Fórum pridal Feelagain, 12. 7. 2017 10:27 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

hladanie frajera/frajerky cez internet

0
Feelagain

20 ročné dievča
Brno

ked sa s niekym zoznamite cez internet, napr. cez fb, tinder, badoo /popripade pokec/, je to pre vas v pohode, alebo sa za to hanbite, ze vobec taketo prostriedky pouzivate? resp. nemusíte ani hladat original vztah, len nemate s kym ist von a podobne
Odozva

Názory k téme

1. 1
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Keby sa cez takéto stránky nezoznamujem s ľuďmi, tak mám za celý život doteraz iba 2 vzťahy :D
  2. 2
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Je to v pohode, ak to pôsobí tak nenútene, že si na ten portál prišla pokecať, ak sa podarí spoznať nejakých nových ludí, vtedy to podľa mňa nie je nejaké zahanbujúce, skôr ked niekto príde na tú sociálnu sieť so zámerom niekoho si čo najskôr nájsť,lebo už je zúfalý.
  3. 3
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

boze ja som chodila na Tinder zo srandy so spolubyvajucou, fakt cisto sranda

a spoznala som tam dost v pohode ludi aj ked vacsina tam su chuji ale podla mna sa tam da najst v poho clovek

ale inac je to stale take, ze ked sa nam pytali kde sme sa spoznali tak som hovorila ze von.. :D:D D :D

no ale keby niekoho teraz spoznam cez pokec tak to povazujem za hanbu na tri zimy :D :D :D
  4. 4
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Je to úplne v pohode. Ja som najlepších ľudí našiel práve cez "sprostý a povrchný" instagram.
  5. 5
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

@nikkaaa aj tu sa dá spoznať dosť v pohode ľudí, a predsa sú väčšina chuji :D

mimochodom jednu, vlastne dve z najinteligentnejších osôb, čo poznám IRL, som spoznal na pokeci
    i keď priznávam, že to je rarita
  6. 6
    Warble

18 ročné dievča

vobec mi to nie je trapne :) praveze irl by som tych najsuper ludi asi ani nestretla
  7. 7
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Otvorene sa priznavam k svojim kamaratom, ktorych som spoznala na nete aj k tomu, ze som tam nasla expriatela a trojročný vztah. Nie je to hanba, clovek ma moznost spoznat ludi na ktorych by nikdy nenarazil :) ja to neviem skor tak bezne v realite. Internet je moj rajon a nehanbim sa za to.
  8. 8
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Aj rodina vie vsetko, kto je z netu, kto nie je. Si zvykli. Nevymyslam bachorky (ako napr. ten ex :D )
  9. 9
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Mesiac si písať - drhnúť klávesnicu a potom sa stretnúť a nakoniec zistiť že je úplne iná ako som si mysel? no tak to ďakujem neprosím. Keď si s niekym píšem tak len z nudy. určite nie za účelom zoznámenia.
  10. 10
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

@mcvpn no to je pravda :D

ja som si na pokeci inac nasla frajera ked som mala tak 16 a bol to fakt super a velmi zlaty chlapec :D

inac chodiet niekto na ten pokec este?? chodi tam este niekto vobec ?? :D :D mne sa to zda trochu oldschool uz :D
  11. 11
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

@xxar3s 1- nemusíš písať mesiac
    2-nemusíš písať s účelom zoznamovania sa, ale môže to do toho prirodzene vyústiť

@nikkaaa kde inde sa dá kúpiť použité spodné prádlo? :O
  12. 12
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

@mcvpn ja neviem podla mna kupis aj na FB aj na Tindri :D teda mne niekto na FB uz vypisoval ze 50eur mi da za jeden KS, normalne by sa dalo zarobit :D
  13. 13
    Arywian

10 ročné dievča

nerobí mi problém priznať, že sme sa s frajerom spoznali cez internet, skôr je problém neznalým vysvetliť "čo je to ten birdz" :D
  14. 14
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@delica
    Ono na ulici je ťažké vidieť, kto má rád intenzívny shitposting, aké meme sa mu páčia a či má rád vtipy o inceste.
    Preto sa aj mne nadväzujú nové známosti cez internet oveľa ľahšie. :)
  15. 15
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

Preco by som sa mal hanbit za to kde som spoznal daneho cloveka? To ako krby som sa hanbil za toho cloveka lebo aj on tam bol...
    Na pokeci, na birdzi, na instagrame, na fb som uz spoznal dost ludi, ktori su velmi super...
  16. 16
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@ps102 krásne zahrnuté. V realite clovek moze narazit aj na sympatickeho cloveka a zistit, ze je 9gagger nasledne.
  17. 17
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

nehanbím sa za to
  18. 18
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

*zhrnute, autocorect je fuj
  19. 19
    Tasha5

27 ročná žena
    Na PoVazenie

@nikkaaa vďaka pokecu mam pekne obdobie aj grátis na Pohodu som išla :S nechápem čo je na tom hanba,keď debili su aj tam aj IRL a všade na nete
  20. 20
    Johnysheek

9 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

ono hlavne aj ked nejakeho cloveka spoznate "offline" tak v dnesnej dobe na 99% nasledne skoncite "online", kedze maloktore pary dokazu byt spolu 24/7 a hned na zaciatku spolu byvat/zit :) a tak komunikuju najjednoduchsie ako sa da
    tam je potom otazka ze kam to zaradit..

ale inak tiez som skrz net spoznal neskutocne vela skvelych ludi.
  21. 21
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

@tasha5 ja nehovorim ze je to zle, kamosova mama si tam napriklad nasla frajera ktory je zlaty

len ja si nemozem pomoct ja sa za ten pokec hanbim :D a preto tam nechodim ani
  22. 22
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@mcvpn tak vačšinou to býva tak že keď si s niekym pravidelne píšem mesiac - dva tak tá osoba chce aby sme stretli, len ja potom neviem ako sa z toho vyvliecť a keď sa viac krát vyhovorím, tak sa buď urazí alebo mi prestane odpisovať, alebo mi začne odpisovať jednoslovné odpovede :D pritom ja som si chcel od začiatku len písať.
  23. 23
    Subarnica

20 ročné dievča

Nehľadám a ak som sa aj s niekým zoznámila (fakt na jednej ruke spočítam) tak k tomu moc nepriznávam..
  24. 24
    Tasha5

27 ročná žena
    Na PoVazenie

@nikkaaa taaak kedze neni kazdy akčný ako ty a ostatni,je to moznost,keby si tichsia a dajme tomu trochu soc,fobia si zaň rada alebo iné ;)
  25. 25
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Z tých pár ľudí, s ktorými som sa prvotne zoznámil na internete, som si irl nesadol s nikým. :,( Keďže teda nemám kamarátov z pokecu, tinderu ani birdzu, nemám ani dilemu s priznávaním, kde sme sa zoznámili... ale myslím si, že by som sa za také veci nehanbil.
  26. 26
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Priznať, že na internete alebo hocikde inde, to sa nehanbím, ale že na Birdzi, to áno (:
  27. 27
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Tiež v Tom nevidím nič zlé, priateľku som spoznal na isketchi a keď sa ma niekto spyta, kde sme sa zoznámili, tak poviem, že na jednej kresliacej hre na nete :D
  28. 28
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

@thinkaboutjustice ja som svojho bývalého stretla na Draw Something, to je v podstate obdoba isketchu a tiež som potom hovorievala, že sme sa stretli na kresliacej hre. (hehe)
  29. 29
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

Víííš čo, náhodne sme sa našli na nete last time :) a hanbím sa to dakde hovoriť, lebo to nie je original a ešte tá stránka,ale čo už :D Najlepšie je nehľadať vtedy to príde :)
  30. 30
    Loveillumination

23 ročné dievča

ja som v jedenastich bola u kamosky, ktora si pisala na icq s nejakym chalanom, tajne som si opisala jeho icq cislo a skontaktovala ho :D pisali sme si skoro 4 roky, hrali lamy a ovecky a potom z toho vznikol krasny 6 rocny vztah, ziadna hanba :D :D
    a s terajsim frajerom sme rok len hrali duo v lolku a myslel si, ze som nejaky 13 rocny poliak, ani neviem ako to vyustilo k tomu, ze spolu zacneme o 2 tyzdne byvat ale som hrda :D
  31. 31
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Nepouzivam
  32. 32
    Jane338

23 ročné dievča

na pokeci som nasla manzela. a nehanbim sa za to :-D smejeme sa na tom uz :-D
  33. 33
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

vidim že všetci používate kdejaké iné zoznamky a stránky kde ste si ponachádzali ľudí. A nehanbím sa za to že niekoho spoznám cez internet.
  34. 34
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

ja som si na pokeci našla pár kamarátov aj priateľku a nehanbím sa za to... väčšinou sú tam dementi, ale nájde sa tam aj nejaký menší počet normálnych ľudí :)

ale teda nehľadala som vyslovene že by som teraz vypisovala na plochu že "chcem vzťah" :D skôr som len tak popísala s ľuďmi čo boli v pohode a s niektorými z nich z toho neskôr vzniklo kamarátstvo alebo teda v jednom prípade aj vzťah, ktorý stále trvá :)

dosť veľa ľudí nadáva na to, že dnes sa ľudia zoznamujú na soc. sieťach... ale ono to je len novšia verzia zoznámenia sa cez inzeráty v novinách, čo tu bolo už dávno... moja babka z maminej strany sa tak zoznámila s dedom. cez inzerát v novinách. a viem že v dosť krátkej dobe sa vzali ... za pár mesiacov tuším :) a prežili spolu celý život kým neumreli a nemali zlý vzťah.

to ja len tak ... že aj z neosobného zoznámenia môže vzniknú niečo pekné a dlhotrvajúce :)
  35. 35
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

@tarassaco hehe, najlepšie je to potom vždy sledovať tie udivene výrazy a vysvetľovať ľuďom o čo ide :D ale príde mi to celkom zlaté, také netradicne :D
  36. 36
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Pariky z pokecu sa rozpadnu povacsine skor, ako to ti dvaja nestastnici vobec stihnu niekomu povedat, cize problem v tom by som nevidel.
    Samozrejme, cest vynimkam, ja ta vynimka nie som heeh. :D
  37. 37
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

poviem, ze poznam cloveka 'z netu' :D
    nechcem, aby ma IRL-ludia stalkovali na birdzi, obcas mi niekto spomenie, ze nahodou na moj profil narazil a idem umriet od hanby :D
  38. 38
    Dewotchka

17 ročné dievča

hrozne veľa ľudí som našla cez instagram, tým že mi odpovedali na niečo čo som pridala sme hneď mali tému na rozhovor a bolo to nenútené, nie ako také to klasické facebookové "ahoj ako sa maš" (: vyslovene zoznamky som nikdy neskúšala a ani nechcem, stačili mi úchyláci z pokecu (hehe)
  39. 39
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

je to v pohode, sak nazivo ked sa clovek pokusi prihovorit tak nanho pozeraju jak na debila ze co chce, preco otravuje a narusa sukromie. naproti tomu na nete sa este stale berie za normalne ked niekto neznamy niekomu napise koment alebo spravu.
  40. 40
    Obrvonjottr

29 ročný muž

kedysi som sa zoznamoval aj cez net... ale teraz už nie. Napr. na pokeci už ostali fakt že len zufalci a uchylaci. Nájsť tam normálneho človeka je fakt problém. Na vzťah dvojnásobne. Klasické zoznamky mi už prijdú serióznejšie :D Ale suhlasim s tym, že je taka doba, že už sa neoplati ludom ani prihovarat lebo niektori aj obycajne ahoj povazuju za sexualne obtazovanie. Takze paradoxne v dobe ked je komunikacia s celym svetom tak jednoducha, ludia uz nedokazu spolu nadvazovat kontakty... ach jaj.
  41. 41
    Xy12345

23 ročný chalan

Nezoznamujem sa lebo s veľmi veľmi malo ľudmi sa cítim vpohode, aj keď tu na B zriedka nejakej napíšem, keď mám dobrú náladu.... ...
  42. 42
    Pepo-21

25 ročný muž

neviem na co by som si tam s niekym len pisinkal :D take nech ma neotravuju :D ked ma niekto zaujme a konverzacia je vpoho cool nenutena a bol by zaujem z oboch stran, chcem ist von :) a ked nemam chut nikoho noveho spoznat, tak sa tam vobec neukazem, na pisinkanie mam kamaratov a okrem ineho mam este zivot
  43. 43
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

Tinder je ultrainvazívny, chceli odo mňa pri registrácii komplet celý profil FB vrátane mobilu, môžem ojebať, hneď som to vymazal :D
  44. 44
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Odkedy na mňa vytiahol nôž típek zo zoznamky, odvtedy to moc nevyhľadávam, ale Tinder ma bavil ale iba v Londýne :D
  45. 45
    Pravnik

31 ročný muž

na hľadanie cez azet mám nejaký blok, ale keby som si tam dakoho našiel, tak sa za to nehanbím...akože pred kým by som sa mal?
  46. 46
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

ja som napr na tindri spoznal zenu, ktora sa zatial najviac priblizovala zene, s akou by som eventualne chcel mat vztah, ak by som nejaky chcel. bola inteligentna, pekna, zaujimala sa o umenie, dizajn, pocuvala dobru hudbu, mala skvely literarnu vkus, atd. ful pekidz.

ale to bola tiez v podstate len nahoda, lebo aj ked na tindri mavam matche, so ziadnou nikdy nekomunikujem a pouzivam to skor len na ohodnotenie zaujimavosti zien :D
  47. 47
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

ale aj keby som cez net spoznal niekoho, s kym by som skoncil v nejakom vztahu (priatelskom/partnerskom), bolo by mi dost jedno, ze to bolo prave cez net. proste koho to sere.
  48. 48
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

@miki_snark IBA? :D čo by si chcel v 20tke? :D ja mám len druhý vzťah tiež

inak na všetkých vymenovaných som bola a nikdy som nemala nič s nikým, koho som spoznala cez net :D a nie kvoli predsudkom, jednoducho sme si nesadli a nebola tam iskra
  49. 49
    Freyaa

hrá sa, že má 0 rokov

Velmi ma nebavi si pisat ale velmi sa mi ani nechce do stretnuti s podivnymi ludmi z netu - ale ako tu uz bolo sponenute, instagram je zaujimave medium, ktore sice nie je primarne urcene na zoznamku, ale prave vdaka podobnemu vkusu a zaujmom som sa v podstate bez vyhrad a stresu stretla s dvoma ludmi a obaja su fajn a s oboma sa stale stretavam.
  50. 51
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Na prelome 15/16 som si našiel o rok mladšiu frajerku na Pokeci. Teda skôr ona mňa. Bolo to na diaľku a vydržalo to 1 a trištvrte roka. Žijem s tým v mieri. Predsa len, bola to cenná skúsenosť.
  51. 52
    Kail91

26 ročný muž

Nepríde vám ťažké zoznámiť sa s niekým cudzím cez internet?
  52. 53
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@lenkaska1 tak ja som ich mal nejak okolo 15, väčšinu práve takto že cez net sme si s niekym začali písať a potom sme sa zoznámili naživo no a už to šlo. Keby nebolo internetu tak fakt len tie 2 by som mal.
  53. 54
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Tak zvyknem sa zoznamovať s ľuďmi cez internet. Mala som aj nejaké vzťahy z toho. Avšak nepriznávam sa k tomu. Radšej poviem, že sme sa zoznámili niekde na zábave alebo tak.
  54. 55
    Mmajuskaa3

22 ročné dievča
    Summertime happiness

Tinder je to najlepšie čo sa mi mohlo stať :D ale hej hanbím sa za to trošku