Fórum pridal Heineken, 6. 8. 2017 08:00 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

inteligentni ludia sa nesmeju

0
Heineken

22 ročný chalan

resp ,smeju sa ale menej. Urcite ste mali nejakeho kolegu ktory rozprava otrepane vtipy, sam sa na tom smeje a vsetkych s tym otravuje.Zrejme to nebol genius. Mozno ste videli cloveka ktoreho je tazke rozosmiat,
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Heineken

22 ročný chalan

myslite ,ze jednou z pricin moze byt jeho vysoke iq?Videl som jednu relaciu kde bol intelektual pozvany do zabavneho programu a moderator stale srandoval vsetci sa smiali a len on poker face. Vyjadrite k tomu vasu skusenost a ci na tom nieco moze byt.
  2. 2
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

tak ja si myslim, ze inteligentnemu cloveku bizarne veci nepridu vtipne. ale to len preto, lebo som inteligentny clovek a bizarne vtipy mi nepridu vtipne. malokedy sa nahlas smejem a ked uz, tak na niecom absurdnom
  3. 3
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Tak na Marcinovych "vtipoch" sa inteligentny clovek naozaj nezasmeje :D
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Možno to nemá nič s IQ, proste to tomu človeku nepríde vtipné. Ja tiež sa často dostávam do situácie, ked sa všetci okolo mňa smejú a bavia sa a ja nič lebo mi to nepríde vtipné alebo ma to totálne nezaujíma.
  5. 5
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

na to aby si bol nudný, nepotrebuješ vysoké iq
    veľa skvelých komikov je inteligentných
    @4
  6. 6
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Skôr si myslím že hosťovi humor toho moderátora neprišiel vtipný.
    Alebo mohol byť hosť v strese, nemusel sa cítiť dobre atď.
  7. 7
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Oh, ved to vobec nesuvisi. Ja sa smejem furt, este k tomu najma na vlastnych vtipoch a hla aka som chytra.
  8. 8
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@delica ja sa smejem uz len na vlastnych "vtipoch" :D
  9. 9
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@patrixo ani na mojich sa nikdy? :/
    No, to urcite svedci o tvojom iq.
  10. 10
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Myslím že humor je prejavom inteligencie. :-)
    Povedz mi na čom sa smeješ a ja Ti poviem kto/čo si.
    (hehe)
  11. 11
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@delica no nejak ich to moc neregistrujem, prepac :) a realne ta nepoznam :)
  12. 12
    Nightrain

29 ročný muž
    Levice

Ja sa vôbec neviem smiať.
  13. 13
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak asi to tak je no aj ked ja sa nepovazujem za nejak extra inteligentneho a tiez sa moc nesmejem ale to je sposobene tymto zivotom uz :D a neni to tak ze ked dam :D tak sa naozaj smejem :D
  14. 14
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Stretavam sa obcas s tym ze mi (podla seba alebo podla mna) inteligentny clovek povie na nieco na com sa zasmejem alebo mi pride mile/zlate ze je to trapne a nechape co mi na tom akoze pride zabavne..nuz ale neviem ci to je kvoli tej inteligencii. Ja stale vravim ze som trapna a co :D

A este mi toto pripomina ako som sa nedavno "hadala" s jednym clovekom asi 2 dni ze smajliky a nalepky len kazia konverzaciu..akoze wtf? :P :D
  15. 15
    Montgomery

27 ročný muž

Skor si myslim ze ide o dovtip a duchaplnost. Viac inteligentnejsi ludia maju mozno vacsi zaber vedomosti a dokazu vidiet, najst a pozorovat prepojenia, tam kde by ich malokto hladal. Takto sa rodia predsa kvalitne standupy.
  16. 16
    Montgomery

27 ročný muž

@3 Nemyslim si, ze by Marcin bol uplne mizerny moderator a zabavac, ktory v zivote nevypustil z ust nic vtipne a duchaplne. Ja si skor myslim, ze jeho problem je v podani a prevedeni. Proste vsetko to vyzera strojene a pripravene. Castokrat vtip moze byt vtipny podla toho ako ho clovek poda, staci len milisekunda zavahania a uz ten isty vtip vtipny nebude. Dolezite je ho potom asi neopakovat a posunut sa dalej.
  17. 17
    Heineken

22 ročný chalan

@montgomery
    s tym hodnotenim Marcina celkom suhlasim, v nasich zemepisnych sirkach som videl aj horsich humoristvo.
  18. 18
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

1. intelektuál a inteligentný človek je rozdiel, resp. nie je tam nevyhnutne spojitosť

2. áno, "nároky" inteligentných ľudí na humor sú vyššie, rovnako ako ich (zmysel pre) humor je náročnejší na inteligenciu často/obvykle, lebo... pochopiteľne. čiže pochopiteľne sa budú menej často smiať na stupídnych alebo aj bežných vtipoch.
  19. 19
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

ale čosi. poznam mnoho veľmi inteligentnych ludi a su to najvacsi srandisti. len sa prostesmeju trochu sofistikovanejsiemu humoru, nietakemu smerovanemu masam
  20. 20
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Podľa mňa je to skôr o povahe daného človeka. Niekto je jednoducho taký, že sa rád na kadečom zasmeje a niekoho sa nedá rozosmiať ani keby neviem čo.
  21. 21
    Notme

23 ročný chalan

je tazke zadefinovat pojem "inteligentny clovek".

kazdopadne si nemyslim, ze existuje nejaka vyznamna korelacia medzi inteligenciou cloveka a jeho schopnostou sa bavit. skor ide o rozdielne naroky na formu humoru.
  22. 22
    Soraya

25 ročná žena

To by som musela byť mega inteligentná. Ale ja som celkom dosť hlúpa, takže to asi pravda nebude. (?)