Fórum pridal Tominoo1, 2. 7. 2017 12:24 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hladám nápad na videa na moj YT kanál

0
Tominoo1

19 ročný chalan

Ahojte idem si založiť yt kanál kam by som rád pridával zaujímavé videá ohladom android smartfónov ,len neviem sčím začať či videom a zlapšení chodu androidu alebo o recenzii na nejakú aplikáciu prípadne niečo inšie , prosím poradte.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

podla mna treba zacat schopnou kamerou a mikrofonom
  2. 2
    Tominoo1

19 ročný chalan

@ye6xncvl hej hej to mám už zariadené
  3. 3
    Hagelslag

22 ročný chalan

Bez nápadu a vizuálizácie ani nezačínaj...prídeš mi ako tí kvázy podnikatelia, mám 5000 eur a chcem podnikať, poraďte mi v čom! značka:plzzz
  4. 4
    Tominoo1

19 ročný chalan

@hagelslag vizualizaciu aj logo mam len problem je vo vybrani spravnych tem pretoze napriklad na zrychlenie chodu androidu je vela videy tak neviem ci mam vobec zacat prave stakym
  5. 5
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Hmmm čo tak robiť paródie?
    Sej Roška robí paródie na bjúty videá.
    Ty môžeš sparodovať obľúbený content pre chalanov, napríklad.
  6. 6
    Tominoo1

19 ročný chalan

@nespiacakraska nad tým som ešte neuvažoval
  7. 7
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Alebo natáčaj také videá ako Wizzory. Ľudia sa radi boja a majú radi záhady. :)
    Alebo sa priživ na úspechu niečoho. Napríklad teraz by malo byť, možno už je nové FNAF. Tak to sleduj a toč o tom. :)
    Alebo natáčaj záhady a popri tom sa priživ na FNAF. To by sa ti k tomu hodilo a ako je okolo toho taký hype, deti to vyhľadávať budú a možno sa cez tieto videá dostanú na tvoj kanál. (hehe)
  8. 8
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok
    Materská škola života

Ja by som ti dala odber, keby si robil videá na tému vytvárania android aplikácií, to by bolo celkom zaujímavé aj originálne, keďže som ešte nenarazila na mnoho sk/cz kanálov zameraných týmto smerom
  9. 9
    Tominoo1

19 ročný chalan

@foxie ďakujem za tvoj názor určite to vyskúšam
  10. 10
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok
    Materská škola života

@tominoo1 za málo, daj potom vedieť ako sa volá tvoj yt kanál