku ktory vymyslel tatarku by som udelil nobelovu cenu! tatarka je neskutočny vynalez! hranolky a vyprazany syr si bez toho neviem ani predstavit.
  3. 3
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@torpedo08 presne :) Súhlasím :) Tiež zatiaľ moc ich nepoznám ale spomínané mi nechutili vôbec :)
  4. 4
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

A Vita star ti chuti ? :)
  5. 5
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Striedam.
  6. 6
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@torpedo08 ee :) dakde to normalne davaju v bufetoch k syru ale neni dobra podla mna :D
  7. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale taka najpodobnejsia Hellmans-ke je podla mna ;) ale naj je aj tak ked sa ides niekde najest a robia tam "domacu" teda ked ju samozrejme vedia dobre spravit :)
  8. 8
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@torpedo08 v Košiciach v auparku myslím som mal takú domácu výrobu ešte bola v kornútku ktorý sa dal zjesť ako bola drahá ale šiel som si dať 3x :D Lebo to ako fakt to teda uznávam že domáca výroba je best :)
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

jj je to uplne ine ked je domaca ako ked ti tam kydnu nejaku hnusnu najlacnejsiu aka existuje a pritom si myslis ze si na pohlad v nobl restauracii :D