Fórum pridal Piter09, 8. 1. 2017 19:30 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hlas akeho pohlavia mate radsej, co sa tyka spevu?

0
Piter09

19 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Simka1311

21 ročné dievča
    Vrbové/Nitra

som žena- svoj hlas (: (: (: (: (:
  2. 2
    Tarassaco

tvári sa, že má 5 rokov

Bas, poprípade hlbší barytón.
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2h6fjbofP1rpis0so1_500.gif
  3. 3
    Ssnehulienka

21 ročné dievča
    Dolný Kubín

urcite muzsky. jedine zenske hlasy, ktore sa mi velmi pacia, a ktore si rada vypocujem su Lady Gaga a Miley Cyrus.
  4. 4
    Piter09

19 ročný chalan

mne sa pacia skoro len zenske. a aj muzsky, co mam najradsej, to je molkov hlas, cize skor zensky.
    sice, par muzskych mam rad, napr. micheal stipe, ed sheeran, ale tie zenske jednoznacne prevladaju
  5. 5
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

aj aj
    zalezi od konkretneho cloveka
  6. 6
    Smilerrr

hrá sa, že má 1 rok
    Storybrooke

U mňa to nerozhoduje. Páči sa mi aj aj, a aj množstvo spevákov/spevacok ktorých počúvam je približne rovnako
  7. 7
    Piter09

19 ročný chalan

@pachirisue @smilerrr a neviete posudit co viac? ja som si to tiez neuvedomoval, ale potom som si presiel svoju kniznicu hudby a zrazu som si vsimol, ze 80% co mam, su kapely so zenskymi spevackami :-O
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Som zena a skoro vyhradne len zenske, co sa spevu tyka. Jednoducho mne muzske hlasy nepripadaju stavane na spev, okrem legendarnych vynimiek typu freddie a par inych.

Vtipne ale je, ze co sa rozpravania tyka, som uchyl na muzske hlasy a pekny muzsky hlas ma neskonale vzrusuje :D
  9. 9
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak ako to sa neda porovnavat ale ked si to zoberem tak ze koho viac pocuvam tak su to chlapi
  10. 10
    Void

12 ročný chlapec
    48.911464, 2.740322

pri rocku a rape mužský

pri indie a takých tých jemných oných ženský
  11. 11
    H8r

22 ročný chalan
    Ich bin ein Münchner!

Záleží od žánru. Pri trip hope, downtempe, či iných elektronických veciach určite ženský, ale naopak predstava škriekajúcich punkáčok či gangsta raperiek mi príde hodne absurdná.
  12. 12
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

počúvam výhradne mužov, s pár ženskými výnimkami, ktoré ma zaujímavejšie sfarbený hlas (beth gibbons, amy winehouse, janis joplin, bjork..) prípadne majú len ozaj hlbší hlas. Strašne nerada počúvam tenké hlasy aj vo spievaní aj v rozprávaní. (výnimka beth gibbons) Nedajbože keď v TV či v rádiu moderuje niekto s tenkým hlasom, celé zle.
  13. 13
    Forte

16 ročné dievča
    lälälä

to strasne zavisi od farby hlasu, hudobneho zanru a rôznych inych faktorov ale vseobecne asi viacej vyhladavam zenske
  14. 14
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@piter09 ani nie.. kukla som sa do spotify, a ozaj je to tak pol na pol u mna :D
    u mna zavazi skor kvalita piesne, a uz ci sa mi paci ten konkretny hlas toho cloveka ci uz je to spevak alebo spevacka
  15. 15
    Smilerrr

hrá sa, že má 1 rok
    Storybrooke

@7 Šiel som si spočítať na Spotify umelcov a je tam 24 žien a ženských skupín a 22 mužov a mužských skupín, teda je to dosť vyrovnane
  16. 16
    Darkestangel

21 ročné dievča
    Banská Bystrica

Takmer výlučne počúvam mužské hlasy, ženský spev ma fakt len výnimočne osloví
  17. 17
    Ps102

21 ročný chalan

Čo sa týka sympatií, tak je to naozaj asi 50 na 50.
    Je mi jedno či spieva E. Fitzgerald alebo F. Sinatra.
    Najčastejšie ale počúvam rockové veci, a tam ozaj výrazne dominujú muži - Jagger, Axl Rose,aleks, Bon Scott, Josh Homme, Mercury, Bowie...
  18. 18
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Aj aj.

Ale jedine u muzskych hlasov si vsimam, ked je ten hlas mega sexi.
  19. 19
    Piter09

19 ročný chalan

no, tak to mam pocit, ze sexy hlasy si vsimaju len zeny :(

mne pridu niektore zenske hlasy brutalne sexy a kvoli tomu ich asi viac pocuvam, ale s tym sa moje pohlavie nestotoznuje :(
  20. 20
    Violinkenneth

21 ročný chalan
    podľa toho kde sa zobudím

@tarassaco https://youtu.be/3dXKxmLUl54?t=100
  21. 21
    Tarassaco

tvári sa, že má 5 rokov

@violinkenneth Avi, och! (love)
    On je neskutočný!
  22. 22
    Violinkenneth

21 ročný chalan

@tarassaco pamätáš si ako sme mali málo spoločných záujmov? čo sa stalo...? :D
  23. 23
    Tarassaco

tvári sa, že má 5 rokov

@violinkenneth to isto tie interňety!
  24. 24
    Violinkenneth

21 ročný chalan

@tarassaco cthulhu bless the interňet.
  25. 25
    Forte

16 ročné dievča
    lälälä

inak, sice sem nepisem ziadnu dalsiu uzitocnu informaciu ale ja sa dost cudujem ze tolko zien dalo muzske ako na to pozeram :D nerozumiem napriklad vobec @16 ze preco :D
  26. 26
    Tarassaco

tvári sa, že má 5 rokov

@violinkenneth jop!
  27. 27
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

tak tuto nerobim moc rozdiely... to co pocuvam su sice vacsinou muzske zoskopenia, ale na youtube ked kukam covery tak si pozeram skor tie zenske lebo na to sa lepsie pozera :D
  28. 28
    Smajlo18

20 ročné dievča
    Andromeda

Ženský mi v hudbe prekáža (letim)
  29. 29
    Piter09

19 ročný chalan

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/40/f9/ab/40f9ab519ce95810cae7dfab41ad9f25.jpg
  30. 30
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

kedze moj prvotny dovod fajcenia bol hlas mark lanegana/toma waitsa, milujem chraplavy Whiskey & Cigarety hlas.

Ale rovnako moj najoblubenejsi hudobnik Josh Homme dava casto falzeta a nie je to typicky muzsky hlas.
    Ako ale bolo uz spomenute - zalezi od zanru, piesne a ci to tam sedi. Pravda ale je, ze spevacky ako Lady Gaga, Miley Cyrus, Beyonce vobec nemusim, aj ked viem, ze spievaju pekne, ale ta hudba je hrozna a komercna. No taka PJ Harvey a jej americka verzia Cat Power je uz druha vec...
  31. 31
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

súcítim so @16, samozrejme je tu pár výnimiek ale väčšinou sa mi moc ani song kde spieva žena nepáči práve kvôli tomu..