Fórum pridal Avantgarda, 10. 10. 2017 06:31 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hovoríte s kýmkoľvek o čomkoľvek?

0
Avantgarda

22 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Avantgarda

22 ročné dievča

3 možnosť: nie, mám presne vnútorne stanovené s kým sa o určitých témach nebudem rozprávať (napr. sú príliš osobné...)
  2. 2
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Nie, ale nemám to rozdelené, s kým sa o čom budem rozprávať a o čom nie...
  3. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Nemám rozdelené s kým sa o čom budem baviť. Proste sú veci, o ktorých sa nebudem baviť s nikým.
  4. 4
    Paria333

25 ročný muž

šak niesom 5 ročné decko že všetko vytrepem...

a v dospelom živote treba kalkulovať akú info komu povieš a taktiež kalkul ukážeš o "čom" vieš a o "čom nie" ...
  5. 5
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Áno ja som hodne otvorená ale zase je tu aj veľa ľudí s ktorými by som sa ani nerozprávala. Zato s tými, s ktorými sa už pustím do rozhovoru, si viem pokecať o veľa detailoch môjho života. Nehanbím sa za to čo som prežila... :)
  6. 6
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

^^ tak tak, presne tak
  7. 7
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

skor to mam tak, ze cim viac mam cloveka rada a verim mu, tym viac sa sťažujem a vyplakavam pred nim :D

8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tie moznosti su obmedzene :D
  9. 9
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Nie. Ale nie je to tým, žeby som sa s určitými ľuďmi o určitých témach nechcel rozprávať, lebo ich nepovažujem za dostatočne blízkych (ajkeď, pravda, dakedy zohráva aj to svoju rolu), ale najmä preto, že svojich kamarátov, blízkych a známych poznám, viem aký sú, či sú schopní “hlbšej” diskusie, či dokážu udržať tajomstvo (resp. či nepotrebujú všetko čo sa dozvedia hneď “vykvákať” všetkým, ktorých poznajú) či človeka povzbudiť alebo niekam posunúť. Nerád sa bavím o svojich problémoch, etike, vzťahoch apod. s ľuďmi, o ktorých viem, že sa to aj tak nebudú snažiť pochopiť a že ma to nikam neposunie.
  10. 10
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nemam presne stanovene nic na nete dolazem napisat vselikomu vselico u koho nejak trosku citim ze mu mozem verit no ale v realite vlastne aj nemam komu vselico povedat a aj tak by som asi nepovedal
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A btw nikto nehovori s kymkolvek o comkolvek
  12. 12
    Nicmanenapada

26 ročný muž
    Bratislava

Neobťažujem okolie svojimi starosťami a problémami. Naopak keď sa môžem podeliť o niečo pozitívne, bežne tak robím.
  13. 13
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Neda sa s kazdym o vsetkom hovorit ani keby som.chcela, ja sa rozpravam s ludmi o tom, o com sa vedia bavit.. jednoducho vidim, ze niekto.je na taky rozhovor a niekto na taky a niekto na ziadny :D
  14. 14
    Xy12345

24 ročný chalan

kolko ludi dalo tretiu moznost, ako nejake roboty :D :D :D
  15. 15
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Okrem nočných môr o hocičom.
  16. 16
    Notme

23 ročný chalan

ano, ale len ked som velmi opity. kiez by som tak mal euro za kazdeho random creepy typka, co o mne vie veci, ktore o mne nevie nik iny....

ale inak nie.
  17. 17
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

dokážem to ale zároveň si uvedomujem že záleží hrozne od toho s akým človekom sa bavím a ako je mentálne a morálne nastavený ...

ale opačne to platí, ja som taký človek s ktorým sa hocikto može rozprávať o hocičom, len ak narazi na niečo čomu nerozumiem musi mi to vysvetliť najskor :D
  18. 18
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

presne ako 16.

len dakedy je to fakt hanba na druhy den/ked sa potom stretneme a dotycny si pamata
  19. 19
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

@5 :)
  20. 20
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

a ty?
  21. 21
    Kail91