Fórum pridal Kerrang, 26. 2. 2020 20:31 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hučala do Vás rodina kvôli nejakému aktuálnemu osobnému nezdaru, nedostatku šťastia v niečom alebo kvôli nejakej zlej vlastnosti

0
Kerrang

28 ročný muž

Pretože na mňa takéto tvrdenia nepochybne pôsobili nedávno dosť deprimujúco ...koho by tešilo, keby si rodina o Vás myslela, že keď ste napríklad nemali dočasne robotu, ale vy ste si ju pritom aktívne hľadali, chodili na rôzne portály s prácou (pokračova)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Akceptujem ich názor, ale ja si idem svoje.
  2. 2
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Pre mamu nebudem nikdy dost dobra ale uz mi to chvalabohu zacina byt jedno :D
  3. 3
    Kerrang

28 ročný muž

No pridám pokračovanie ešte toho ...chodili ste na tie rôzne web portály s prácou, osobne sa dostavovali na pohovory, uvedomovali si svoj problém a boli ste si plno vedomý, že byť nezamestnaným ani nemáte v pláne, a ani počas dňa len nespíte, nesedíte na zadku, ale aj pomáhate a robíte doma? ...že sa samovoľne pustíte do opráv, lebo ani nemáte otca a rodina aj napriek tomu do vás hučí, že nechcete pracovať, flákate sa a podobné nezmysli :-/ ...deprimuje ma, ak ma vidia v tomto zlom svetle, lebo ja si myslím, že ja im tu ako jediný chlap dosť pomôžem a rozhodne nie je mojim snom byť celý život nezamestnaný a ani podobné nezmysli, čo si mozno myslia (?)
  4. 4
    Kerrang

28 ročný muž

Povedal som iba môj príklad ...vy môžte povedať vaše krivé tvrdenia s vašou rodinou, ktoré vám krivdia a trápia
  5. 5
    Mousisitka

25 ročná žena

nie, asi nikdy. vždy ma podporovali v mojich rozhodnutoach a verili mi, že viem, čo robím
  6. 7
    Mousisitka

25 ročná žena

@5 a veľmi si to vážim
  7. 8
    Kerrang

28 ročný muž

@riddiculus ja sa cez to neviem až tak povzniesť ...nemám potom v nikom oporu a ťažko sa mi takto sám za seba, so zdravým sebavedomejším "duchom" existuje (?)
  8. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

tak ja som vraj moc tvrdohlavá a mala by som si viac mala dať radiť :D
  9. 10
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Tak jasne, že hej len teraz nedávno, ale co už, sme tu len dočasne, preto ti radím, odstahuj sa co najskôr do svojho.
  10. 11
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Ako nie je to dvakrát dobrý pocit, ale keď si sám presvedčený o sebe samom, tak ti ostatní nič nemôžu. A to aj v tom prípade, že sa jedná o ľudí, ktorí sú „naprogramovaní, aby ťa mali radi“.
  11. 12
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ani nie, iba keď som bola malá a nechcela som chodiť do školy.
  12. 13
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

hej, 3 roky dozadu, ked som sa vyprdla na skolu :D
  13. 14
    Kakofonicka

29 ročná žena

ja som sa strasne vela naplakala, lebo moja mama ma furt porovnavala s mojou starsou sestrou, ze preco nie som viac ako ona skoro vo vsetkom a mala som furt pocit, ze budem furt na picu, lebo nie som ako sestra. asi 1-2 roky dozadu som zistila, ze mojej starsej sestre zase furt hovorila, preco nie je viac ako ja a ona z toho mala tiez furt komplexy a citila sa strasne zle. neviem, na co to bolo dobre, ale na znizenie nasho sebavedomia urcite.

celkovo moja mama ofrfle 90% vsetkeho, co robim, este aj to, ako jem alebo krajam cibulu. niekedy mi je z toho smutno, niekedy by som ju najradsej zapichla tym cibulovym nozom, ale nastastie mi je to uz 90% casu jedno a uvedomujem si, ze je to vlastne jej problem.
  14. 15
    Kakofonicka

29 ročná žena

a inak topka mojej mamy - moja sestra mala zo strasne tazkeho testu na VS 90% a moja mama “vidis, keby si nebola sprosta, mohla si mat aj 100%” (: teraz sa na tom smejeme, ale v tej chvili to smiesne velmi nebolo
  15. 16
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kakofonicka ozaj inak tiež mam taku mamu a ako si to vyriešila?
  16. 17
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@riddiculus a to si aki tí naprogramovani?
  17. 18
    Kakofonicka

29 ročná žena

@borovy noo, mala som mental breakdown raz :D a potom som si povedala, ze ked som mala 10 povedala som jej, ze zijem svoj zivot a nie jej a ze by bolo nacase sa podla toho spravat :D a raz som nasla email, ktory posielala svojim spoluziakom, ze ako je na nas vsetkych strasne hrda a pysna a aj ked nam to nikdy nepovedala a nepovie, tak aspon to bola naplast na krivdy.

no a teraz v dospelosti som to raz, ked ma uz dojala vyriesila tak, ze kedze bola urazena, tak som sa jej ani ja neozyvala, ani za nimi nechodila, proste nedoliezala a odvtedy sa uvedomila a dava si pozor, co hovori. celkom radikalne riesenie, ale ked sa inak neda ..
  18. 19
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

@borovy To bolo synonymum pre rodinu. A odkaz na niečo, kde to bolo. Len si neviem spomenúť, kde.
  19. 21
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

@borovy Nie.
  20. 22
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Často hučia, treba od nich bývať ďaleko a všetko brať jedným uchom dnu a druhým von :D Takto fungujem už roky, už nie som pubertiačka, čo si z ich rečí niečo robila. Mám vlastný život a neriešim.
  21. 23
    Rothschild

28 ročný muž

@kerrang neviem no. Jedno je reálne si hľadať robotu, druhé je sa tak tváriť ... ty nechcem nič konkrétne o tebe povedať, len že poznam aj takých aj takých ľudí
  22. 24
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Jasne... Moja mamka furt za nieco... Zvykla som si, bola taka povaha no..
  23. 25
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Mňa vo všetkom vždy podporovali a mal som ich plnú dôveru. Bohužiaľ.
  24. 26
    Annyejnji

22 ročné dievča

Nie, ja som bola stále človek, čo sa cítil byť totálne sprostý :D a mamka mi zvykla ironicky hovoriť, že jasne, že mam pravdu, že som najhlupejší človek na svete a k tomu škaredy, tučny a neviemčo :D ale ja som vždy vedela, že si robi srandu z toho, čohovorím, že to nemyslí vážne :D
  25. 27
    Limetkajaja

38 ročná teta

do mňa hučali za všetko, najlepšie je fakt sa odsťahovať a nebrať si nič osobne :D
  26. 28
    Kerrang

28 ročný muž

Tak len keby sa tak mám odsťahovať za kým a s kým tam bývať (?) ...ale tak už som asi viacmenej rozhodnutý bývať hore na poschodí sám, aj keď sestra býva v jednej izbe 0:)
  27. 29
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

ja to mám najlepšie keďze s rodinou prakticky ani nie som v kontakte :D
  28. 30
    Nataliya

24 ročné dievča
    Depressionland

rodine sa nepaci, ze po dostudovani som si "ihned nenasla super pracu", ale rozhodla sa ist do zahranicia usetrit nejake tie drobne na par mesiacov a ocistit si mysel (letim)