Fórum pridal Somintrovert21, 23. 5. 2018 10:49 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

hľadám spontanných ľudí !

0
Somintrovert21

22 ročné dievča

čauko, hľadám nejakých crazy ľudí, čo by boli ochotní ísť na dobrodružnú cestu, koncom augusta alebo skôr v polke júna, na 2 týždne cca. (kvôli brigáde) :D stopom, alebo neviem ako vypadnúť, bez cieľa, zažiť dačo...seriously :) ked tak správa :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicmanenapada

27 ročný muž
    Bratislava

Tá ponuka mi akosi nepasuje k tomu nicku :D Samozrejme, nič v zlom.
    A kam, do zahraničia, či len po SR?

Ja len tak, že ma zaujíma, ako niečo takéto dopadne. Nemám dovolenku, aby som sa mohol pridať.
  2. 2
    Panakoja1

19 ročný chalan
    Nitra

ja by som chcel ísť vlakom po celom slovensku, hlavne po takých zaujímavých miestach, a navštívyť najjužnejší bod SR atď.. (hehe)
  3. 3
    Somintrovert21

22 ročné dievča

@panakoja1 to tiez znie ako dobrý napad :) a na to by aj stacili dva tyzdne :)
  4. 4
    Somintrovert21

22 ročné dievča

@nicmanenapada kedysi soma bola vacsia intro, uz az tak nie :D
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Mozno moj kamos @bananovyjoe pojde :D
  6. 6
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

@mkamka ideme? :D
  7. 7
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

@antifunebracka Ty choď, ja mám dosť aktivít. Ale je pre teba primladá. :D
  8. 8
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

ja s kamoškou chceme takto ísť vlakom toto leto, ale študentskú zľavu na vlaky máme len do konca júna a ja budem svoju zlomenú nohu liečiť minimálne do polovice júla, takže vlakom asi nepôjdeme, alebo pôjdeme platene. Neviem či pôjdeme nakoniec koncom prázdnin alebo čo. Každopádne daj mi kontakt na seba a ak nezoženieš ľudí tak môžeš ísť s nami.
  9. 9
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

@mkamka 21 primladá, hej? :D To v akom vesmíre žiješ dpc, asi si nejakú dôchodkyňu nájdem lol.
  10. 10
    Somintrovert21

22 ročné dievča

@antifunebracka vdaka vam sa citim ako decko :D dik :D
  11. 11
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

@antifunebracka Ja viem, že pre tvoj výpočet:tvojVek/2+7 to sedí, ale aj tak je. Hej dôchodkyňu, ako ja stále tých dôchodcov. :D

Somintrovert21 Neboj sa, to nie si, už by si mala rodiť. (interný Birdz humor)
  12. 12
    Somintrovert21

22 ročné dievča

@mkamka humoru rozumiem, sarkazmus milujem :D idem kojiť
  13. 13
    Charlie1

21 ročný chalan

a platí to aj pre mužov, či iba ženy ? :D
  14. 14
    Bebekex

24 ročné dievča

ved ta ani nepozname :D
  15. 15
    Majmarad

34 ročný ujo

@somintrovert21 Ako by som išiel na takýto výlet :) Ale najskôr nebudem kvôli dvom zamestnaniam :(
  16. 16
    Helloxd

21 ročný chalan

@somintrovert21 som velmi velmi za :D ale bohuzial by som kvoli casu stihol skor nieco kratsie, nejaky weekend, predlzeny weekend max niekde uplne inde a uplne jedno kde (mimo SK ofc)
  17. 17
    Somintrovert21

22 ročné dievča

@bebekex tak je na case aby ste ma spoznali :D nemam spolocensky zivot, tak hladam ho tu
    :D
  18. 18
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

Koment @14 musíš chápať ironicky vzhľadom k tomu, ako som spoznala Bebe a spol. Spontánne. :D
    Dôkaz: http://birdz.sk/bebekex/status/je-tu-nejaka-dobrodruzna-dusahoc-aj-viac-ktora-si-trufa-na-3-4/1126998-status.html
  19. 19
    Bebekex

24 ročné dievča

@mkamka hovori pravdu :D

ale ty si presla vyberovym konanim aj :D sme robili analyzu tvojho profilu na B vtedy s matwejom a pamatam si,ze si mala (vlastne aj mas) dobre fotky uploadnute a statusy tiez.

kazdopadne. @somintrovert21 bohuzel uz nemam tolko dovolenky, ale dufam,ze sa ti podari najst super ludi:)))

20. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

@mkamka Vyrazime dakedy na záťah do starobinca :D
  21. 21
    Mookie

21 ročný chalan
    NR/PO

Písal som ti správu :)