Fórum pridal Pubertslatinocelny, 10. 8. 2018 10:32 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hľadám video

0
Pubertslatinocelny

31 ročný muž
konské-e zuby

Kedysi dávno som v nejakej slovenskej televíznej hitparáde videl ako zaujímavosť video, myslím že od nejakých slovákov, ktoré bolo coververziou videa By the way of rhcp.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

V origináli preskakuje za jazdy cez okienko z auta do auta, tu naskočil za jazdy na prívesný vozík, mali tam dáke lacné staré auto, celé to bolo dosť smiešne, ale zároveň obdivuhodné. Bolo to v dobe, keď internet nebol veľmi rozšírený, ale čakal by som, že medzičasom to niekto niekde uploadol. Nikde nič také ale neviem nájsť.
    Čo by som potreboval, je od niekoho aspoň potvrdiť, či si to tiež pamätajú xD Niekedy mám pochybosti, či sa mi to len nesnívalo alebo čo :D
  2. 2
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Idem k zubarke ,drzte mi palce :-o
  3. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@pubertslatinocelny ako inak, z PD (hehe)

https://youtu.be/3NhYmsCmXdU
  4. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@salora hahahahaha, ďakujem ti prenaramne! Guglil a youtubil som to, ale bez úspechu.

Inak pred nedávnom ti tu ktosi napísal, že teba sa môže hocičo opýtať a vždy vieš :D po tomto začínam tomu veriť
  5. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@pubertslatinocelny nemáš za čo... (: tak všetko nie, ale napr. hudba, cestovanie a foto, to je moje (thumbs) (hehe)
  6. 8
    Charlie1

21 ročný chalan

@pubertslatinocelny to som napisal ja :D a je to pravda, Salora je chodiaca encyklopédia :D
  7. 9
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@charlie1 tomu ver (hehe) (thumbs)