Fórum pridal Tominoo1, 2. 7. 2017 12:24 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hladám nápad na videa na moj YT kanál

0
Tominoo1

19 ročný chalan

Ahojte idem si založiť yt kanál kam by som rád pridával zaujímavé videá ohladom android smartfónov ,len neviem sčím začať či videom a zlapšení chodu androidu alebo o recenzii na nejakú aplikáciu prípadne niečo inšie , prosím poradte.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

podla mna treba zacat schopnou kamerou a mikrofonom
  2. 2
    Tominoo1

19 ročný chalan

@ye6xncvl hej hej to mám už zariadené
  3. 3
    Hagelslag

23 ročný chalan

Bez nápadu a vizuálizácie ani nezačínaj...prídeš mi ako tí kvázy podnikatelia, mám 5000 eur a chcem podnikať, poraďte mi v čom! značka:plzzz
  4. 4
    Tominoo1

19 ročný chalan

@hagelslag vizualizaciu aj logo mam len problem je vo vybrani spravnych tem pretoze napriklad na zrychlenie chodu androidu je vela videy tak neviem ci mam vobec zacat prave stakym
  5. 5
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Hmmm čo tak robiť paródie?
    Sej Roška robí paródie na bjúty videá.
    Ty môžeš sparodovať obľúbený content pre chalanov, napríklad.
  6. 6
    Tominoo1

19 ročný chalan

@nespiacakraska nad tým som ešte neuvažoval
  7. 7
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Alebo natáčaj také videá ako Wizzory. Ľudia sa radi boja a majú radi záhady. :)
    Alebo sa priživ na úspechu niečoho. Napríklad teraz by malo byť, možno už je nové FNAF. Tak to sleduj a toč o tom. :)
    Alebo natáčaj záhady a popri tom sa priživ na FNAF. To by sa ti k tomu hodilo a ako je okolo toho taký hype, deti to vyhľadávať budú a možno sa cez tieto videá dostanú na tvoj kanál. (hehe)
  8. 8
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok

Ja by som ti dala odber, keby si robil videá na tému vytvárania android aplikácií, to by bolo celkom zaujímavé aj originálne, keďže som ešte nenarazila na mnoho sk/cz kanálov zameraných týmto smerom
  9. 9
    Tominoo1

19 ročný chalan

@foxie ďakujem za tvoj názor určite to vyskúšam
  10. 10
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok

@tominoo1 za málo, daj potom vedieť ako sa volá tvoj yt kanál