Fórum pridal Lakero, 5. 1. 2017 17:20 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hliadky vo vlakoch?

0
Lakero

18 ročný chalan
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lakero

18 ročný chalan
    Košice

Aký máte na ne názor?
  2. 2
    Imperador

29 ročný muž
    Nešpecifikovaná oblasť na odvrátenej strane Mesiaca. :D

Treba urobiť biely poriadok! :D
  3. 3
    Notme

22 ročný chalan

celkom zvlastna logika, bojovat proti asocialnym parazitom vo vlaku tym, ze do toho vlaku poslem dalsich asocialnych parazitov.
  4. 4
    Imperador

29 ročný muž

@notme Kotlebovci pracujú, štátu odvádzajú dane a odvody a hliadky vo vlakoch vykonávajú v čase svojho pracovného voľna a bez nároku na finančnú odmenu.
  5. 5
    Lacius

22 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Myslim si, ze kazdy ma pravo cestovat vo vlaku a je povinnostou kazdeho cestujuceho urobit vo vlaku poriadok s ludmi, ktori tam robia neporiadok.
  6. 6
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

Ja nechcem byť pod drobnohľadom, som proti
  7. 7
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ohoooo. a taky mazurek?
  8. 8
    Imperador

29 ročný muž

@patrixo Nebojte sa, pod tým drobnohľadom už dávno ste. :D Oko Veľkého čierneho brata nás sleduje 24 hodín denne. :D
  9. 9
    Imperador

29 ročný muž

@notme Mazurek je poslanec parlamentu, ten má času neúrekom. :D
  10. 10
    Notme

22 ročný chalan

@imperador aha, cize niekto berie od statu 3700 eur mesacne za nic, verejne nadava a hadze po ludoch dlazdicove kocky? taky clovek sa podla mna da oznacit za asocialneho parazita.
  11. 11
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

@imperador hej, ale nemusia ma k tomu strazit este nejake kotleby
  12. 12
    Tangerina

21 ročné dievča

cestujem denne vlakom a myslím, že tí policajti, čo sa na dve zastávky prejdú tým 13 vagónovým vlakom nestačia....mne je jedno, kto bude v tom vlaku dávať pozor, len nech tam niekto je!
  13. 13
    Imperador

29 ročný muž

@notme 1. Práca poslanca NR SR nie je parazitická. 2. Mazurek dlažobné kocky po nikom nehádzal.
  14. 14
    Notme

22 ročný chalan

@imperador tak to uz hej, tomuto ja vravim dva mocne argumenty! este mi povedz o tom, ako rusi nikdy neurobili nic zle a ako nas ovladaju americke mimovladky a sme vybaveni.
  15. 15
    Imperador

29 ročný muž

@notme Dochádzajú argumenty, keď sa znižujete k havlisticko-slniečkárskemu pseudosarkazmu? :D
  16. 16
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ma zmysel na teba plytvat argumentmi? sami pred volbami vraveli, ze poslanci maju privysoke platy, teda parazituju na verejnych financiach. ty si to v @9 len potvrdil a napokon dodam, ze to je skratka uplne jasne kazdemu, kto nieje mentalne retardovany.

a kocky nehadzal? takze viacero videi a vypovede desiatok ocitych svedkov, to je akoze nic?

ale to by som chcel vela, ak by som ocakaval, ze ktokolvek zastavajuci kotlebu bude pouzivat mozog.
  17. 17
    Imperador

29 ročný muž

@notme 1. Zníženie miezd i počtu poslancov navrhli, neprešlo to. 2. Ja som nič nepotvrdil. Je predsa všeobecne známe, že poslanci trávia menší čas pri rokovaniach o návrhoch zákonov a väčšinu času sa pohybujú v teréne. Pokiaľ daný čas Mazurek využíva na to, aby chránil slušných ľudí, je to v poriadku. 3. Tak dajte video, kde Mazurek údajne na niekoho hádže dlažobné kocky. :D
  18. 18
    Notme

22 ročný chalan

@imperador cii, ake necakane, ze to nepreslo! to urcite nemohol nikto z nich tusit! inymi slovami, bolo to divadielko na debilov ako si ty. keby boli ozaj taki zasadovi, ako sa tvaria, tak sa casti platu vzdaju dobrovolne a nepotrebuju na to upravu legislativy. podobne, ako sidlo ich strany. financovat stranu zo statnych penazi je zle, ale len dovtedy, kym to nemozme spravit aj my! a skor, nez mi zase povies svoju bohovu mudrost o ich snahe upravit zakon - ked proti niecomu bojujem, tak to proste nerobim a to bez ohladu na to, ci to ostatni robia. a prepac, ale vyhladavat uplne basic fakty za teba ozaj nejdem. nechces popriet este aj to, ze cernak bol mafian?
  19. 19
    Imperador

29 ročný muž

@notme Kotleba povedal, že sa štátneho príspevku vzdajú úplne, keď ostatní aspoň časti. Nevidím dôvod vzdávať sa finančných prostriedkov v situácii, keď by si ich ostatní ponechali v plnej výške. Tým by sa vytvorila priepastná nerovnosť medzi jednotlivými politickými subjektami v politickej súťaži. Inak som rád, že ste potvrdili to, čo som písal. Keďže neexistuje video, kde by bol zachytený Mazurek ako na niekoho hádže dlažobné kocky (alebo kamene), skutok, tak ako ho opisujete vy, sa nestal.
  20. 20
    Notme

22 ročný chalan

@imperador nevidis? a co tak ten dovod, ze to bola sucast tvojej kampane? opakujem, je lahke stanovit podobne nezmyselne podmienky, o ktorych je vopred jasne, ze nikdy nenastanu, len aby si idioti mysleli, ze daco robim. ukazka.

prisaham na hroby starych slovanov, ze sa zrieknem vsetkeho svojho majetku v prospech lsns, ak sa ostatni birdzaci zrieknu aspon polovice svojho majetku v prospech lsns!

uz chapes, aky si hlupy? jasnejsie to povedat nedokazem.

ze za teba odmietam googlit nieco, co nepopiera snad ani samotny mazurek, ale ty ano, znamena, ze to neexistuje?

kriste, na co som vobec klikal na toto forum. od zaciatku mi bolo jasne, ze tu nenajdem nic ine, len nejakeho ultimatneho kokota, ktory ma vytoci.
  21. 21
    Imperador

29 ročný muž

@notme Keď neviete dať argumenty a dôkazy, tak sa nepúšťajte do polemiky. :D
  22. 22
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ked nevies vyznam slova "argument", tak ho nepouzivaj.
  23. 23
    Imperador

29 ročný muž

@notme Slniečkársky argument? :D
  24. 24
    Notme

22 ročný chalan

@imperador a znova. hoci tebe asi sotva vysvetlim, ze sa nemas babrat do veci, o ktorych picu vies. keby to ludia ako ty chapali, tak sa tvoji plesati bratia netlacia do parlamentu.
  25. 25
    Imperador

29 ročný muž

@notme Ja toho viem dosť. Viac než vy. :D
  26. 26
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ak pod pojmom "to" rozumies "nepopisatelne kokotiny", tak nepochybne ano.
  27. 27
    Imperador

29 ročný muž

@notme Vaše stupňujúce sa vulgarizmy vypovedajú o tom, že to akosi emocionálne nezvládate. :D
  28. 28
    Notme

22 ročný chalan

@imperador hej, celkom mi vadi, ze tebe podobne opice maju pravo rozhodovat o osude krajiny, v ktorej zijem.
  29. 29
    Imperador

29 ročný muž

@notme Pomaly si začnite zvykať, Marian a Boris napredujú. :D
  30. 30
    Notme

22 ročný chalan

@imperador hold, sprostych opic je na slovensku vela.
  31. 31
    Imperador

29 ročný muž

@notme Celkom ma fascinuje, že všetci tí, ktorí tvrdia, že Kotleba hádže niektoré skupiny ľudí do akéhosi vreca a ponižuje ich, tak sami ponosujú časť spoločnosti prívlastkami ako tupci, odpad, opice a neviem čo ešte. :D
  32. 32
    Notme

22 ročný chalan

@imperador teba veru nieje lahke fascinovat. oznacovat debilov za debilov mi pride celkom logicke.
  33. 33
    Imperador

29 ročný muž

@notme Áno, všetci sú debilní a vy ste slniečko. :D
  34. 34
    Notme

22 ročný chalan

@imperador *vsetci kotlebovci su debilni. takto to je spravne.
  35. 35
    Imperador

29 ročný muž

@notme Mýlite sa, všetci ľudia odmietajúci multi-kulti agendu sú debilní. Sú to extrémisti, rasisti, fašisti a biely odpad. :D Tak je to správne po slniečkársky (neomarxisticky). :D
  36. 36
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ty mas nejaku uchylku na slnko, alebo je to len dalsia forma tvojej retardacie? clovek s iq nad 20 proste kotlebu volit nebude. mne to pride ako velmi jednoduchy logicky vyrok, hoci chapem, ze u teba to moze byt nza hranicou mentalnej kapacity.
  37. 37
    Imperador

29 ročný muž

@notme A kde píšem, že som volil Kotlebu? :D
  38. 38
    Notme

22 ročný chalan

@imperador ak si nevolil, rozhodne by si mal. jebnuty si na to tak akurat.
  39. 39
    Nats

21 ročné dievča

lol ďalšia kotlebovca, presne to tu chýbalo! :D
  40. 40
    Mayky.m

21 ročný chalan

minule ma dojal ten článok, že sa vyvážajú na nových mercedesoch...hlavne že to boli nejaké MLka čo splaším aj za 5000€ na bazoši :D už nevedia čoho sa chytať lebo z nich majú plné plienky :)
  41. 41
    Heineken

22 ročný chalan

@imperador
    kasli na to kamo,notme proste nevie a ani nevie ze nevie.
  42. 42
    Staphylococcus

19 ročné dievča
    Ďaleko

Dakujem za sprijemnenie vecera touto extremne plodnou diskusiou :D

A aby som bola aj k teme - vzhladom na to, ze cestujem vlakom len po hranicny priechod a navyse ecckom v ktoeom som fakt ziadne divne individuum este nevidela, myslim, ze by som sa viac bala tych "hliadok" nez cohokolvek ineho.
  43. 43
    Imperador

29 ročný muž

@heineken Ja som sa ale na ňom celkom dobre zabával. :D
  44. 44
    Notme

22 ročný chalan

@heineken esteze vy viete, hejze :D staci sa mi pozriet na vzdelanie a predchadzajucu pracovnu poziciu poslancov za lsns :D hlupa luza, vsetci do jedneho. teda az na uhrika, ten tam ma ako jediny titul z realnej univerzity, hoci doposial nechapem, co na feike v tej dobe fetovali, ze mu ho priznali. kazdopadne, presne toto je ta skupina ludi, co vedia a co by mali stat na cele krajiny!

kristepane, jak ja neznasam demokraciu.
  45. 45
    Padre557

19 ročný chalan

Ešte som ich vo vlaku nevidel ale som zástanca White power ... to ale neznamená, že kokotkovia sa budú voziť vlakom a vyhadzovať odtiaľ ľudí .. ..
  46. 46
    Heineken

22 ročný chalan

@notme
    dufam ze mas rad fica a prochazku oni maju aj diplom
  47. 47
    Jirikara

31 ročný muž

proti hliadkam je taký človek - čo nikdy naživo nezažil bandu agresívnych asociálov , slušný poctivý človek je len rád , nevieme ako podaktorí veční študenti na B ale z mojho platu dávam dosť vela penazí štátu a z tých prachov ide aj takýmto občanom čo nikdy nebudu makať, robia deti, aj tak dostanu podporu . až raz dostane niaky anti hliadky Birdzak na piču od cigana tak sa rozplače napiše blog ,že ho spoločnosť nechape a kotleba nieje cesta. takže tak.
  48. 48
    Notme

22 ročný chalan

@heineken povedal som to dakde? co je tvoj argument? lepsie nevzdelany kokot nez vzdelany kokot? way to go.
  49. 49
    Imperador

29 ročný muž

@notme Poslancov za ĽSNS podľa Notme-ho diskvalifikuje to, že nemajú nejaké hajzlové lajstrá zo slovenských pseudouniverzít. :D
  50. 50
    Notme

22 ročný chalan

@imperador nauc sa citat, ty kreten negramotny.
  51. 51
    Antifunebracka

27 ročný muž
    2017 birdzu

Radšej hliadky pod vlakmi.
    @tangerina To isto nemyslíš vážne!
  52. 52
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

@47
  53. 53
    Xy12345

23 ročný chalan
    Nitra

@notme ty nechápeš že Kotlebu ľudia nevolili pretože by ho chceli za premiéra. Volili ho preto že nechceli všetkých tých ostatných že im už neverili, tak si povedali že vyskúšajú zmenu. Zmena je život :D
  54. 54
    Notme

22 ročný chalan

@xy12345 chapem, lenze oni urobili nieco ako "uz nemam chut jest suchy chleba s vodou, tak radsej skusim kravske lajno".
  55. 55
    Notme

22 ročný chalan

@54 proste, ze mam chut na zmenu este neznamena, ze musim volit taku zmenu, ktora ani v tom najdivokejsom sne nemoze priniest zmenu k lepsiemu. ked uz mali silou-mocou potrebu rebelovat, tak mali volit kollara a nie toho plesateho debila, ktory povazuje rusku ekonomiku za vykonnu aj napriek tomu, ze ma pred menom dva tituly. ved to je totalny vysmech.
  56. 56
    H8r

22 ročný chalan
    Ich bin ein Münchner!

O hliadky zložené z fašizoidných, steroidmi vykŕmených, mentálnych subnoriem honiacich si svoje egá nestojím. A Mazurek je kokot.
  57. 57
    Nancyy

22 ročné dievča
    Španielsko

ja mám s nimi skúsenosť, raz som cestovala v kupé pre maminy s deťmi, a oproti mne sedela mamička s dcérkou, ktorá jej spala. Potom do toho vozňa nastúpili Rómovia, ktorí boli tak hluční, že malú zobudili. Neskôr prišla táto Kotlebova hliadka- pán sa opýtal či je všetko ok a mamina dievčatka povedala že áno ale že jej zobudili dcéru. Nato tento pán prišiel za Rómami, a malému čo mohol mať asi 3 roky povedal že má držať hubu lebo mu odtrhne hlavu-doslovne ... Ja som ostala zaskočená, mamina malej tiež keďže to bolo malé decko, ktorému ťažko rozkážete nech je ticho. Nemyslím, že normálny človek by toto dieťaťu povedal. Ja vyhranený názor nemám či áno či nie, ale zaváňa to jedným minulým režimom. ktorému by sme sa mali brániť.
  58. 58
    Violinkenneth

21 ročný chalan
    podľa toho kde sa zobudím

Takto ti poviem: v tomto úseku je moc rómov. Neviem či je to len moje šťastie ale z mnohých razí sme sa do potyčky dostali len s partou dievčat aj to zhruba piatimi vetami skončilo, s dvoma troma sme parádne pokecali. Kotlebovcov sa mi podarilo stretnúť dokopy 5 krát, 2 z nich sme aj s kamarátkou vystúpili o 2 zástavky skôr lebo sa s nimi nedalo vydržať, prisadli si a vždy keď sme si v prakticky prázdnom vozni presadli, prišli k nám, pýtali sa kde sa chystáme a za kým či nejdeme s nimi keď pôjdeme z vlaku, bude sranda, potom jej začali hovoriť, že vyzerá ako kurva tak prečo by aj im nedala. Neviem fakt či je to len moje šťastie ale už len samozvanosť značí o istých komplexoch so svojou užitočnosťou a existenciou ako takou.
  59. 59
    Antifunebracka

27 ročný muž
    2017 birdzu

Akože ani ja nemám rad väčšinu cigánov, ale hliadky fakt nie sú riešenie.
  60. 60
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov

kamarátka bola svedkom krvavej bitky vo vlaku a nebolo prijemne ked maka oblecenie oprskane od krvi a nehovorim o tom ze ma taku mensiu fobiu chodit vlakom...na Slovensku bol tusim aj pripad ze rom zacal skrtit nejake mlade dievca lebo mu nechcelo dat peniaze...myslim si ze v tomto pripade by boli hliadky velmi vitane...avsak som proti sikanovaniu a neopodstatnenej pozornosti len preto ze je niekto inej farby
  61. 61
    Xy12345

23 ročný chalan
    Nitra

@notme Podla mna vobec nie, trochu nad tym porozmyslaj ako funguje posledne dekady politika na SR. Ludia chcu proste zmenu a nik iny nato asi nema odvahu pokusit sa nieco zmenit, alebo neboli presvedcivy / doveryhodny (ostatny kandidati), preto sa dostal Kotleba do vlady, nie preto ze ma holu hlavu a ze niekto z jeho strany nosi zbran na zbrojny preukaz. Ja som ho nevoli, lebo sa nestotoznujem s jeho ideamy, ale podla mna je pre Slovensku politiku ako aj cely stat velmi prospesne ze sa tam dostal. Nemusi byt minister ani predseda ani prezident, len takto ako tam je nech tam je aspon 4 roky a nech robi co uzna za vhodne, to co doteraz. Slovensky politicky system je ''chronicky chory'' , tak tu platia ine pravidla.
  62. 62
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Vlakom necestujem, a ked aj som cestovala niekde tak Regiojetom, ale to uz najnovsie tiez nebude mozne kedze v nasom state ked je nieco dobre, treba to zrusit :D

(a ta dialnica z BA do KE tiez neviem kedy bude.)

k tym hliadkam tolko, pamatam jak spoluziacky ked cestovali (KE-spisska nova ves ...cize kto vie co tam zije tak si to vie predstavit) kolko sa stazovali ze ked nastupili cigani, pekne si vliezli do kupecka, robili bordel a smrdeli, radsej stali na chodbe nez sediet vedla nich lebo sa ich bali, parkrat aj sproste reci na ne mali, samozrejme ich revizor nekontroloval lebo bol posraty, zvysnych ano (to bolo este pred "vlakmi zadarmo".... tak dopici ked uz stat nevie zabezpecit cestujucim nejaku uroven cestovania, cim sa chape aj bezpecnost, a niekto sa podujme to robit lebo lepsie malo jak nic, tak komu uz toto moze prekazat.

Ved aj ked si biely a ides do malych potravinach kde je jedna kamera dokopy, tak je tam predavacka co dava pozor. Lebo je to jej praca doboha, ona necumi po zakaznikoch preto lebo sa kurevsky nudi. A ze sa holohlavy z hliadky pozrie na cigana vo vlaku co robi, hned za tym kazdy musi vidiet rasizmus? Aj biely v obchode si rozmysli ci bude kradnut ked tam niekto hliadkuje, rovnako aj cigan vo vlaku.

Koniec koncov, keby sme mali ine vlaky, na urovni aspon sa priblizujucej tomu europskemu standardu tak by sme take problemy nemali (nevravim ze treba mat CCTV kamery nad kazdym sedadlom ale jedna pri kazdych dverach by pomohla)