Fórum pridal B.safrankova, 6. 10. 2017 10:47 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Husky

0
B.safrankova

23 ročné dievča

Dobry den,
Chceme si kupit maleho Huskyho fenku a chcela by som sa opytat ci mi viete odporucit niake granule pre puppy huskyho. Dakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paria333

25 ročný muž

Dúfam že s PP ...

Granule odporučí zverolekár zvačsa majú aj dobré zdroje...
  2. 2
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Husky... politicka tema jak svina...
    Safrankova Safrankova, ty degenerat...
  3. 3
    Minnie732

18 ročné dievča
    ďaleko od rovníka

Rozhodne žiadne Pedigree ani nič podobné. Veterinár ti podľa mňa odporúči (a aj predá) Royal Canin (trošku drahšie) pre šteňatá veľkého vzrastu, alebo nejaké Eminent granule (lacnejšie ako RC). Ak ti však nevadí minúť na granule ešte trošku viac, tak by som možno odporučila Acanu alebo Taste of the wild... :D Veľa šťastia :D
  4. 4
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

ked kupujes z chovnej stanice spravny chovatel ti odporuci pre nu papanie,povie cim krmil a ako pokracovat ;) ...vsimaj si podiel masa,lepsie je menej obilovin,najlepsie ziadne
  5. 5
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

@4 tak... ale inak medzi najkvalitnejšie patria Acana, Orijen, Timberwolf, N&D... Niečo trochu lacnejšie ale stále kvalitné je Brit Care.

Na veterinára by som sa v tomto nespoliehala pokiaľ vyslovene nejde o špeciálne granule, ktoré treba kŕmiť pri zdravotných problémoch. Veterinári majú obvykle zmluvy s určitými značkami (najmä s Royal Canin) a tie sú zbytočne drahý šmejd.
  6. 6
    Elmsi

9 ročné dievča

Preboha nie royal, ani eukanubu ani pro plan to je hrozne odpady. Skus n&d, orijen, applaws, trainer, brit care hlavne nech obsahujú niečo na kĺby od malička nech ma starostlivosť.