Fórum pridal Notmehofejk, 29. 11. 2020 00:31 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

hral si niekedy dotu alebo csko?

0
Notmehofejk

39 ročný ujo
Som taký minister Jastrab

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notmehofejk

39 ročný ujo

som zvedavy, nakolko sa bude prekryvat graf tychto vysledkov s grafom vysledkov v ankete o vztahu k rusom.
  2. 2
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

tá druhá možnosť, wtf? :D
  3. 3
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@thunderstorm dobra otazka. malo tam byt "nie" :D asi som prehliadol autofill :D
  4. 4
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@thunderstorm jj, autofill :D http://birdz.sk/forum/za-co-za-vo-svojom-zivote-najviac-hanbis-a-preco-prave-za-to-ze-si-zena/190878-tema.html/ tu si to musel browser zapamatat.
  5. 5
    Gummidge

hrá sa, že má 0 rokov

Moja odpoveď je s tým aktualizovaným významom :D čiže nie
  6. 6
    Fury

23 ročný chalan
    Melmak

1.6 iba, go ma nebaví :D
  7. 7
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Nie, pretože mi nejdú strieľačky....
  8. 8
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

A vlastne, csko som párkrát hrala tak nič :-/
  9. 9
    Lawey

27 ročná žena
    Vjeďña

Roky dozadu dotu s birdzakmi :D
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

Veľmi nie, priznám sa (hehe)
  11. 11
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

csko naposledy 1.6ku, a aj to viacmenej "z donútenia", lebo celá trieda hrala, a nechcelo sa mi hrať niečo iné singleplayer, keď už som mal v tej dobe ešte vcelku neobvyklú, možnosť hrať s ľuďmi nejaký multiplayer.
    ale nikdy ma nebavilo a nemal som ho rád, lebo som ho nechápal a nešlo mi, ja som bol Unreal Tournament/Quake 3 typ.

a dotu... vlastne dotu nie, len LoLko. to bolo celkom zaujímavé a zábavné, ale bolo jasné že na to aby človek neťahal dolu celý tím by tomu musel venovať prinajmenšom desiatky hodín, a to je na mňa v jednej hre príliš veľa, nie som ani minmaxovací typ, skôr ten čo po niekoľkých hodinách, keď pochopí princípy mechaník a o čo nimi hre ide, tak si povie "aha, okej, chápem, a už tu nemám čo objavovať okrem minmaxovania ktoré sa mi nechce", a nechá hru tak, a ide nájsť nejakú ďalšiu ktorú môže ísť skúmať.
  12. 12
    Billyjoe

hrá sa, že má 2 roky

Áno, obe aj súťažne. CS 1.6 ešte pred 12-13 rokmi ako jednotlivec a dlho ma to veľmi bavilo. Keď prišlo GO, tak nadšenie rýchlo opadlo, proste ma to nebavilo. No a Dotu tiež súťažne v tíme DeleteControl (DeCo). To ma držalo asi 4 roky. Dnes už nehrám ani jedno, radšej nejakú dobrú visual novel.
  13. 13
    R0cketqueen

18 ročné dievča

Áno csko keď ešte pred 15+ rokmi fungovali internetové kaviarne :D
  14. 14
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

CS-ko, asi v tom čase ako @13 , dokonca s týmom celkom úspešne v niektorých ligách. A občas si lusknem pár máp aj dnes :D
  15. 15
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

@14
    *tímom