Fórum pridal Juraj2016, 19. 2. 2019 23:24 do kategórie Podniky. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ideš na slušných v štvrtok

0
Juraj2016

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Juraj2016

tvári sa, že má 3 roky

Dal som zlú kategóriu... neviem
    kam to zaradiť poraďte ...
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Nie , vracať sa mi chce keď vidím čo z toho táto spoločnosť spravila. Ešte sa začne vyrábať lego a na ňom bude napísané, postavte si snúbencov.

Smutné, že to nikto nevidí a koľko protestovali ľudia za Gorilu a nič, a teraz tiež...a nič a tí hore profitujú a profitujú.
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

Kategóriu si trafil perfektne
  4. 4
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

... na čo?
  5. 5
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Tiez sa pytam na čo? ... aj ked som od zaciatku protestov chodil, po tom co Bela odrbal Slovensko a podrzal svoj mastný vačok som bol uz len na proteste polnohospodarov. Cize ... ale ved preco nie ak to bude vecer a bude sa mi chciet...
  6. 6
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

jéj, práve si mi úplne spravil náladu, lebo som bol doteraz v tom že dnes je štvrtok... a dnes je len streda! jeden deň voľna naviac, yesss!
    každopádne... na Slovensko kvôli tomu nepôjdem, ak bude u nás (nepostrehla som zatiaľ), pridám sa :)
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad pockaj, prosim ta, ty mas pocit, ze sa na tych protestoch niekto obohacuje? Velmi by ma zaujimal tento myslienkovy pochod a nejaky zdroj pre tuto informaciu.
    Ci len vsetky ostatne ovce v tvojom okoli kricia, ze sme ovce bez vlastneho nazoru, tak, ironicky, kricis i ty? :D
  8. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

@staphylococcus smutné, že ty to nevidíš. Veď kto bol obvinený a čo sa rieši? nejaký Marián o ktorom roky nikto nepočul a nejaká Alena, ktorá spadla z jasného neba so svojím šoférom. Veď trošku premýšľaj.
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad bavi ma, ako si vobec neodpobedal na moju otazku. A to, ze ocakavas, ze ti ludia boli obvineni nepravom len preto, ze ich ty nepoznas, este viac :D
  10. 10
    Majmarad

35 ročný ujo

@staphylococcus tak budem ti teraz hľadať to ako z toho všetkého ľudia profitujú. Úprimne - nechce sa mi :D A ty si snáď poznala slečnu Alenku predtým???
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad nie. Ale akym sposobom je to argumentom v prospech jej neviny?
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

...a ano ked nieco tvrdis mal by si to byt schopny podlozit dokazmi, inak su to len tvoje hlupe kecy.
  13. 13
    Majmarad

35 ročný ujo

@staphylococcus ako napíšeš, ale podľa mňa to na niekoho museli všetko hodiť, a myslím, že akurát Marián bol na rane, alebo mu zaplatili :D A Alenka sa len zviezla. Podľa mňa je tento národ úplne spokojný s tým, že toto všetko má na svedomí nejaká Alenka a jej šofér. ve´d úprimne - naozaj tomu veríš?
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad "podla mna to na niekoho museli hodit" to uz je len argument! Uau!
  15. 15
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja si myslim ze za ten rok sa tolko toho zmenilo vdaka tym protestom a burcovaniu ludi ze to za celu historiu slovenskej republiky sa taketo nic nepodarilo. takze urcite uspechy tu su a je len na nas bojovat dalej. demokracia neni o tom ze si vyvalime rit a nic nerobime ale o kazdodennom boji o pravny stat
  16. 16
    Marcello1111

30 ročný muž

ukážte mi kto je tam slušný...
    konečne chcem na Slovensku vidieť slušného človeka, hlboko sa pred ním pokloním....
  17. 17
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    neoliberálny fašista

To sa tu zase raz zvrtlo.
    https://i.imgur.com/7oMqwrC.png
  18. 18
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@majmarad :D mal by si a pochodiť väznice a na tvoj povel by mali prepustiť všetkých väzňov, ktorých nepoznáš. Lebo ak niekto strčí do basy človeka, ktorého ty nepoznáš, tak je v base, lebo to na niekoho museli hodiť :D Ty máš aké myšlienkové pochody (:
  19. 19
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Esteze mam google :P :D
  20. 20
    Majmarad

35 ročný ujo

@lafiziq ??? si vôbec pochopil o čom som písal? najskôr nie
  21. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Kočner s Morticiou Adams síce sedia, čo je nejaký pokrok, ale odrbávať a kradnúť sa bude dalej, kým neprinesú nejaké rozumné systémové požiadavky, čo sa ale od Dávidka Zidana a víly Amálky očakávať nedá.
  22. 22
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

iba ak tam budu clenovia strany S O L O
  23. 23
    Juraj2016

tvári sa, že má 3 roky

@hoperpohroma dakujeme za podporu...a už je čas na čin...