Fórum pridal Justme2000, 23. 9. 2018 12:08 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

História

0
Justme2000

19 ročný chalan

Zdravím! Chcel by som ísť študovať históriu (mozno spojenú s archeológiou /egyptologiou) s najväčšou pravdepodobnosťou na Karlovke v Prahe. Chcem poprosiť tých, čo študujú niečo na tento štýl, buď Praha alebo Blava,(viac 1. koment)
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Aby dá podelili o skúsenosti a pocity, či banuju, alebo sú šťastní, aj čo sa týka uživenia a uplatnenia, kvality vzdelania a tak.
  Sorry za zaradenie do hudba,ale mne mobil hádže akosika náhodne tie kategórie
 2. 2
  Pubertslatinocelny

  32 ročný muž
  pubertkúpnoknedlizovaný

  A podotazka: kedy ste naposledy vymazali históriu prehliadania? Nemusíte písať prečo, všetci vieme.
 3. 3
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @pubertslatinocelny Mazať historiu je pre lamy, my elitní drnkotechnici používame inkognito okná (?)
 4. 4
  Pubertslatinocelny

  32 ročný muž
  pubertkúpnoknedlizovaný

  @riddler spustenie inkognito okno potajomky spúšťa kameru, lebo tajné služby chcú vedieť z čo sa snažíš tajiť
 5. 5
  Riddler

  26 ročný muž
  Turiec

  @pubertslatinocelny hmm tak to bude super, ked si pritom predstavím, že nejaký siskár sa na mňa pozerá

  https://i.imgur.com/aVCNgsA.gif
 6. 6
  Ps102

  23 ročný chalan
  Jordan Peterson Birdzu

  @riddler My majsterbátori nemažeme nič, lebo sa za nič nehanbíme... 8-)
 7. 7
  Chlorofyl

  10 ročný chlapec
  Erec Jisrael

  ja skor mam focus na hebraistiku a judaistiku, co v podstate "suvisi" s tou egyptologiou, ale na SK neviem o tom, ze by egyptologia v nejakej forme poskytovana ako studijny odbor na VS. mozno arabistika ale to tiez som si neni isty. no urcite si myslim, ze v prahe na UK to ma svoju kvalitu a naucis (v pripade, ze si do toho realne zapaleny a nejsi len zblbnuty nejakou Stargate) dost vela, ale necakaj, ze to bude lahke a pojde ti to samo od seba. uplatnenie - veda. nic ine s tym necakaj ze budes moct robit
 8. 8
  Llover753

  tvári sa, že má -1 roky

  Síce neštudujem ani v Prahe ani v Bratislave; ale životná chyba ísť študovať históriu (vyskúšal som si na dvoch univerzitách), po bakalárovi nehrozí, aby som šiel ďalej s históriou - za to som rád, že študujem aj druhý odbor, v ktorom môžem pokračovať. Ak do toho nie si fakt zapálený, tak tam nechoď. Je to drina a strašná; im nestačí, že sa naučíš 10 kníh naspamäť, ale vedieť také veci, že či xy mal vplyv na zy bez toho, aby to niekde bolo napísané :P ... Egyptológia je iba v Prahe, tak ak si moc do toho zamilovaný a vidíš to reálne, že budeš sa s tým vedieť nejako presadiť tak do toho. A archeológia - na to treba si dať pozor; to tiež nie je o kopkaní si v hline - dejiny umenia a kultúry budeš drilovať ako nikto. A všetky tri veci sú o memorovaní a výsledkom tvojho memorovania miliónov faktov, ktoré musíš vedieť bude nasledovať premýšľanie a hľadanie súvislostí, ktoré nemáš nikde napísané, a ktoré od teba budú na skúškach chcieť. Tak veľmi by som premýšľal, či chceš a či na to máš psychické a fyzické predispozíciie byť 5 rokov vkuse v knihách.
 9. 9
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Vďaka všetkým