Fórum pridal Anonym356, 7. 7. 2017 08:30 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Imigranti a Slovensko

0
Anonym356

21 ročný chalan

Myslíte, že imigranti sú pre Slovensko hrozbou a že by to tu mohlo v budúcnosti vyzerať ako v západných krajinách?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

A ako to vyzerá v západných krajinách podľa teba?
  2. 2
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

tesim sa ako sa tu zbehnu vsetci odbornici na azylovu politiku, medzinarodne pravo a bezpecnostni analytici, huraaaa

3. 3
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

V prvom rade treba ist na strelecky kurz a v druhom rade si treba pripravit zbran.
  4. 4
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

@lenuska175 Slniečkárov si kde nechala? :D
  5. 5
    Pravnik

31 ročný muž

každý imigrant ktorý sa neintegruje je potencionalny násilník... ale to platí aj o neintegrovaných slovákoch, alkoholikoch, feťákoch, sockách... čiže keby štát normálne integroval v rámci svojich materiálnych možností, tak môžu imigranti len prispieť k budovaniu vlasti :) Náš skorumpovaný štát sa však nedokáže postarať ani o svojich občanov, lebo si volíme idiotov ako Fico, KOtleba, dementko Danko, Kaliňák...
  6. 6
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Ved slovensko je plne imigrantov.. pozri si statistiky narodnostneho zlozenia
  7. 8
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Už som tie zahalene nindže čo rodia malych teroristov videl aj na slovensku.
  8. 9
    Openmindedfreak

27 ročný muž

podľa mňa to v západných krajinách celkom ujde...ale radšej sa ťahám na východ, kľudne aj na Blízky...
  9. 10
    Marcello1111

29 ročný muž

miluj blížneho svojho, kto do teba kameňom, ty doňho chlebom.....
  10. 11
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@marcello1111 ten pravy sa ozval :D
  11. 12
    Useless

25 ročný muž

Nie, nakolko sem nikto nechce ist.
  12. 13
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@useless lebo tu im nikto nezaplati za nič nerobenie. arabi su v tomto rovnakí ako cigáni
  13. 14
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

islam je hrozbou pre celý svet pretože je to teroristický agresorský ideologicko-nábožensko-politický systém ktorého cieľom je ovládnuť celý svet
  14. 15
    Kassiar

19 ročný chalan

@midnight Kebyže ovládnuť svet. Cieľom radikálnych fanatických islamistov je zničit svet aby sa tý akože vyvolený dostali k alláhovi a bezverci (kresťania,židia,ateisti,budhisti,hinduisti,atď, oni totiž berú každého kto nieje moslim ako bezverca) zhorali v pekle.
  15. 16
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

No v primeranej miere to nemusí byť problém, ak nezačneme budovať multi kulti na západný spôsob.
  16. 18
    Ewkaa

22 ročné dievča
    Košice

Neviem čo riešite keď sem nikto nechce ísť a aj kresťanov sýrskych ktorých sme prijali sa chcú vrátiť naspäť do syrie .
  17. 19
    Paria333

25 ročný muž

Naši spoluobčania na obciach si snimi vedia poradit ! však nech len páchnu do krčmy !!!
  18. 20
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@jimmycrow nejak takto
    https://m.youtube.com/watch?v=zPvHmHuWKcg
    Západné krajiny nie sú iba centrá hlavných miest kde si možno bol
  19. 21
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Aj toto je zaujímavé
    https://m.youtube.com/watch?v=ct8ii3QQ3QY
  20. 22
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Ešte posledné
    https://m.youtube.com/watch?v=NyWmAzkRsXc
  21. 23
    Marcello1111

29 ročný muž

@patrixo
    jasne, že pravý, nie som predsa ľavý....
  22. 24
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

@vsakpredsajaa Je určitá korelácia s príchodom imigrantov utekajúcich pred vojnou a chudobou s počtom trestných činov, ALE. Tieto videá a zoskupenia okolo alternatívnych médií a kotlebovcov sa tvária akože nikto nikdy nič neukradol alebo nezbil ženu a všetko začalo až s príchodom imigrantov. To je choré. Neviem v ktorých mestách si bol alebo či si precestoval celú Európu keď obraňuješ tieto videá, prinajmenšom polovicu z nich ti viem vyvrátiť alebo argumentovať.

Inak to druhé video je totálne na hlavu, keď niekto príde provokovať pred mešitu s kresťanským krížom a potom sa diví, že dostane na hubu.

V treťom videu pri tej kvalite ani nevidno čo je to za ľudí. Ale tebe myslím stačí že sa tam píše o moslimoch.
  23. 25
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@jimmycrow aký Kotlebovci či čo? To nebolo točené Kotlebom ani žiadnymi alternatívnymi médiami..
    2. Ale keď oni provokujú v burkinách tak to je v pohode že?
    Neprecestoval som celú Európu ale bol som v Švédsku a stačilo mi to na to aby som si utvoril obraz, bol som svedkom toho ako skupinka určitej .... etniky... nechcela zaplatiť v obchode za tovar tak sa zavolal policajt ktorý dostal na piču.
    Myslím si že ak si stopneš to video tak uvidíš (aspoň vo väčšine) prípadov kto bol páchatel a ak nie tak na YT máš ďalšie TISÍCKY videí aj v lepšej kvalite.
    Samozrejme že útoky na ženy boli aj pred nimi páchané napríklad kresťanmi, ale ide o ten pomer, z 1000 Európanov je schopných zaútočiť na ženu tak ako vo videu možno pár desiatok, z 1000 migrantov niekolko stoviek.
    Keď si na SK tak ti to je prakticky jedno a budeš ich obhajovať aj tak ale skús sa niekedy spýtať Švédskeho, Nemeckého alebo Francúzskeho policajta na týchto ľudí a na to, ako ich nadriadený rieši to, keď su obvinení z rasizmu hneď na to ako sa snažili zabrániť krádeži.
    Videl som video ako skupinka nemeckých migrantov hovorila na kameru (pre ofic. nemecké masmédiá) že oni si proste budú robiť čo chcú lebo sú chytrejší ako polícia, silnejší ako polícia a vždy súdne spory vyhrajú a ak jeden zo sto nie, tak dostanú pár desiatok hodín verejnoprospešných prác, ktoré ani nevykonajú lebo majú kamaráta v klube.
    Môže sa lahko stať že napríklad tvoj syn bude policajt niekde vo Švédsku, som zvedavý či ani potom nezmeníš názor.
  24. 26
    Heineken

22 ročný chalan

su tu ludia ktori pracuju na tom aby to tu vyzeralo ako na zapade aj so vsetkymi negativami, majte sa na pozore
  25. 30
    Mayky.m

21 ročný chalan

@24 ???? piču utekajú pred vojnou...tí sú tu len za jedným cieľom a to rozbiť celú EU... ale čo sa môžem čudovať, keď 90 % ľudí na B sleduje žumpy ako sú topky, markíza, expres, rtvs, denník n, stránku zomri a podobné sračky pre mentálne retardovaných
  26. 31
    Savvym

24 ročný chalan

Konspiratori celého sveta, spojte sa.
  27. 32
    Turgachev

18 ročný chalan

,,Prílišná tolerancia a apatia sú posledné vlastnosti umierajúcej spoločnosti." Aristoteles
  28. 33
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

@vsakpredsajaa Kotlebu som spomenul preto, že oni radi zdieľajú tieto videá, aby rozširovali strach z imigrantov medzi ľuďmi a aby to potom vyzeralo, že jediný problém ktorý má Slovensko sú imigranti a stúpali im preferencie. Pritom ostatný program a názory majú úplne na <>.

Imigrantov nebudem moc brániť, ale sám som okrem týchto videí nevidel nejaké trestné činy. Býval som dva mesiace v nemeckom meste so 120 000 obyvateľmi, z ktorých bolo vtedy 7000 imigrantov a neboli s nimi problémy. Po uliciach som stretával hlavne páry a celé rodiny s deťmi. Žiadne gangy, aj keď tam niekde mohli byť, len som ich náhodou nestretol. Nemci samotní a veľké podniky ich chcú integrovať, lebo vedia, že keď to nespravia (tak ako na slovensku cigáni), tak sa bude zvyšovať kriminalita a frustrácia.

@mayky.m Podľa názorov tipujem, že poznáš aspoň stovku utečencov, ktorí sem prišli rozbiť EÚ. Síce počkaj nie, tebe stačia tiež videá a alternatívne spravodajstvo :D Povedz mi teda, už sem prúdia dva roky, kde je tá rozbitá európa? Predpokladám, že budeš odpovedať jak moja matka - vyčkaj času. Ok, vyčkám, o dva roky sa to môžem opýtať znova kde je tá rozbitá EÚ.
    Ďalšia záhada je - prečo, keď je západná európa podľa teba v sračkách, tak si tam ľudia nevolia politikov, ktorí sú proti utečencom a systému? Prečo Nemecko zasiahla utečenecká vlna najviac a v Nemecku ide aj tak vyhrať voľby Angela Merkelová? Odpoviem za teba - zmanipulované voľby :O Podobne zmanipulované ako v USA, kde vyhral Trump aj keď všetky médiá hovorili o víťazstve Clintonovej? Alebo ako niekto zmanipuloval referendum o odchode z EÚ vo Veľkej Británii. Skoro to vyzerá, že nikto tu za nitky neťahá.

Ok, podľa môjho skromného názoru by si mal trochu vyraziť do sveta a nehltať správ z facebooku. Už sa teším na argumenty, ktoré prinesieš do tejto diskusie :D :D (aj tak vopred všetky poznám)
  29. 34
    Heineken

22 ročný chalan

@turgachev
    presne tak, koniec velkych civilizacii prebiehal tatko, ti co boli vonku chceli mat to co maju domaci.
  30. 35
    Heineken

22 ročný chalan

@jimmycrow
    https://www.youtube.com/watch?v=eVFz9VxqSYE
  31. 36
    Jimmycrow

28 ročný muž
    Čínoslava

@heineken Videl som. Dva roky staré a navyše tam jedna skupina migrantov bojovali proti druhej kvôli presídľovaniu do zariadení vyhradených pre nich.

@turgachev Pls postni knihu v ktorej to Aristoteles napísal. parlamentnilisty.cz ? :D
  32. 37
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

KDE su ti imigranti? boze, je to asi taka hrozba ako gejovia kradnuci deti
  33. 38
    Freedef

18 ročný chalan
    VTR (Košice)

MY SME UŽ DÁVNO NA SLOVENSKU
  34. 39
    Heineken

22 ročný chalan

@jimmycrow
    to hovoris ako keby si si uz na to zvykol :D
  35. 40
    Openmindedfreak

27 ročný muž

@kassiar netrep a prečítaj si niečo o isláme :D
  36. 41
    Openmindedfreak

27 ročný muž

@midnight a ty máš zasa riadne bujnú fantáziu, väčšina moslimov má teroristov hlboko v anuse a chcú akurát normálne žiť, tým samozrejme nepopieram, že teroristické skupiny existujú, ibaže moslimov je myslím cca. 1,5 mld. a tí tzv. teroristi, to je špička ľadovca... aj to preháňam, "teroristický agresorský ideologicko-nábožensko-politický systém" :D no to ma poser... hej, všetci moslimovia majú doma v podlahách tajné priestory plné taktických zbraní a nemajú nič iné na práci ako naháňať bezvercov :D nebuď paranoidný hlavne...
  37. 42
    Kassiar

19 ročný chalan

@openmindedfreak No šak preto som tam napísal radikálni zfanatizovaní moslimovia. Proti normálnym moslimom nič nemám. Ja viem že väčšina moslimov je neškodných. Ja som myslel ISIS, Al-kaidu, taliban, boko haram a im podobné.
  38. 43
    Openmindedfreak

27 ročný muž

@kassiar hej, akurát si reagoval na človeka pre ktorého je celý islam jedno šialené koncentrované zlo, preto som si to trošku zle interpretoval...ale ok, chápeme sa...
  39. 44
    Kassiar

19 ročný chalan

@openmindedfreak Ja som si totiž myslel, že on píše o teroristickom islame. Určite nemyslel že všetci moslimovia sú zlí. On sa iba trošku rozohnil a určite to nemyslel vážne. No pokiaľ to myslel doslova vážne, tak bohužial podlahol islamofóbii.
  40. 45
    Xy12345

23 ročný chalan

@openmindedfreak ale samozrejme ... ľudia n tomto fóre si neuvedomujú aký je rozdiel medzi imigrantom a utečencom, potom medzi islamskou krajnou ( akoukoľvek ) a destabilizovanou islamskou krajinou. Ja verím tomu že klucovy problém v islamských krajinách je Islamský štát, ale obávam sa že neriešiteľný. Proste keď do 5 rokov bude IS porazený zjem kefu ( na umývanie hajzlov ).
  41. 46
    Openmindedfreak

27 ročný muž

@xy12345 a prečo by nemal byť porazený? nechápem prečo je Levant teraz taký omielaný, pred pár rokmi ľudia obkecávali PKK, Baas, Hamas, Taliban, či Al-Qaedu a čo ja viem aké ďalšie teroristické skupiny, či nacionalistické panarabské strany, pričom všetky mali jedného spoločného menovateľa "expanziu násilia a strachu v rôznych časových obdobiach", tie predošlé uskupenia nemali o nič menej násilné praktiky, nejaký Hizballáh často ľudia ani nepoznajú a tí tiež nejednajú v rukavičkách, rovnako ako ďalších xy polovojenských, či priamo vojenských organizácii...najväčší problém Blízkeho východu je skôr zakorenený v geopolitike a samozrejme veľa ľudí bude tvrdiť, že strojcami všetkého zla je Izrael a vznik židovského štátu, kt. bol prakticky vytvorený tretími stranami, veď aj Saudská Arábia vznikla najmä vďaka pomoci Veľkej Británie a značného zníženia vplyvu vtedajšej Osmanskej ríše. Tie územia sú celkovo strašne zložité, do značnej miery kvôli spomínanej geopolitike, ďalej kvôli neskutočným množstvám fosilných palív a v neposlednom rade preto, že ešte v nedávnej minulosti boli tie územia značne pod kmeňovými vplyvmi, ešte doteraz tam žijú rôzne kmeňové zriadenia a niekedy je práve to kameňom úrazu, napríklad aj preto, že sa tam často vedú protivládne boje. Je tam toho na mraky, Libanon a Izrael je ďalšia etapa, Irán-Izrael je ďalšia záležitosť na pár hodín, to, že sa pri "rysovaní" hraníc akosi zabudlo na Kurdov zasa ďalšia a takto sa dá pokračovať hodiny a dni :)
  42. 47
    Xy12345

23 ročný chalan

@openmindedfreak Lebo ich pravdepodobne funduju mocne staty, je na to aj taka karikatura: http://i.alalam.ir/news/Image/original/2014/09/01/alalam_635451711602897946_25f_4x3.jpg .... https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*ZjQSwbG_dO1kOtmjM5uITg.jpeg
    A s geopolitikou suhlasim.