Fórum pridal Patrixo, 26. 6. 2020 21:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hnevate sa ak vase mesto volaju nejak pejorativne?

0
Patrixo

33 ročný muž
Som bezdomovec

Co ja viem napriklad topolcancov zochari, bratislavcanov pastekari a podobne? Raz som v jednej bratislavskej skupine napisal ze pastekaren nepredstavitelna vlna hejtu sa na mna valila.. tak preto sa pytam :D ja si to nezvyknem brat osobne taketo nazvy :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Saddath

23 ročné dievča

Neviem ci moje mesto nieco take ma, ale ja ho volam zumpa, stoka, prides a citis...
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@saddath ruzomberok?
  3. 3
    Saddath

23 ročné dievča

Vlastne hej, mafiansky trojuholnik, nehnevam sa, kazde pejorativum je na mieste, dodnes som nasrata ze sa tam moji rodicia nastahovali :D
  4. 4
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Nie, ja ho tiež volám pejorativne :D A myslím si, že akýkoľvek pejorativny výraz je na tu pojebanú špinavú dieru ešte príliš dobrý :D
  5. 5
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@saddath jaj tak.. trojuholnik... inak vzdy som sa zamyslal nad tym, ze preco tak tieto mesta tak svietili co sa tyka mafie.. a este okolo lucenca, rimavskej soboty.. na juznom slovensku akoby ta mafia bola aktivnejsia..nvm..
  6. 6
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@tralalibang ozaj a co je pojebana spinava diera za mesto?
  7. 7
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Nechce sa mi takto verejne :D Ale mesto samotné škaredé nie je :D Len ja to tam nenávidím a nerada sa tam vraciam :D A to
  8. 8
    Saddath

23 ročné dievča

Neyusim, mix vela narodnosti a to asi prspieva k viac nazorom a ideam na pofiderne biznisi.
  9. 9
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Nie. Veď celé slovensko je stoka. :D
  10. 10
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Nikto okrem blavákov sa za to neuráža, nechápem čo komu vadí na Blave, keď to nie je ani pejoratívny názov :D
  11. 11
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

nie, volam to kokoterec miesto zuberec :D
  12. 12
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@laurikaaa jooj pekny kraj :)
  13. 13
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ak odratam tych zidakov z popradu, tak asi nikto nema nejaky problem s mojim mestom :)

Ale to si inak zle vymyslel, lebo co si vymenoval, tak trebars zochari, trogari, sosoni su hrdi na to ako ich volaju a aj oni sami sa tak nazyvaju. Ale neviem o tom, zeby sa bratislavcan menoval za pastekara :)
  14. 14
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@aventine je to také urážlivé. A vôbec načo je to dobré volať niečo inak než sa volá?
  15. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@goldenbeach no praveze topolcanci to nemaju radi.. a ak bo to niekto povedal v krcme, tak by mohol aj dostat asi :D zalezi od osadenstva samozrejme :D
  16. 16
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@patrixo no zil som 3 roky v topolcanoch a miestni patrioti boli patricne hrdi :ehm:
    Asi si nenatrafil na domacich ale na dajakych z krusoviec abo solcancoch :D
  17. 17
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

By som rad vedel ako sa inak vraví trenčanom. Len tak zo zvedavosti. (hehe)
  18. 18
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@goldenbeach hm.. ja som tam zil 7 rokov.. ale vlastne hej boli aj taki co im to je jedno ale boli aj taki agresori.. asi zalezi..
  19. 19
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@samtord antifaci :D
  20. 20
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Máme podľa jednej povesti pomerne pejoratívny názov a ešte mi nikdy nevadilo, keď tak niekto mesto nazve. Skôr je to vtipné, hlavne v dobrom kontexte.
  21. 21
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Nepoznam ani pejorativum na Kosice, ze sme vranare to nie je moc urazlive :D
  22. 22
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

A čudoval si sa keď si Bratislavu nazval paštekáreň? (hehe) ja že myslíš Blava a pod.
  23. 23
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Vzdy sa hnevam, ked nazov mojho mesta niekto znici :-/
  24. 24
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Tiež neviem o tom, že by moje mesto malo nejaký iný zlý názov, ale lúbim ho. Nech si ostatní hovoria, čo chcú.
  25. 26
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

tak volajú to Cigánovo alebo Čierna pri Poprade, lebo ich v okrese máme najviac na Slovensku ( v samotnom meste ani nie), prípadne ešte Kocúrkovo, lebo si ľudia myslia, že to Jano Chalupka tým narážal na toto mesto, keď tu študoval, ale tí, čo to takto volajú sú viac-menej miestni, cudzím sa tu páči história, príroda, blízkosť Tatier a neriešia :D
  26. 27
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@goldenbeach Ja mám problém s tvojim mestom :D
  27. 28
    Dee99

27 ročný muž
    RK

@patrixo rk nesmrdi! :D ci? :D
  28. 29
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@tralalibang rozmyslam co by ti mohlo vadit, mne nic nenapada :) mozno par ludi v politike
  29. 30
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Mesto kde som sa narodila pejorativne pomenovanie nema, iba ja sama ho volam skareda diera a mesto kde teraz zijem predomnou nikto pejorativne nevolava :D
  30. 31
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 presne tak!
    RK nesmrdí!

Á mne je to jedno, nech si vyprávajú, aká je to diera..to už dávno neplatí..mne sa PD páči :P a nejako ma netrápia nejaké akože urážlivé názvy
  31. 32
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@dee99 @mayben jasne ze smrdi, ved je tam ta papieren
  32. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Som tam celkom často a ešte som tam za vyše 5 rokov nikdy nič smrdľavé necítila
  33. 34
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@mayben jaj no ako investovali do renovacie, smrdi to uz menej nez kedysi, ale stale to podla mna srmdi :D
  34. 35
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@mayben a si si istá že si majiteľka čuchu? :-D
    Veď to tam je furt ultra kentus :D hlavne keď napr skoro ráno prechádzaš cez rk tak ble ble ble ble
  35. 36
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@laurikaaa asi nemám taký fajnový nos alebo čo :D ale ešte ani raz mi to tam nesmrdelo
  36. 37
    Annyejnji

22 ročné dievča

neviem si vybaviť žiadne pejoratívne označenie môjho mesta :/ ale asi by mi to bolo u zadku :D