Fórum pridal Lakero, 26. 6. 2019 17:11 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ideálne rande.

0
Lakero

21 ročný chalan
Ďaleko za siedmimi horami

Otázka pre obe pohlavia, Ako si predstavuješ ideálne rande?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

záleží v ktorom štádiu vzťahu :D
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ked zena zaplati za veceru a uz sa neozve
  3. 3
    Lakero

21 ročný chalan

@zrkadlovka Dajme tomu na začiatku.
    @Thinkaboutjustice A po večeri nič? (:
  4. 4
    Alex458

22 ročné dievča

Ako, ked si to tak uvedomím, tak som nikdy na vyslovene rande nebola. Vždy to bolo také že "podme von, podme do kina, podme tam a tam" a nečakala som, že je to rande. ale asi by som brala nejakú kaviareň alebo bar, nejsom moc na prečačkanú romantiku a hlavne aby nebol debil :D
  5. 5
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Tak lepšie dopadlo, keď sme šli na prechádzku do prírody ako výsluch v reštaurácii v pozícii oproti
  6. 6
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

hmm asi co najviac uvoľnená atmosféra.. kopec casu (10-12 hodin nikam neponáhlania sa) nejake prijemne miesto s pekným výhľadom / osamote .. s dobrým jedlom + vinom s podnetnou a zaujímavou konverzáciou ktorou by sme sa vedeli dostatocne aj za tych par hodin spoznať do vacsej hĺbky a zistili by sme vzájomnú kompatibilitu v dôležitých aj menej dôležitých životných veciach .. nieco take .. no a najideálnejšie by bolo keby mame záujmy/predstavy a sny podobne aspon trochu
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

Určite v prírode, turistika, bicykel, alebo nejaká iná spoločná aktivita v prírode
  8. 8
    Majmarad

36 ročný ujo

@mariquittka predbehla si ma? :D No neverííím
  9. 9
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Ísť sa prejsť.
  10. 10
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@9
  11. 11
    Jerometoucanrainbow

31 ročný muž
    Zugzwang

carried in the arms of cheerleaders (lala)
  12. 12
    Volander

19 ročný chalan

Spoločný výlet do hôr, okúpanie sa v horskom plese, pri tlejúcom ohni a studenom víne pomaly vypĺňať atmosféru pocitmi o živote a následne zaspať v objatí spacáku pri pozorovaní nočnej oblohy.
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Ja, polárna žiara
    A stádo sobov
  14. 14
    H8r

26 ročný muž
    Wookiee

LSD.
  15. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Radsej niekde vonku ako si ist len niekde sadnut ale popritom aj na pivo by sa mohlo ist :D no a malo by to dopadnut tak ze budu obe strany spokojne aspon tak ze si budu mysliet ze ten druhy moze byt aspon kamarat nie tak ze si bude jedna mysliet ze "to co je za blazna" a druha ze "ej ale mi to jebalo" :D ale take nieco mi nehrozi :D :(
  16. 16
    Sponkabob

23 ročné dievča
    NR

@13 aj bez stáda :D
  17. 17
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Fuu dobrá otázka, rozmýšľam... http://www.reactiongifs.com/r/lbgo.gif Rozprávať sa o mne a o tom, aký som úžasný, potom ma trošku pofajkať, kúpiť mi pizzu, kuknúť si so mnou SW a škrabkať ma pri tom a na koniec si ma zobrať za muža
  18. 18
    Jerometoucanrainbow

31 ročný muž
    Zugzwang

@antifunebracka Hawai pizzu zásadne pred fajkou!
  19. 19
    Sphere

21 ročné dievča

Joj, bodaj by som zažila take ideálne rande ! Spontanne, plne smiechu, uvoľnených rozhovorov, so šampanským (borovickou), psami alebo jedlooooom! Výhľadom alebo adrenalínom.
    Nuz, radšej nerandim pri mojich vysokých očakávaniach :D
  20. 20
    Clarise

20 ročné dievča

Piknik je strašne lákavá ponúka... Niekde v prírode... Alebo v noci pozorovanie hviezd alebo prechádzka v noci.. Alebo len tak ležanie na deke a pozeranie na oblohu cez deň a rozprávanie sa o oblakoch ako ktorý vyzera... By bola sranda... Ale musela by byť také dobra atmosféra a obydvaja uvoľneni (:
  21. 21
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

ale inak sa celkom stotožňujem s @20 + chýba víno :D
  22. 22
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

je to tak dlho co som bola na rande, ze...
    nie, uz by som nesla :D
  23. 23
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Isť spolu na futbal :D a rozprávať sa popritom o futbale, nielen o tom zápase, ktorý práve sledujeme, ale aj tak celkovo ho prebrať ( či Mbappe odíde z PSG, či naši postúpia na Euro a podobne). Zistiť, že ona je fanúšička Chelsea a ja Arsenalu, no napriek tomu si rozumieme, a držiac sa za ruky sa po zápase budeme spoločne vyhýbať letiacim sedadlám a svetliciam (love)
  24. 24
    Lakero

21 ročný chalan

@riddler (thumbs)
  25. 25
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Chris Priputany na lozku pred Q8 na strkovisku, ale musi mat povolenku od rodicov, srbky, ciganky a odhlasenie svojej feldy.
  26. 26
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 len pozor na komáre :D
  27. 27
    Majmarad

36 ročný ujo

@campino :D
  28. 28
    Jerometoucanrainbow

31 ročný muž
    Zugzwang

@riddler fanúšička Spurs by už bolo priveľké sústo? (hehe)
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad dnes postrekovali
  30. 30
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 skokana už neuvidíš :( a ani jeho deti
  31. 31
    Evkasv

22 ročné dievča

tiché miesto, vo vzduchu cítiť trošku chlad, ale je tak akurát, sami dvaja a víno, nič nás neruší, len sa pristihneme že sa hlasno smejeme, nevieme či z vína či z humoru, rozprávaním sa prepájame, čas nám ide prirýchlo, Slnko zajde, víno už nehreje, je nám zima, oba vnutorne naplnení šťastím sa lúčime, no nie na dlho
  32. 32
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad co uz no :(
  33. 33
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@majmarad ale neverim tomu
  34. 34
    R4ptor

25 ročný muž

prechádzka v prírode ďaleko od všetkých ... večerné/nočné túlanie sa ... spoločná športová aktivita ... pozeranie dobrého filmu a maznanie sa na guči ... LAN party o dvoch :)
  35. 35
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

V momentálnom stave kdekoľvek a kedykoľvek.
  36. 36
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Mno ja na rozdiel od ostatných nemám záujem tráviť rande v prírode :D asi najprv nejaký zábavný program, potom jedlo, drink, prechádzka v podvečernom meste a odprevadit domov.. A podľa toho ako to vyšlo by som riešila aj iné :D
  37. 38
    Annyejnji

21 ročné dievča

more, biely piesok pod nohami, v plytkej vode prechádzajú kravy, pred nami ovocná misa :3
  38. 39
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Rande je fikcia vo filmoch.
  39. 40
    Obivankenobi

25 ročný muž

@thinkaboutjustice (letim)
  40. 41
    Palec223

27 ročný muž

ist sa prejst niekde do prirody pokecat zistit o tom druhom co najviac
  41. 42
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

V zmeskanom a nasledne odrieknutom horiacom vlaku.
  42. 43
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

To som kdesi videla na fb:
    1) zober ma do nakupneho centra
    2) daj mi 2000eur
    3) odid

43. 44
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

^^^
    Neodoslalo mi to polku komentu, kedze som pouzila nepodporovany smajl :D

Takze dodala som, ze pre mna je ideal prechadzka po nocnej Ba, po pohariku-dvoch kvalitneho vinka. To u mna nikdy nic neprekona :)
  44. 45
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ja stále čakám na človeka ktorému nebudem musieť povedať nič a bude vedieť všetko (?) ...
    až sa raz taký objaví vtedy to bude dobré rande
  45. 46
    Majky538

25 ročný muž

jedine take simulovane ako bolo v black mirror a potom zostat s niekym 12 hodin :D
  46. 47
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Idealne rande je take, ktoreho sa nemusim zucastnit.
  47. 48
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

ermmmm jak si citam tieto popisy, tak to vo mne vyvolava velmi mierny odpor a vobec ziadne nadsenie :D
  48. 49
    Wewo

26 ročný muž

Vy ste hrozniii, teraz chcem ísť na rande :-/
  49. 50
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@jerometoucanrainbow A tak predýchal by som aj to, ak by sme si rozumeli, a bola veľmi pekná (rofl)
  50. 51
    Saddath

29 ročná žena

Keby ja vymyslam rande tak asi piknik v parku. A kecat kecat kecat. Naposledy som mala rande ze chlap robil vyber a boli sme na veceru, dali si vino, ptm sa preali pri dunaji a ptm odvoz domov. Ale uplne chapem ze to je finance na rocne a pred rujem prve rande aby boli financne nenarocne. Aby aj jedna aj druha strana ne citila natlak... Muz ze sa musi ukazat na jaku restiku ma a zena ze akceptuje nieco drahsie od da sa povedat cudzinca.... Prve rande mam rada pokoj u atmosku, malo financii a dobre rozhovory. Predtym typek mi na prve rande hovori: oblec sa do prirody. Zober si vodu. A sli sme na kosariska a on doniesol ovocie a dzus... To bolo tiez super....

Idealne rande by bolo ze budem uplne prekvapenia kreativitou chlapa. Ze by ma zobral kde som este nebola, nejaky super vyhlad, turistka, plavanie, ze by navaril dake jedlo alebo by sme sli na daky food tasting vec.

Este ma napadlo, druhe rande z byvaltm, zibral ma na kolotoce do winter wonderland, lebo som spomenul a ze tam chcem ist. Pili sme caj do kt sme si dali rum, on ako snack mal vo vacku pistacie, sli sme na kolotoc na kt mu vyhrkla slzicka a na husenkovu kde nas cvakol fotak a tu fotku ptm kupil. Takze taketo nejake randa mam rada :)
  51. 52
    Victoria1

22 ročné dievča
    Birmingham

Prechádzka po pláži... znie to síce ako klišé, ale ja mám takéto miesta najradšej. A potom výlet k nejakým historickým pamiatkam, výhľadom, do nových miest alebo do prírody. V podstate všetko čo je von.
  52. 53
    Moonshine

24 ročný chalan

LSD, MDMA alebo skutočné motýliky v brušku
  53. 54
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mne by sa páčilo, keby ma zobral do strelnice :D
    Alebo do múzea/na výstavu...
    Alebo na kolotoče
    Alebo by sme išli venčiť psíkov ^^