Fórum pridal Muaykelo, 4. 10. 2017 20:39 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hľadám knihu

0
Muaykelo

22 ročný chalan
Tnava

Ahojte hľadám knihu zameranú na "mentalny" tréning. Mala by obsahovať cvičenia zamerané na zosilnenie mysle, sústredenia, vôle, meditačné techniky a tak ďalej. Ďakujem za pomoc :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Akakolvek sustredena cinnost posiluje mysel. Najlepsie je to, co ta skutocne zaujima, v com chces vynikat a zenie ta to dopredu. Inak nezistis, coho vsetkeho je tvoja mysel schopna.
    (nikdy)
  2. 2
    Obsession

22 ročné dievča

Taku knihu by som potrebovala aj ja :D ..lebo niekedy ta vola mi dava zabrat :D
  3. 3
    Paracelsus

26 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

http://i1.martinus.sk/tovar/_l/159/l159645.jpg
  4. 4
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@cos45 najlepsie je neposilnovat mysel.ale svoje nemyslenie.. ja som teraz narazila na knihu od E.Tolle Sila pritomneho okamziku a nasla som si tam svoje :smile:

A ked chces akoze eeeste ze tak mam.jednu knihu speci na ducha aj telo aj vsetko mozne ale to ts (thumbs)
  5. 5
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Ale zas ked chces mysliet tak sa zameraj na to co ta bavi, je zbytocne sa trapit nad niecim co ti jednoducho nejde, ked chces viac, zameraj sa viac na to, co ti ide... mozes sa nadchnut napriklad nad origami ale ked ti to nepojde a pojde ti botanika tak sa zameraj na botaniku a v tom trenuj svoju mysel, napriklad... nehladala by som nejake univerzalne navody
  6. 6
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Vacsinou nefunguju
  7. 7
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

zahraj si old school hier a tie ta naucia ze ziadna prehra ti nezabrani nakoniec vyhrat :) a aplikuj to na realitu
  8. 8
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@Padlyanjel
    Je to zlozite, ja viem, ale chcel som len odpovedat konkretne na tu jednu otazku. Myslienky si niekedy nedokaze clovek upravit, ak mysel nie je dostatocne silna. Tak to len preto. Momentalne som nabaleny novymi vedomostami, takze zatial ziadnu novu knihu nepotrebujem. Ale keby, tak viem, kde ju hladat. :-)
  9. 9
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@cos45 ja mam zas casto take stavy ze vezmem knihu, kus precitam a musim ju na isty cas odlozot a spracovat to nez budem pokracovat... u jednej sa mi dokonca stal akysi upiri efekt akoby zo mna doslovne vysavala.energiu ze som ju citala roky po castiach
  10. 10
    Cos45

600 ročný ujo

@Padlyanjel
    Vyborne. :-) Len tak dalej.