Fórum pridal Ank6232, 19. 7. 2019 13:25 do kategórie Žilina. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hormonálna antikoncepcia a marihuana

0
Ank6232

20 ročné dievča

Má niekto skúsenosti s kombinovaním hormonálnej antikoncepcie spolu s marihuanou? Je to bezpečné?
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

Marihuana celkovo bezpecná nie je. Ale knak spytaj sa svojho lekara.
    Lebo tu ti urcite par ludi napise, ze to je dokonca v spolocnej kombinacii prospesne a preukazatelne je tak 3x antikoncepcia ucinnejsia.
  2. 4
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

prečo je to v kategórii Žilina? :D aby si to všimol najznámejší Žilinčan birdzu
    a to práve túto tému? :D
  3. 5
    Sasi2680

27 ročná žena

@mariquittka alebo preto, že to slečna píše z mobilu a tam sa nedajú veľmi vybrať kategórie :D
  4. 6
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

@sasi2680
    to je ten lepší prípad, dobre vedieť, z mobilu som ešte fórum nikdy nezakladala, len z notebooku :D
  5. 7
    Sasi2680

27 ročná žena

@mariquittka ani ja, len viem, že sa to tu pár krát riešilo, že z mobilu to proste nejde :)
  6. 8
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@mariquittka @sasi2680 ide pridat kategoria ale vidis asi len dve zaciatocne pismenka takze si mozes domysliet :D
  7. 9
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Nečudoval by som sa keby presne táto tu slečna vo fóre, písala v inom fóre z minulosti o tom ako človek závislý na drogách nemôže byť dobrý otec, kritizovala týchto ľudí a radila dotyčnej nech ho nechá
    Presne takto to býva, človek kombinuje trávu a tajne aj LSD s extázou spolu s antikoncepciou a potom kritizuje na ďalší deň vo fóre ľudí závislých na drogách, a najradšej by im brali deti
    To je to isté ako Slovák ktorý kráti dane, zamestnáva na čierno aby sa vyhol poplatkom a ešte pretlačí na vysokú pozíciu známosť, a na ďalší deň nadáva na vládu a že Slovensko je dementná krajina, a že sa tu máme tak ako sa máme kvôli Ficovi a Dankovi a nikomu inému! :D
  8. 10
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Jediný problém vidím v dyme, ktorý môže zvýšiť riziko trombozy ciev, ale take iste riziko máš aj pri obyčajných cigaretách
  9. 11
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@vsakpredsajaa sak to sme my slovaci :D
  10. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@mariquittka @Sasi2680 @Fakecocacolazero ked si mobil otocite na sirku tak su pekne vidiet kategorie (thumbs)
  11. 13
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 ja by som moju 3310 mohol točiť ako ventilátor a nevidel by som ani Birdz :D
  12. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad :D (thumbs)