Fórum pridal Magoriáš, 24. 1. 2020 06:24 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Idem študovať externe vysokú školu, a pracujem na 4 zmeny...otázka na Vás

0
Magoriáš

29 ročný muž

Takže ako názov napovedá bude to celkom dosť náročné, avšak o to sa nejedná , ide skôr o to že neviem či sa mi to trafí do pracovného rozvrhu, lebo na prednášky a testovanie sa chodí každý druhý týždeň v piatok a sobotu no a ja mám každý druhý týždeň v...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Magoriáš

29 ročný muž

...piatok a sobotu voľno ale zasa každý druhý zasa robím, no a dovolenky tiež nieje na zbyt keďže máme aj celozavodne cez leto a zimu, akože nejaké dní mám ale tak no, a chcem sa vás spýtať či to máte niekto podobne a ako to riešite a ako pracujete
  2. 2
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

A nemozes si s niekym vymenit smenu vtedy? Alebo najst viac flexibilnu robotu?
  3. 3
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Keď som robila na 3 zmeny, tak som voľno na školu brala z dovolenky, alebo som si to nadrabala... Teraz keď robím na 2 zmeny, tak to zvládam aj bez dovolenky
  4. 4
    Magoriáš

29 ročný muž

@lawey s robotou tu problém nieje ale všetko len na 4 alebo tri zmeny
  5. 5
    Magoriáš

29 ročný muž

@lawey a tu robím aj skrz toho že tu mám dobrý plat 1200€ netto
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

na 4 smnenke externe študovať výšku?... trúfalé
  7. 7
    Falanga

25 ročný muž

veru trufale ale drzim palce
  8. 8
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@dee99 aj moja kolegyna tak fachčila kedysi a dalo sa to pokial sa nezoderieš v roboce a nemas tazku vs :d
  9. 9
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@kokotis tak kde sa vo fabrike nenarobíš? :D
  10. 10
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@dee99 no ja som mal dobre miesto vo fabrike :D som robil nastavovaca na CNCčkach a niekedy sa prestavovalo raz za dva tyzdne :D joj to boli casy, skoda ze to krachlo