Fórum pridal Patress112, 1. 3. 2017 22:11 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Heslo k zamknutému WinRAR archivu

0
Patress112

26 ročný muž

Viete mi niekto poradit ako zistím heslo k zamknutemu WinRAR archivu ? Na ulozto je jedna fajn audiokniha a nikde inde ju neviem najst... Je na to nejaký program alebo nejaka metoda ? Kontakt na uploadera nemam zial, cize to nemam ako zistit. :(
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

postni sem link
  2. 2
    Patress112

26 ročný muž

@mmajo https://www.ulozto.cz/!8cckcQ2Vmdjf/nastaveni-mysli-carol-dweckova-rar
  3. 3
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

aha, tak toto neprelomíš, ja som myslel že je heslo na .rar súbore, nie na prístupe na ulož.to
  4. 5
    6q66

22 ročný chalan

@mmajo A s tym rarom sa to da? Uz som mal vela locknutych suborov, ktorych som ´sa kvoli tomu heslu musel vzdat. :D
  5. 6
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

@6q66 dá sa to lahšie ako takto, je šanca že to nájdeš na nejakej warez stránke, pri niektorých súboroch je heslo v poznámke a tak...
  6. 7
    6q66

22 ročný chalan

@mmajo Hej, lenze nenasiel. Mal som rar, ku ktoremu bol iba textovy dokument s odkazom na heslo.. strana neexistovala. :D ( priklad )
  7. 8
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

ale mozes skusat :D ja som raz trafil heslo na jednu kapelu na druhy pokus :D